Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melegkiütés/napkiütés fórum

Melegkiütés/napkiütés (beszélgetős fórum)


2012. nov. 22. 17:24
Egyik barátnőmnek van, ő sem tud vele mit kezdeni, úgyhogy ritkán megy napra... nehéz az élet
2012. nov. 21. 19:05
Igen igen, vigyázz!! Lehet, hogy vámpír vagy, csak nem az azonnal olvadós fajtából, hanem a sokáig szenvedek a napon típus!
7. Júlia12342 (válaszként erre: 1. - Annarekak)
2012. nov. 21. 18:46
A legjobb, ha kerülöd a napot. Ezzel nem jó játszani.
2012. nov. 21. 18:33
És ez a krém hosszabb távon is hat? Tehát kened használod rendszeresen és nem leszel kiütéses több napig utána?
5. 4244093cd0 (válaszként erre: 1. - Annarekak)
2012. nov. 16. 22:47

Nálam is ez a helyzet,nyáron a naptól ,télen a fűtött ,túl meleg helyiségektől pattogok ki,de van egy krémem ,amit görögből szoktam hozatni ,az a neve ,hogy "betnovate",pár napig kenem vele ,és elmúlik szépen tőle.

(általában az arcom szokott csupa vörös és kiütéses lenni ,a napozástól viszont mindenhol kijön,csak nem annyira sűrűn.)

4. DiamondAngel (válaszként erre: 1. - Annarekak)
2012. nov. 16. 22:46
Én is voltam emiatt bőrgyógyásznál régebben, nekem unottan odavetette, hogy ne menjek a napra.. Nekem előjött mindig a forró zuhany alatt is, szóval inkább a meleg miatt, mint a nap miatt küzdöttem vele. Nem foglalkoztam vele és mostanra szerencsére elmúlt teljesen.
3. Cippora (válaszként erre: 1. - Annarekak)
2012. nov. 16. 22:39
Nálam is ez van, 50-es faktor mellett is vigyáznom kell,bár nem nehéz,mert kb. 5 perc múlva éget a nap,de azért az durva ha már a ruhával fedett részen is kijön...
2. kisj
2012. nov. 16. 20:53
Nekem nincs, én inkább fázom.
2012. nov. 16. 20:40
Sziasztok! Nyaranta ha kimegyek a napra, kb fél óra alatt viszkető, égő nagy piros kiütések jelennek meg rajtam akár használok naptejet akár nem. A bőrgyógyász azt mondta, hogy napkiütés/melegkiütés és, hogy hordjak nyáron is zártabb ruhákat, de már alatta is kiütéses leszek. Van valakinek valami tapasztalata ilyen kiütésekkel? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook