Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Már hajnali 4-kor felébredtem a férjem cigifüstjére. Beállt... fórum

Már hajnali 4-kor felébredtem a férjem cigifüstjére. Beállt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

24. zolo
aug. 3. 11:23
Nekem is volt cigizni párom. Viszont az alapvető dolog, hogy ezt meg kell beszélni. Tiszteletben kell tartani a másik kereset. Szobában tilos cigizni. Jo idoben kint, erkélyen, konyhaablak kinyitott stb. Rossz időben konyhában elszivo bekapcsolva és ott. Az alap, hogy mosson fogat ha csókot szeretne. Az, hogy éjjel melletted a szobában ragyujt a legnagyobb bunkóság. Az is kérdés egyaltalan szeret téged. Ezt nem hagynám színekkel. Illetve egy hétig hozzá sem szólnék.
23. 1a7810dfaf (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 11:10

Sajnálom, hogy így történt.


A férjednek ezt miattad nem kellett volna megtennie, nem a nemdohányzó világnap miatt.


Jogosak az érzéseid, nagyon tapintatlan és udvariatlan volt tőle.

22. levarosbukta (válaszként erre: 16. - Epresturmix)
jún. 2. 14:04
Lehet! Mi is cigiztünk a párommal amikor összekerültünk. Aztán jött a baba szerencsémre én az első perctől kezdve okádtam a cigiszagtól, a párom meg amúgy is folyton le akart szokni igy nem volt nehéz megválni tőle. Az első időben piszkosul zavart a cigi füst, meg ha valakinek bagószaga volt. Most már csak néha.
21. ,zumba (válaszként erre: 15. - Levarosbukta)
jún. 2. 12:26
Egyetértek. Én képtelen lennék.
20. semleges (válaszként erre: 8. - Globus)
jún. 2. 06:41
Szerintem is.
19. tien (válaszként erre: 16. - Epresturmix)
jún. 1. 15:21
Na , igen 🙂
18. 55Judit (válaszként erre: 15. - Levarosbukta)
jún. 1. 15:00

Ezt én se értem. A cigi füst szaga megöli a legforróbb vágyat is. Legalábbis én így gondolom. De fórumnyitót ez a kapcsolat elején nem zavarta, mára lett ilyen kényes. :)

Mivel én fuldoklok a cigi füstjétől, nálam ez válóok lenne. Pfujj! 😀

17. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Lolita2112)
jún. 1. 14:48
De nem a lakásban. Én igen régi bagós vagyok, de lakásban soha nem gyújtottam rá. Ha szállodában voltunk (még abban az időben, mikor nem volt tiltva a dohányzás), én reggel leballagtam a kávémmal az udvarra, vagy utcára.
16. Epresturmix (válaszként erre: 15. - Levarosbukta)
jún. 1. 12:52
Hogy lehet bírni ezt a világot cigi nélkül?🤣🤣🤣
15. levarosbukta (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
jún. 1. 11:28
Én sem értem, hogy lehet egyáltalán beleszeretni és vágyat érezni a másik bagószagú csókja után, meg úgy ámblokk.
14. Hansika (válaszként erre: 12. - Globus)
jún. 1. 09:26
ez jó duma..-DD
13. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 1. 09:09
Mond meg neki hogy álljon szêlirányba.
12. globus (válaszként erre: 11. - Hansika)
jún. 1. 09:07
Ismerősöm mindig azt mondja: leszokóban vagyok! 🙃
11. Hansika (válaszként erre: 10. - Globus)
jún. 1. 09:03

A piros Marlboro-nál soha nem volt finomabb...-DD

De igazad van, tudni kell a mértéket..

Én napi 2 doboznál mindig megállok..-DD

10. globus (válaszként erre: 9. - Hansika)
jún. 1. 08:44

Marlboro a legrosszabb

[link]

jún. 1. 08:36

Marlboro, Coffee, mert minden szép jó reggelt így indul...-DD

ezt tanuld meg...

Utána meg egy Schnaps, hogy az ereid is rendbe legyenek...-DD

8. globus (válaszként erre: 7. - Semleges)
jún. 1. 08:22
1-2 szálnyit nem vennél észre. Mondjuk aki aki reggel 4-kor kezdi, túl van ezen a szinten.
jún. 1. 08:19
Én sem tudnék dohányos mellett élni.
6. globus (válaszként erre: 5. - Globus)
jún. 1. 06:33
Ezt jól mellényomtam, napi 15x.
5. globus (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
jún. 1. 06:30

Van itt szemben egy aranyos idősebb párocska, nemrég költözött ide a nő. Mindketten dohányoznak, közösen jönnek ki az erkélyre, nai 25x biztosan látom őket a konyhánkból. Néha kávéznak is, ennek megfelelően rendezkedtek be. Ők ezen biztosan nem veszekednek.

Azon nevetünk, hogy most már ha kinézünk az ablakon, automatikusan odatéved a szemünk. Pár éve, amikor a nő még nem lakott itt, pasi hetekre eltűnt. Aggódtunk érte, csak nem meghalt, mert kórhazban ennyi ideig nem lehet :)

4. birebora (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
jún. 1. 03:14
Én sem tudnék. Én sem szeretem a cigi füstöt.
jún. 1. 01:11
aki dohanyzik az nem vagyha esetleg leszokna is nehezen tud,o elvezi es te meg tudtad,hogy dohanyzik!
máj. 31. 21:58
Ettől sírhatnékod??? Ezen igazán nincs miért sírnod! Ha nem bírod a dohányfüstöt meg a dohányzó embereket, miért mentél hozzá? Én képtelen lennék egy fedél alatt élni olyan emberrel - főleg a párjaként - aki bagózik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook