Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
593838. Nara17 (válaszként erre: 593836. - Lara46)
ma 09:28
Szia! Én is Dr. Papp Péteren gondolkodom. Tudnál nekem is írni kérlek?
593837. Braccika (válaszként erre: 593836. - Lara46)
szept. 19. 12:05
Köszönöm, írok! ☺️
593836. lara46 (válaszként erre: 593828. - Braccika)
szept. 19. 09:49
Szia, ha írsz privátban, tudok mondani árat és infót Pap Péterről.Múlt héten voltam nála.
593835. natalia33 (válaszként erre: 593834. - TAndi86)
szept. 18. 19:25
Mondtam neki az ergonomixet de ezt irta hogy szerintem nincs érdemi különbség az alap típushoz képest, főleg a (félig) izomalatti implantátum esetén. Felmagas lesz egyebkent gondolom az a demi. 🙂
593834. TAndi86 (válaszként erre: 593832. - Natalia33)
szept. 18. 17:06
A Motiva implantátumnak vagy egy Ergonomix nevű fajtája, ami ugyan kerek, de álló helyzetben csepp alakot vesz fel. Kérdezz rá a doktor úrnál, hogy esetedben ezt az implantátumot használná-e. Illetve attól is függ a dekoltázs, hogy melyik projekciót választod, demit vagy a fullt.
593833. natalia33 (válaszként erre: 593832. - Natalia33)
szept. 18. 15:09
Motiva*
593832. natalia33
szept. 18. 14:10

Sziasztok!

Oktoberben lesz a mellplasztikam Dr. Toperczer Zsoltnal.

Nekem nagyon a termeszetes hatas a cel, de kerek mativat ajanlott felig izom alatti behelyezessel. Azt mondta a csepp alakut annyira nem ajanlja, mert evvel a technikaval is el lehete erni a termeszetes hatast es kevesebb esely vab az elmozdulasra.


162cm 49 kg vagyok es a 300cc lett megbeszelve. Jelenleg kisebb 75b vagyok es evvel 75c lennek.


Erdekelnenek a tapasztalaitok akar a doktor urral, vagy evvel a technikaval kapcsolatban.


Elore is koszonom!

593831. Bizsu001 (válaszként erre: 593830. - Braccika)
szept. 16. 15:45

Szegény, nagyon sajnálom, remélem maradéktalanul meggyógyul. Sajnos ezért kell legalább évente egy UH-ra vagy MR-re elmenni.


Igen én nagyon körbe jártam ezt a témát és azért nem tudták teljes mértékben összefüggésbe hozni a toklimfómát a texturált implikkel, mert sima felületűnél is regisztráltak már toklimfómást.


Dr. Bor Mihályt sokan ajánlották már facebook csopiban hogy fiatal kora ellenére nagyon tehetséges és ügyes. Szerintem érdemes nála is egy konzultációt megejtened, aztán úgyis érezni fogod a szimpátiát ki mellett teszed le a voksodat. 😊

593830. Braccika (válaszként erre: 593829. - Bizsu001)
szept. 16. 14:12

Szia Bizsu001!


Először is köszönöm a válaszod! :)


Hu, én nem vagyok ilyen jártas a témában sajnos, valószínű rosszul írtam. ALCL rémlik, hogy mondta. Csomót érzett a hónaljában, abból vettek mintát. Nagy mértékű légszomja volt még emellett. Ő nem járt ellenőriztetni sajnos egyáltalán.

Nem nagyon akartam kérdezgetni, mert láttam rajta, hogy nehéz most ez neki. Érthető. :(


A sima felületűnél is előfordulhat?

Óh, Istenem, ezt nem is tudtam.


Dr. Bognár Gábor csinálta unokatesóm cicijét és Dr. Pap Péter pedig egy ismerősömét. Mindkettő gyönyörű lett.

Dr. Bor Mihálynak pedig csak instagramon látom azt a néhány munkáját. Hozzá járok botoxra, már említettem neki, hogy szeretnék cserét és mivel szimpatikus, gondoltam egy konzultációt megér. :)

593829. Bizsu001 (válaszként erre: 593828. - Braccika)
szept. 16. 12:56

Szia!


Nyirokcsomó rákot, vagy bia AL CL-t diagnosztizáltak nála? A mellimplantátumoknál a "toklimfóma" szokott lenni, a nyirokcsomó rák meg sima limfóma.


Nyilván egyik sem szerencsés. Én eddig 2 lánnyal beszéltem akiknek volt, egynek sem allegran implantátuma volt. Sajnos bármely texturált implantátumnál előfordulhat (még a sima felületűnél is!) De az allegran textúrája miatt nagyobb valószínűséggel sajnos.


Nagyon sajnálom az ismerősödet, de csodálom hogy kemo kell neki. Általában a toklimfónák korán vannak látványos tünetei (hirtelen mellduzzanat, fájdalom nélkül) ezért korán kezelik és nem szokott áttét lenni. Neki nem volt tünete?😮


Sajnos az orvosokban nem tudok segíteni én egyiküknél sem jártam. Pap Péter munkáiból viszont rengeteget láttam és csodaszépek.

593828. Braccika
szept. 15. 18:01

Sziasztok!

Örömmel látom, hogy még mindig működik a fórum. 🤗

2017. októberben volt az első mellműtétem Allergan márkájú texturált implantátummal Viczián Csabánál.

A műtét után 1 évvel betiltották ezt az implantátumot, biztosan sokan hallottatok róla.

(Egyébként problémamentes és szép az eredmény még mindig.)

Egy ismerősömnél 2 hónapja diagnosztizáltak nyirokcsomó rákot a texturált implantátumai miatt. Eléggé felpörögtek nála a dolgok, ma műtik, utána indul a kemo. 😭

Ezen felbuzdulva bejelentkeztem mell UH-ra, hogy megnyugodjak és pár hónapon belül szeretném megejteni a cserét.


Jelenleg aszimmetria miatt az egyik cicimben 295 cc (12 cm átmérő, 4 cm kiemelkedés) a másikban 345 cc van (12 cm átmérő, 5 cm kiemelkedés).

Mindenképpen 500 cc felett gondolkodom egészen 650-ig is akár.


Akiknek a munkái érdekelnének:

Dr. Bor Mihály

Dr. Pap Péter

Dr. Bognár Gábor



Esetleg velük van friss tapasztalatotok cserével kapcsolatban és árban?

Illetve milyen márkákat tartanak a legmegbízhatóbbnak manapság?


Köszönöm a segítséget!

💋

593827. kira2424 (válaszként erre: 593826. - Lizimini)
szept. 12. 12:54

Szia

Nem fog változni,tapasztalat. Talán az első 3 hét,ami mérvadó. De ez olyan impli, ahova teszik ott is marad....

593826. Lizimini
szept. 12. 08:22
Sziasztok, Van köztetek olyan, akinek PU implant lett behelyezve , és a mellbimbó nincs egy szintben ? 6 hétnél tartok, és most újra felvettem a szorítópántot, bàr szerintem teljesen feleslegesen, mert úgy érzem a műtét óta már nem nagyon mozdul sehova sem. Koncentrálok arra, hogy azon az oldalon , ahol a mellbimbó nem ment feljebb és az implant fél centivel feljebb van ( alig észrevehető) , ott jobban ráfeküdjön a pánt. És a bimbózó mindig felfelé igazgatom a kompressziós alatt. Tudom sok idő telt már el, de nem elsős cicis vagyok, így azzal is tisztában vagyok, hogy idő kell, míg a végleges pozíciót elérje az implant. Most csak annyi félelmem van, hogy eddig nem volt Pu habos implantom, ennek behelyezkedési ideje kb. fél év . Így póló nélkül nagyon csálé a cici bimbó, ami kezd zavarni, mert így kizárt a melltartó nélküli póló hordás.
593825. Szisz3 (válaszként erre: 593814. - Szisz3)
szept. 9. 19:34
Köszönöm, jelentkeztem!
593824. lara46 (válaszként erre: 593823. - Kriszi84)
szept. 8. 13:10
Persze, írok majd.
593823. Kriszi84 (válaszként erre: 593822. - Lara46)
szept. 7. 22:58

Ez elég bizarul hangzik. Pap doktorban maximálisan bízok, nekem Motivát ajánlott. Más márkákkal is dolgozik de azt mondta ezt szereti a legjobban.

A mostani Mentorom sima felületű, sokáig szép volt. Poziciójában kicsit elmozdult, főleg a jobbos de ugye az sérülésgyanús is. A sport nagyon fontos nekem, súlyzós edzéseket csinálok, nyilván a felsőtest fél évig szünetel, utána is csak óvatosabban.

Kíváncsi vagyok a konzin mit mond Neked, beszálolsz róla ugye?

593822. lara46 (válaszként erre: 593821. - Kriszi84)
szept. 7. 06:24
A mostani Motiva felszínét változtatták meg a BIA-ALCL botrány óta,nanotextúrált lett a felszíne, ami annyira finoman érdesített, hogy simànak van nyilvánítva és külföldi oldalon olvasgattam róla,10% feletti az elmozdulás,mert alig épül be a szövetekbe, ezzel pl edzeni, sportolni nem annyira ajánlatos, nyilván nem jelenti azt, hogy mindenképp elmozdul, de én nem szeretnék kockáztatni, hogy fél vagy 1 év múlva megint kés alá kelljen feküdni, meg állandóan arra figyelni mit csinálhatok és mit nem.Ezt a magyar forgalmazó is megerősítette, hogy sajnos nagyobb az esély az elmozdulásra, mint a régi felszínnél.Az tetszik a Motivában, hogy tuti nem kapunk gyári hibásat,de engem ez az elmozdulás eléggé zavar.Egyébként nekem kicserélték volna garanciában,rendesek voltak, de még meglátom mit mondanak a dokik.
593821. Kriszi84 (válaszként erre: 593810. - Lara46)
szept. 6. 21:18

Hogy érted azt hogy megváltozott az implant felszíne?

Szerinted ezt befojásolta a sport?

593820. Kriszi84 (válaszként erre: 593819. - Lara46)
szept. 6. 21:16
Én Pap doktor Urat tudom ajánlani. Nekem az abszolúlt szimpatikus orvos Ő, emberileg és szakmailag is. 18-án lesz a műtétem. Motivával is dolgozik, ami nem szeretnél de más márkával is dolgozik.
593819. lara46 (válaszként erre: 593815. - Bizsu001)
szept. 6. 13:33
Most megnyugtattál kicsit, köszönöm,mert szerintem az időpont fog dönteni, amelyik hamarabb tud műteni.
593818. Livike52 (válaszként erre: 593817. - Kira2424)
szept. 6. 11:50
Köszönöm szépen ☺️
593817. kira2424 (válaszként erre: 593811. - Livike52)
szept. 6. 11:32
Épp most futottam bele a cicijeidbe (Facebook csoport) nagyon szép 😍😍
593816. TAndi86 (válaszként erre: 593814. - Szisz3)
szept. 6. 11:02
Egyben csinálja, igen, ha gondolod, lépj be a naplómba, ott dokumentálni fogom.
593815. Bizsu001 (válaszként erre: 593812. - Lara46)
szept. 6. 10:37
Hát a régi orvosodhoz én sem tanácsolnám hogy vissza menj. 😂 Hogy ne okozhatna tüneteket egy kiszakadt implantátum, főleg ami neked van (extracapsularis ruptúra) a szervezet érzi hogy nem oda való anyag van ott , jelez. Érdekes nekem most hogy ki volt szakadva, a doki azt mondta 1,5 év múlva már fájdalmam meg nyirokcsomó duzzanatom is lett volna ha most nem derül rá fény.. Én úgy tudom Regőczi dolgozik polytechhel, de lehet hogy tévedek. Pap Péter is jártas az extrémebb esetekben is, nyugodtan mehetsz hozzá is. Ő műtött már bia- AL CL-es pácienst is, csak az életét mentette meg. Én jó szívvel ajánlom őt is, csodaszép ciciket láttam tőle itt hoxán is. Jó kezekben leszel mindkét dokinál. 🙂
593814. Szisz3 (válaszként erre: 593803. - TAndi86)
szept. 6. 10:32

Köszi a választ! Egyben megcsinálja a cicit és a hasat is?

Szorítok neked, remélem szép lesz! Ha meg leszel vele elégedve, én is felkeresem!

593813. kira2424 (válaszként erre: 593811. - Livike52)
szept. 6. 09:48
Nekem most dual plane, de cserélni kell, és nagyon agyalok ,hogy izom alá kellene, mert minimális állományom van. De jó lenne látni cicit ugyanazzal az implivel dual és izom alatt is. Mi kinézetre a különbség
593812. lara46 (válaszként erre: 593804. - Bizsu001)
szept. 6. 09:33
Az lemaradt, hogy szeptember 10.-én megyek Pap Péterhez, szeptember 12.-én pedig Regőczihez.Regőczi rengeteg explantot csinál, viszont polytechet nem használ elvileg, csak mentor, eurosilicone, motiva.Pap Pétert nem tudom mennyire jártas az extrémebb esetekben.
593811. Livike52 (válaszként erre: 593809. - Kira2424)
szept. 6. 09:27
Nekem izom alatt van dr Lóderer Zoltàn műtött
593810. lara46 (válaszként erre: 593804. - Bizsu001)
szept. 6. 09:25
Szia, jobban vagyok most, köszönöm.Méregtelenítést csinálok, most már 3. hete,valamit biztos segít.Voltam augusztus 23.-án konzin, annál,aki műtött 10 éve,de esküszöm, nem tudtam sírjak vagy nevessek.Természetesen azt mondta az implantátum nem okozhat semmi panaszt, aztán nekem kellett felvilágosítanom, hogy a Motivának megváltozott a felszíne és nem szeretnék olyat az elmozdulás és sport miatt.Erre felhívta a magyarországi forgalmazót, hogy igaz-e, amit mondok.Aztán megnyitott egy 2011-es mentor katalógust, azt mondja, ez már biztos változott azóta😅ki gondolta volna😀telefonban megkérdeztem az asszisztenst, mennyi a konzultáció, akivel megbeszéltem a szept.9-et műtétre, mondta 15000.Végén a doki 30-at kért, arra hivatkozva, hogy ez műtéti konzultáció, nem sima kontroll…mondom itt még szó sem volt műtétről,ellenben az asszisztenssel igen…abban maradtunk, hogy átnézi az implantátum márkákat,méreteket és küldi majd mik a lehetőségek,azóta sem sikerült.Nyilván nem fogok hozzá menni, úgy csinált mintha én lettem volna az utolsó páciense 10éve😂El sem akartam hinni, hogy van ilyen,a legszebb pedig, hogy kicsit sem próbálta leplezni, hogy nem tud semmit😅
593809. kira2424
szept. 6. 08:51
Van itt valaki, akinek a poliuretán implantátumot izom alá tették? Mennyire lett természetes? Ki csinálta?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook