Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennél több gyerekkel találkozom, annál jobban szeretem a... fórum

Mennél több gyerekkel találkozom, annál jobban szeretem a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
83. tien (válaszként erre: 82. - PöttyösPanka)
tegnapelőtt 15:20

Neked ez a véleményed.

Nekem az ellenkezője.


Senkit nem akarok győzködni,nem érdekel ki mit gondol.

82. PöttyösPanka (válaszként erre: 77. - Tien)
tegnapelőtt 15:04
A felszínen. Da ha mögé nézünk a dolognak, akkor egyből kiborulnak a csontvázak a szekrényből, és az eleve gonosz gyerekről kiderül, hogy egy felnőtt bántalmazta mielőtt átment volna a megtestesült sátánba. De könnyebb azt mondani, hogy a gyerek született eleve gonosznak. A felnőtteknek meg persze semmi köze hozzá, mert míg a gyerekek kutyákat bántalmaznak passzióból, a felnőttek sosem abuzálnának akár csecsemőket sem...
81. tien (válaszként erre: 80. - Srcrss)
szept. 25. 21:15
Igen ,azok.
80. srcrss (válaszként erre: 79. - Tien)
szept. 25. 21:06
Pszichopaták.
79. tien (válaszként erre: 78. - Srcrss)
szept. 25. 21:02

Ja.

Azok az ember alatti lények ,akik egy ártatlan kiskutyának a nuniját és a hasát leöntötték savval.


Gyerekek?Lóf@szt.

78. srcrss (válaszként erre: 73. - Tien)
szept. 25. 17:17
Szerintem is van, aki gonosznak születik.
77. tien (válaszként erre: 76. - PöttyösPanka)
szept. 25. 15:16

Nem ítélem meg.



Nem olyan ritka.

76. PöttyösPanka (válaszként erre: 73. - Tien)
szept. 25. 14:55
Bizonyára van ilyen is. De csak nagyon-nagyon ritkán. Úgyhogy ez alapján megítélni a többi gyereket nem érdemes.
75. tien (válaszként erre: 74. - Görögtánc)
szept. 25. 14:53
Lehet.
74. Görögtánc (válaszként erre: 73. - Tien)
szept. 25. 14:52

Nem tudom biztosan.


Azt tudom, hogy sokszor látok olyat, hogy a szülők elrontják a gyereket, szarnak rá, nem érdekli őket mi van vele akár a lelkével, vagy mindent gátlástalan szarságban megengednek neki.


Gonosznak született ember? Nem tudom. Az biztos ha van, az nem azért gonosz mert gyerek. Az az marad örökké. Lehet van ilyen de szerintem a tényezők és a körülmény is sokat számít amiben felnő valaki. Semmilyen figyelmet nem adnak neki, cserébe felgyújt egy békát, mert miért ne, “majd biztos figyelnek rám.”

A legtöbb pszichopatánál sem volt valami rendben a családi modellben.


Elítélem az ilyet, meg is tördelném az ujjait de szerintem sokat számít a szülő a gyerek viselkedésében.

73. tien (válaszként erre: 71. - Görögtánc)
szept. 25. 14:20

Biztos,hogy mindig a szülők a hibásak?

Én hiszek abban,hogy van eredendő gonosz ,úgy születik .

Empátia nélkül, érzelmek nélkül.


Állatkínzó gyerekek (savval leöntött kutya esete)pszichopata gyerekek akik abban élik ki magukat ,hogy társaikat tönkretegyék ,halálba hajszolják.

szept. 25. 10:33

Ez konkrétan fizikai bántalmazás. Valamint komoly visszaélés a pozícióval és a fizikai fölénnyel. Ebből egy eleven kisfiú nem azt tanulja meg, hogy milyen jó jónak lenni. Hanem azt, hogy a kisebbet meg szabad verni. Meg azt, hogy ügyesebben csinálja a "rosszat", hogy ne kapják rajta. Valamint azt is, hogy annak van igaza, aki nagyobbat üt. Esetleg azt, hogy egy probléma megoldására a megbeszélés és megoldáskeresés helyett a fizikai erőszak a leghatékonyabb út.

Vagy nálatok teljesen rendben van, hogy ha a párod olyan dolgot tesz, ami neked nem tetszik, akkor egy nála ötször nagyobb emberrel képen törölteted, hogy végre rendes ember módjára viselkedjen? Vagy ha te elrontottál valamit (bár gondolom ilyen sosem fordul elő, mivel téged már tökéletesre vertek), akkor magad kéred a neked kijáró pofont, hogy legközelebb jobban csináld? Mi inkább a probléma megbeszélését szoktuk előnyben részesíteni.

szept. 25. 10:14
Én csak arra jövök rá, hogy mennyi szarom bele szülő van. Nem a gyereket hibáztatom🤷🏼‍♀️.
70. Panna.33 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 24. 15:05

Mégis rengeteg baromságot terjesztenek a boomerek.

Nem összekeverendő a "bemagolás" az értő tanulással és a félelemben tartás a tisztelettel.

69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Amaunet)
aug. 28. 10:23
Pontosan így.
68. Amaunet (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 28. 07:49

Nem gondolnám, hogy ezekkel a módszerekkel visszanyerhető a tanárok iránti tisztelet.

Úgy gondolom, hogy a szülőkön a felelősség, hogy a gyermekük hogyan viselkedik. A gyermek pedig a példákból tanul.

67. timycat (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 27. 21:14
🤣
66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Timycat)
aug. 27. 21:06
Azzal csak nem követtem el bűnt hogy leírtam, egyre kevésbé szeretem a mai gyerekeket. Köpködős fórumot ebből kik is csináltak? Nézzél már magadba! Ki köpköd itt kire?
65. michelle.r (válaszként erre: 63. - Timycat)
aug. 27. 20:12
Továbbá azt, hogy nagyvonalúan átlépnek azon, hogy róluk ugyanez volt az előző generáció véleménye.
64. csemár (válaszként erre: 63. - Timycat)
aug. 27. 20:00

Ez óriási felismerés most Tőled!


:-))

63. timycat (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 27. 19:58

Ez nem nevelés, hanem fenyítés, megfélemlítés.


Azt szeretem ezekben a fiatalokra, gyerekesekre köpködős fórumokban, hogy azt felejtik el, hogy akikre köpködnek azokat ők, az ő generációja nevelte, "termelte ki".

62. tumbo2 (válaszként erre: 59. - Vigyefene)
aug. 27. 18:45
a magyar királyok sem voltak jobbak,bár nem volt annyi testvérük,mint akinek 10 asszony szült.
61. tumbo2 (válaszként erre: 59. - Vigyefene)
aug. 27. 18:43
a hatalomért mindent.
60. tumbo2 (válaszként erre: 50. - Csemár)
aug. 27. 18:42
köszönni kell,mármint az ismerősnek,a boltban előre engedni,segíteni,ha nehéz csomagot cipel,kinyitni az ajtót,ezek alapvető dolgok.nem akartam elfogadni a narancsot,amit az öregasszony a segítségért adott,de megsérteni sem akartam.én is hülyén érzem magam,ha valaki ingyen segít,mintha tartoznék.nem mintha gyakran kérnék,de egy flexelésért mit fizetnék,inkább viszek sütit.
59. vigyefene (válaszként erre: 58. - Tumbo2)
aug. 27. 18:39
Micsida egy emberruhába öltözött beteg állat volt ez.
58. tumbo2 (válaszként erre: 55. - Birebora)
aug. 27. 18:31
néztem régen a szultánát,aztán hipp-hopp vége lett.sorban vitték ki a koporsókat,a legidősebb megöltette az összes testvérét.
57. tumbo2 (válaszként erre: 46. - Michelle.r)
aug. 27. 18:27
alázat ne legyen,alázatosan jelentem,kérem.elég rossz íze van,főleg,ha bokacsattogtatás is van hozzá,
56. csemár (válaszként erre: 55. - Birebora)
aug. 27. 18:21
Ez van, értem én. Csak rossz látni.
55. birebora (válaszként erre: 42. - Csemár)
aug. 27. 17:51

Ilyen régen is volt. Apa, anya, testvérgyilkos. Gondold végig a történelmet.


Cudar világot élünk. A gyerekek függővé válnak az internetnek, kütyüknek. A szülők nagy része pedig hagyja, mert dolgozik, pénzt kell keresni, a hitelt fizetni, oktatni, különórákra járatni, stb. Más világ.


És ezt nem lehet összehasonlitani a mi gyerek korunkkal. Minden kornak meg van a maga nyavalyája.

54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Ruslan)
aug. 27. 17:20

Szépen megfogalmaztad.

Harcban valóban nincs olyan hogy valaki mindig nyer. Viszont tapasztalatot ő is nyer. :) (Helyesen: szerez.)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook