Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megfogadtam, többet nem veszek a kezembe fűrészt!😬😪 fórum

Megfogadtam, többet nem veszek a kezembe fűrészt!😬😪 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. Evinene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 24. 17:47
En a minap a múlthét pénteken neki estem az elkanászodott senki sem figyel rá Fügfánnak. felét sikerült lekaszabolnom kézi fűrésszel. Tiszta edzés volt vagy 4óra meló mire kész lettem kb a 3ad fával. Igy már el lehet a telkünk vizparti részén járni addig semmi. Apum 1éve le sem ment a partra csak amikor kimentünk szept 15én. Azóta is izomlázam van. ( 22én hajnali 1kor értünk haza Londonba Budpestről. Hétfőn 23án fájt a tenyerem aztán gondoltam bele hát kézi fűrész vagy 20éve nem is volt a kezemben
15. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 23. 01:53

De miert nem?


Nem volt es, es elcsuszott?

14. Soufflet (válaszként erre: 13. - Soufflet)
szept. 23. 01:52
A noverem meg siman hasznal lancfufeszt. Nem az alamnak dolgozik. Es otthon is azt csinal, amit akar.
13. Soufflet (válaszként erre: 12. - Soufflet)
szept. 23. 01:50

Mondju nem tudom mi lehhe, ha valaki sterilizalt.

Szerintem ez olyasmi, amire a szabalyozas nem terjed ki.

12. Soufflet (válaszként erre: 10. - Regin_a)
szept. 23. 01:48
Hogy a vedelmedre keljek: M.o.-on nem megengedett a noknek pat favagoi munka, mert a rezges miatt elvetelhetnek, ha terhesek.
11. Soufflet (válaszként erre: 6. - Ruslan)
szept. 23. 01:45

A tesom egy volt egyetemista tarsa a jaro mororfuresszel essett le a farol. A rogzites megsem volt biztos.

Paar csottoressel meguszta, a korabban levagottakra esett, es a lancfuresz sem kaszabolta szet.

Shit happens.

10. Regin_a (válaszként erre: 5. - Brandy85)
szept. 22. 20:06
Elég kevés a humor benned, vagy azt vallod hogy nőnek való a fűrészelés?
szept. 22. 18:38

A füreszeles nem könnyü munka...


[link]

szept. 22. 16:26
Biztos nagyon rossz élményed volt. Én ilyet nem fogadhatok meg, mert az én házamnál minden női munka.
7. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 22. 16:17
Én sem vennék.
6. Ruslan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 22. 15:48
Vigyázni kell bizony és mindig figyelni, valamint erősen kell fogni a fűrészt (bármelyik) és azt, amit vágsz. Nemrég amikor vágtuk a fát az egyik társunk levágta az ujját majdnem a láncfűrésszel, végül el is veszítette, mert a kórházban le kellett vágják egészen. Minden tele volt vérrel.
5. brandy85 (válaszként erre: 4. - Regin_a)
szept. 22. 06:50
Ez mekkora butaság,már ne is haragudj!
4. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 21. 22:35
Nőnek a kpnyhában a helye! Amúgy az egészet levágted?
szept. 21. 21:56
Mit fűrészelnél milyen fűrésszel, mert nem mindegy.
szept. 21. 17:04
Na, mitörtént, hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook