Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalva terhesség alatt fórum

Megcsalva terhesség alatt (beszélgetős fórum)


12. andilaci (válaszként erre: 11. - Loch ness)
aug. 23. 17:40
igy valohogy!!!!
11. loch ness (válaszként erre: 4. - Violet18)
aug. 23. 16:46
A gyereket az ember nem magának vállalja, hanem közösen vállalja a párjával. Nem magának szüli a nő, ilyen hülyeséget kár volt leírni. És ha a férj megcsal, akkor ezzel már el is kezdte szétbontani azt az életközösséget, ami kölcsönös bizalomra épülve tud csak tartósan működni. Ez a helyzet biztos, hogy így nem maradhat tovább. A fórumindítónak azt javaslom, beszéljen mielőbb a férjével, és adja értésére, hogy ez becstelen, áruló viselkedés, amivel megalázza a feleségét és a gyerekeit is. Aztán a férj reakciója majd eldönti, milyen irányba lehet továbbmenni. Mindenesetre ne hagyd, hogy így legyen továbbra is.
10. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 23. 16:44
Szeret... a maga módján.
aug. 20. 15:46
Neked kell tudnod és döntened mi legyen , a te életed .
8. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 13:22
Mégsem szeret eléggé, nekem úgy tűnik. A te férjed egy gerinctelen alak, aki még meg is aláz.
7. April3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 08:50
10 hónapja félrekúr, és szeret téged? Pont olyan naiv vagy mint én fiatalkoromban.
aug. 20. 05:51
Ez szomorú.
5. Ruslan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 00:45
Ha csak dugni megy nincs baj
aug. 19. 23:54
Valaki egyszer azt mondta hogy ha szerethetem a gyerekeimet egyszerre miért ne szerethetnék több nőt is egyszerre.... van akinek belefér. Mindenesetre a gyereket magadnak szülöd, nem neki, nem nektek. A te nyakadon "ragad" bármi is lesz ....sajnálom
3. Regin_a (válaszként erre: 2. - Enissa)
aug. 19. 21:46

De spiller vagy :)


A fórumnyitgó meg becsülje meg a férjét

OK néha kufircol egyet. Nem radir nem kopik...

2. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 19. 20:48

Hogy itt bárki, hogy dolgozná fel ezt a traumát, nem jelent semmit a te szempontodból.

Jobban figyelnék, hátha ott is jó apja a szeretőjével közös babának.

aug. 19. 20:10

Sziasztok!


Félidős terhes vagyok, második gyerek a férjemmel ( tervezett) de kiderült hogy 10 hónapja van egy szeretője .

Én semmit nem vettem észre ebből , mert csodás férj és apa itthon . Rengeteget dolgozik hogy mindenünk meglegyen . Így most nem tudom merre tovább . Ti mit tennétek? Én úgy érzem a történtek ellenére , szeret engem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook