Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Klimax fülpiercing fórum

Klimax fülpiercing (beszélgetős fórum)


14. Csicsi25 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 11. 17:41

Szerintem ők jók! Annak idején én is sokat olvasgattam, sok oldalt megnéztem és ők nagyon szimpik voltak, de vidéki vagyok, nekem messze vannak, így helybelit kerestem.


Ha Neked elérhető távolságra vannak, biztosan nem jársz rosszul velük.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Csicsi25)
aug. 11. 17:33

Itt nézelődtem:

[link]

12. Csicsi25 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 11. 17:32

Én úgy álltam az első piercinghez, hogy ha nem használ, max lesz egy szép ékszerem. Tényleg szépek, imádom őket!


Senki sem tudja előre megmondani, hogy használni fog-e. Egy másik hozzászóló említette a tartóstűt. Esetleg azt lehetne próbaképpen kérni és ha jó, akkor utána a piercinget. Ezzel nem szúrják át a füledet - érdeklődj utána, elmondják, hogyan működik.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Csicsi25)
aug. 11. 17:24
Szeretném mindenképp kipróbálni, csak attól is félek, hogy esetleg nem segít még sem. Legalábbis az alvásban nem. De nagyon gondolkodok az időpontkérésen.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Csicsi25)
aug. 11. 17:23
Köszi a segítségeket és az információkat!
9. Csicsi25 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 11. 17:12

Minden ember más. Ha ír itt valaki, hogy neki használ alvásra, nem garancia, hogy Neked is fog, ill. attól, hogy nekem nem használt, Neked használhat. Előre nincs rá garancia, hogy kire hogyan hat a piercing.


Esetleg face-n vannak piercinges csoportok, ott is tudsz érdeklődni.

8. Csicsi25 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 11. 17:08

Nekem is az alvás és a hőhullám okozott leginkább problémát.

Az Ashwagandha gyógynövény, nem gyógyszer - nyugodtan lehet szedni.


Nekem a piercingek nem segítettek az alvásban, pedig elvileg kellett volna. Sokaknak segít, lehet hogy Neked is segítene. Mondom: a piercinggel nincs vesztenivalód, ha gondolod, próbáld ki!

aug. 11. 17:05
Esetleg van olyan fórumozó, akinek az alvásproblémán segített ez a fülpiercing? Lehet hogy ha nem, akkor más irányba kell döntenem.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Csicsi25)
aug. 11. 16:54

A tünetek között pedig az alvásprobléma is benne van. Állapotfelmérést is csinálnak, a honlapon ahogy olvastam, bár ez nem tudom miből áll.

Az altatóra nem szeretnék rászokni, kaptam a körzetitől, de nem segít. Nyugtatót csak reggel szedek.

5. Csicsi25 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 11. 16:48

Nekem az alvásproblémára semmi sem segít.

Most az Ashwagandhát (lehet, hogy nem így kell írni) ajánlották, hogy az klimaxosoknak is jó. Este, lefekvés előtt egy 500 mg-os kapszulát kell beszedni. Állítólag pár napi szedés után már használ.


Én Rivotrilt szedek, arról kellene leszoknom, utána lehet az Ashwagandát, bár kis dózisban 3 napja mégis elkezdtem szedni.

Ha nem szedsz nyugtatót, altatót, kipróbálhatod az 500 mg-osat. Olvass utána, ha gondolod.


A másik, amit ajánlottak, az a Dormizium.

aug. 11. 16:09
Egy próbát megér, menj el egy fülakupunktúrás természetgyógyászhoz, biztosan tud tanácsolni valamit. Léteznek magok, amiket a fülbe ragasztanak, és léteznek tartós tűk. Ezeket nagyon pontosan a megfelelő helyre kell tenni, a megfelelő idegpályákhoz. Egy piercing sokkal nagyobb területet "fog át", ami miatt később problémák adódhatnak.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
aug. 11. 15:39
Köszi a választ. Nekem a hőhullámok mellett az alvászavar ami komoly probléma.
aug. 11. 14:35

Nekem van migrén-, shenmen- és klimax piercingem is. A klimax piercing a szúrás után 2 héttel kezdett el hatni, mintha elvágták volna a hőhullámokat - teljesen megszűnt. Idén április 11-én tetettem be. Viszont ez nagyon nehezen akar gyógyulni a másik kettőhöz képest. Azokat 5-6 hét után el is felejthettem, ezt a mai napig kezelni kell és az utóbbi kb. 3 hétben visszajöttek a hőhullámok. Nem olyan sűrűn és erősen, mint azelőtt, de határozottan.


Ennek ellenére azt mondom, érdemes kipróbálni, mert mindenképpen segít. Mivel nem vagyunk egyformák, egyik emberre jobban hat, másikra kevésbé.

aug. 11. 13:35
Tapasztalatokat szeretnék kérni, akinek van, segített, mi a meglátása, szüntek-e a panaszok, ami a klimax-szal együttjár.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook