Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kreatív munka. Segítsetek légyszi! fórum

Kreatív munka. Segítsetek légyszi! (beszélgetős fórum)


17. Szuzan (válaszként erre: 13. - 5904c88073)
jún. 9. 12:18

Jó ötlet köszi.

Megfontolandó!!!

16. 1a7810dfaf (válaszként erre: 15. - Ágio8405)
jún. 4. 13:55
A jobb környékeken eléggé.
15. Ágio8405 (válaszként erre: 14. - 1a7810dfaf)
jún. 4. 12:32
Csak az a kérdés mennyire van rájuk manapság kereslet….
14. 1a7810dfaf (válaszként erre: 1. - Szuzan)
jún. 4. 11:28

Egy cipészmester valódi kincs és gyakorlatilag nem létezik, de értsen a finom, bőr cipőkhöz.


Egy jó asztalos is, ha ért a valódi fához és nem csak bútorlapból legózik össze "minimál"-konyhát.


Egy valódi asztalos művész, ha fával dolgozik.


Egy kárpitos is, ha jó darabokkal dolgozik.

13. 5904c88073 (válaszként erre: 9. - Szuzan)
jún. 4. 11:19
Ha most kezdeném, akkor kerámiázást tanulnék, vaaaagy webdesign-t. Nagyon kreatív mind a kettő, de az utóbbit bárhol csinálhatod, ezért, ha jól keresel, digitális nomádként bárhol letelepedhetsz. Dolgozhatsz a tenger mellett vagy bárhol, akkor is, ha nincs wifi, mert lehet kapni Musk-tól olyan vevőt, amivel bárhol csiholhatsz netet.
12. 5904c88073 (válaszként erre: 9. - Szuzan)
jún. 4. 11:16
Én a hobbimból élek, de munka lett. Egy idő után, ha kötelező, minden munka lesz, bármennyire is szereted. Igaz, akkor is jobb, mint más szekerét tolni.
11. Szuzan (válaszként erre: 10. - Egnisz)
jún. 3. 20:49
Ez most pont fel is merült bennünk,hogy esetleg a cipèsz.De most ebben a mai világban amikor a rengeteg olcsó cipő itt van ez tuti menő szakma lehet?Vagy pont ezért???
10. Egnisz
jún. 3. 04:10

Egy ismerősöm cipész volt saját vállalkozásban egy bevásárlóközpontban. Nagyon jól ment neki, már akkor is nagyon kevés cipész volt.

Sajnos azóta elment covidban az ismerősöm.

Ha van egy kis műhelyed otthon is lehet csinálni, és erre tuti van folyamatos kereslet.

9. Szuzan (válaszként erre: 4. - Levarosbukta)
jún. 2. 20:04

Na igen!!!Kb ezekre gondoltam sorban.Ilyeneket keresek, fogalmam sincs még de ilyen tevékenységek szakmák érdekelnének.Tudom,hogy most nem egyszerű jó szakmát tanúlni,de igenis vannak nagyon jók amivel jól el lehet lenni,persze keményen kell dolgozni! Csak mondjuk nem kell a mókus kereket mindenáron taposni!

Egy jól kitalált szakma lehet a

hobbink is.

jún. 2. 15:19
Asztalos (a szép, értékálló fa bútorok nem mennek ki soha a divatból), kárpítos, órás, háztartási gépszerelő.
7. globus (válaszként erre: 1. - Szuzan)
jún. 2. 14:53
Amiből a mai világban, mint otthoni vállalkozás meg is lehet élni, hát ez sokat kizár.
6. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Szuzan)
jún. 2. 14:49
Egy vendéglàtóhely üzemeltetése otthoni munka? A felsoroltak elfelejtettek? Mit értesz divatba hozàson?
5. levarosbukta (válaszként erre: 4. - Levarosbukta)
jún. 2. 14:26
Hja és annyi a munkájuk hogy akár egy évre előre is be vannak táblázva.
4. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Szuzan)
jún. 2. 14:25
Hát ha nekem kellene vállalkozásba belevágnom férfiként akkor kitanulnám: bádogos, burkoló, festő,villanyszerelő, kaputelefonszerelő, automatakapu szerelő, klima szerelő, kazángépész, vizvezetékszerelő, központifűtés szerelő, nyomdász, szoftverfejlesztő. Ezeket mind lehet egyéni vállalkozói formában végezni.
3. Szuzan (válaszként erre: 2. - K-né Zsóka)
jún. 2. 12:32

Igen!

De rengeteg olyan is van ami meglapul, valahogy eszünkbe sem jut,gomb be húzó🤣 jó most nem feltétlen erre gondoltam🤣,de tuti sok jó van,ami hiper szuper!

2. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Szuzan)
jún. 2. 12:27
Pék, asztalos, ács...
jún. 2. 12:13

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni olyan kreatív szakmákat keresek /férfi/

Amiből a mai világban mint otthoni vállalkozás meg is lehet élni!

Nem kimondottan számítogépes munkára gondoltam.Hanem inkább a régi elfelejtett munkákra,de hozzuk divatba őket!Vagy valós létező működő munkavégzés érdekel.

-Lakatos. /lakatos műhely/

-cipész. /cipész műhely/

-kertész. /fa iskola/

-cukrász. /cukrászda /

Ezek tuti de sokkal jobbakat írjatok légyszi,ami sose jutna eszembe!köszi!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook