Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet köztünk majd valami? Gyerekkori szerelem fórum

Lehet köztünk majd valami? Gyerekkori szerelem (beszélgetős fórum)


26. Szegfűrózsa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 3. 09:06

"vagyok egy 18 éves leány"

ÉS

"ha felnőttek leszünk, eldönti hogy melyikőnknek lesz a felesége"

Fiú vagy lány kezdi ezt a fórumot?!🧐😮🙃

25. Anyagi
aug. 1. 13:05

Én azt nem értem, hogy egy lány miért beszél ilyen csúnya szavakkal???

Főleg, ha igényt tart arra, hogy egy fiú nőnek nézze!

Az is elég baj, hogy a fiúk egymás közt beszélnek ilyen rondán - de ha egy nő előtt sem képes moderálni magát, az már régen rossz!!!

24. Tai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 16:34

Elolvastam ( bánatomra ) de én ezt nem értem! Ha téged még csak meg sem csókolt soha sem,de mindig voltak más kapcsolatai,te miben reménykedsz???

Válaszom: halott ügy....

23. libikóka (válaszként erre: 21. - PöttyösPanka)
júl. 31. 16:29
Szépen fogalmaztad meg.
22. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 16:03

Szerintem lehet.


Pár 100 km távolság!


Szívesen! 😂

21. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - Libikóka)
júl. 31. 12:01
Ha valaki bekukkant ide újként, akkor azt látja, hogy van itt néhány naiv és elvarázsolt figura, meg sok durva és beszólogatós 🤷‍♀️
20. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 11:23
Nőjél már fel királylány!
19. libikóka (válaszként erre: 18. - Globus)
júl. 31. 11:19
:DD Sokszor elgondolom ha valaki beukkant ide újként,,és mondjuk ezt olvassa ,,Pfff🤪
18. globus (válaszként erre: 16. - Fincsi5)
júl. 31. 11:17
🤣🤣🤣
17. fincsi5 (válaszként erre: 10. - Kacsahercegno)
júl. 31. 11:02
10 évesen arra gondolt, hogy 0-24-ben valaki elviseli....nemá'
16. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 11:01
Szebb szó is a b@szás, mint a szex.
15. fildus (válaszként erre: 14. - Ágio8405)
júl. 31. 09:20
nem is szexelt még.... azt se tudja mi fán terem, de elítéli :D
14. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 09:12
Miért ítéled el a házasságon kívüli szexet?
13. 6b12a4f57f (válaszként erre: 8. - Igazság hol vagy?)
júl. 31. 07:12
:D
12. eunuch
júl. 31. 07:06
Hogy ti milyen tehetetlenek vagytok! Így? Így biztos nem!
júl. 31. 07:02
Ez a történet nagyon cuki. Ha majd lesz tapasztalatod, akkor meglátod, hogy a leírt eseményeknek és jövőképeknek semmi közük nincs ahhoz, hogy összeilletek-e, és lesz-e köztetek valaha valami.
júl. 31. 06:41
Uhhh szürreális volt ezt olvasni, nem is tudom hova tenni. 8 gyerek szegénységbe? Szerintem szuper jövőd lesz mellette, hajrá 😂 Mondjuk a te jövőképedet se értem, olyan az egész mintha valami zsákfaluban élnél 55 évvel ezelőtt, és rajtad kívül ez az egy korodbeli fiú élne ott. Vagy nem is tudom, de masszívan szürreális.
júl. 31. 00:52
minden lehet
júl. 31. 00:04
Van baj bőven Barbara!
7. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 30. 23:46
Esküszöm úgy írsz, mint egy ovodás. Fogalmazásban és felvetésben is...
6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 30. 23:28
Akkor húzzatok bele, nem sok lehet már hátra.
júl. 30. 23:15
Miért csak videohivasoztok es Miért csak 2 naponta? Miert nem talalkoztok? Megmondani lesz ebből valami, igen nehéz....
4. bnedora (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 30. 23:06
Miért? Gondolod, hogy jósok vagyunk. Vagy igen, vagy nem.
júl. 30. 22:57
Nem, 118, csak elírtam. Komoly válasz?
2. 6b12a4f57f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 30. 22:46
Biztos, hogy 18 éves vagy?
júl. 30. 22:41

Tehát vagyok egy 18 éves leány, és van a legjobb barátom egy 17 éves fiú.



Nem tudjuk mióta ismerjük egymást, mivel családostul tartjuk egymással a kapcsolatot, de kb. olyan 3-4 évesek lehettünk amikor elsőre találkoztunk.



Kezdetből még nem voltunk annyira jóban, én inkább a nővérével barátkoztam. Aztán egyszer, olyan 9-10 éves korunkban, amikor eljöttek vendégségbe, mielőtt elköszöntünk, megkérdezte hogy a felnőttek leszünk, leszek e a felesége. Nekem akkor nagyon nem voltak barátaim, és anyáékkal is nagyon sokat vitatkoztam, szóval nagyon örültem, hogy van egy srác, aki 0-24ben el akar viselni. Ekkor még semmit nem tudtam a szexről. Én persze rögtön igent mondtam neki.



Aztán volt egy másik lány kb. egy éven belül, aki pedig megkérdezte ezt tőle, és neki is igent mondott. Viszont vele csókolózott is. Nekem ekkortájt azt mondta, hogy majd ha felnőttek leszünk, eldönti hogy melyikőnknek lesz a felesége.



De aztán ahogy teltek az évek, pár év múlva már nem beszélgettünk ilyesmiről, és engem meg se csókolt sose. Viszont neki néhány évvel később lett megint egy kapcsolata. Azóta semmi, szóval kb. 100% hogy még szűz.



Mi azóta nagyon jó barátok vagyunk, és főleg most a nyári szünetben kb. 2 naponta videohívásozunk. Viszont a hívások alatt rengetegszer beszélünk a szexről (ezt a szót viszont sose ejtjük ki, mindig csinálásnak, néha bszásnak hívjuk). És ha elkezdek olyan témát felvetni, hogy külön lesz a jövőnk (hogy az én gyerekeimmel ez lesz... az övéivel meg az...) akkor furcsa arckifejezést kezd vágni. Viszont ő mindig azt mondja hogy 8 gyereket szeretne, én viszont csak 3-at (mindketten négyen vagyunk tesók). És szerinte az a becsületes, hogy az ember szegény marad egész életében, szerintem ez viszont ostobaság, és az a becsületes, ha az ember tisztességes úton meggazdagszik, de a vagyonából segíti a szegényeket.



Viszont én már évek óta álmodok arról hogy összeházasodunk majd szexelünk (én elítélem a házassagon kívüli szexet, ő nem tudom hogy van vele), és mindig baromi jó álom. Viszont kicsit furi, hogy mindig picit máshogy képzelem el a testét - fürdőruciba se láttuk már jó régen egymást, olyan szinten se emlékszem hogy néz ki.



Lehet köztünk majd valami?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook