Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A szomszéd mindent IS eléget a kályhában fórum

A szomszéd mindent IS eléget a kályhában (beszélgetős fórum)


ma 17:08
A mi szomszédságunkban egy idősek otthona,+ kóma központ van. Ők a vegyes kazánjukban mindenféle veszélyes hulladékot égetnek. Már jelentettem a levegő munkacsoportnak, de semmi nem történt. Sok kisgyerekes család is van mellettünk. Nincs mit tenni.A legközelebbi kisgyerekes szomszédok ott dolgoznak, nem mernek szólni. Az egyik fodrász, másik pedikűrös, továbbiak ápolók, takarítók. Télen, nyáron, minden nap égetik a használt pelenkát meg minden egyebet, amit külön kéne elszállítattni.
9. tumbo2 (válaszként erre: 6. - Libikóka)
ma 15:12
hetvenezer forintért vinné el a mohu,vagy mifene,
ma 15:10
akkora tüzet csinált a szomszéd,én is majd tavasszal.a bútort elviszi az,akinek nincs mással tüzelnie.
ma 13:38
A mienk is. Szerintem a feleségét is.
6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 10:56

Persze ,,a szeméttelepre menni luxus.

Vagy ami éghető azt nem teszik a kukába.


Azért remélem már van változás a régebbiekhez képest.Talán.


Mondjuk a szeméttelep sem könnyíti meg a dolgot,,mikor felújításkor voltunk majdnem visszavittük az egész hóbelevancot,,csak egyikünk sem mondta ki ha már ott voltunk.

Aztán jött egy ember,,mikor látta hogy kb. vért izzadunk és megkönyörült rajtunk,,mégis csak létezett vegyes beledobálós.

5. Ghost👻 (válaszként erre: 4. - Alnisa)
ma 10:50

Felfogtam,de mint ìrtam vagy feljelenti vagy tűr.

Ezzel nem lehet sokat kezdeni.

4. Alnisa (válaszként erre: 2. - Ghost👻)
ma 10:33
Nem az a baj, hogy tüzel, hanem, hogy mindent. Aztán meg sírunk, hogy szennyezett a levegő, meg 45 fok van....
3. Ghost👻 (válaszként erre: 2. - Ghost👻)
ma 10:13
*feljetented
2. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 10:13

Vagy feljelentés vagy tűrsz.

Tèlen ez van.

Nem mindenkinek van gáz...

Már félek a fűtési szezontól.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook