Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kalandparkos gyerekbántalmazás fórum

Kalandparkos gyerekbántalmazás (beszélgetős fórum)


1 2
59. birebora (válaszként erre: 58. - PöttyösPanka)
júl. 23. 14:58
Nem az agyonverésről van szó, bár azt is megérdemelné, hanem, hogy ne ússza meg egy ejnyebejnyével.
58. PöttyösPanka (válaszként erre: 57. - Regin_a)
júl. 22. 14:20
Ha nem áll ki, akkor szerencsére itt a sok alább kommentelő vérmes háziasszony, aki már leszögezte, hogy majd ő agyonveri. Nem törődve sem az emberölésért járó börtönbüntetéssel. Sem azzal, hogy azért egy fekete vagy nem tudom milyen öves karate mestert nem olyan könnyű megverni.
57. Regin_a (válaszként erre: 41. - PöttyösPanka)
júl. 21. 21:18

És ha nem fog kiállni, akkor mi lesz?

Magánbunyó ha kitudódik a többieket is elitélik önbiráskodásért garázdaságért és még amit kitalál az ügyész esetleg a védője

56. Utolsó betyár (válaszként erre: 54. - Birebora)
júl. 21. 20:12
Biztos tudták, de gondolom sikeres edző volt, hozta az eredményeket, ami által a felettesei is megdicsőültek. Ezért engedték, hogy a megszokott módszereit alkalmazza.
júl. 21. 19:04

Azóta szó sem esett a kissrác apjáról!

Hacsak nem egy ketrecharcos az a gyermekfelügyelő, megkeresném, igaz engem büntetnének meg/tapasztalat/

54. birebora (válaszként erre: 49. - Utolsó betyár)
júl. 21. 16:23
Nem tudhatta. De azt mindannyian tudjuk, hogy ezek a negativ jellemvonások, az agresszió, a gyengébbekkel szembeni emberkedés nem két nap alatt alakul ki. Akik felterjesztették és javasolták biztos ismerték. Igy a vezetői is hibáztak, hogy gyerekek közelébe engedték. Nem ez volt az első eset. Sorra derülnek ki a szemét, arrogáns, bántalmazó dolgai.
53. PöttyösPanka (válaszként erre: 49. - Utolsó betyár)
júl. 20. 21:08
Ez így van. Ki tudja, hogy edzéseken milyen egyéb szörnyűségeket művelt még. De itt ráadásul nem is edzés volt, csak egy kirándulás. Úgyhogy arra sem tudja fogni, hogy a siker érdekében volt ilyen kemény...
júl. 20. 15:02
Már külföldön van. Remélem kiadják ellene az elfogatóparancsot és nem ússza meg.
51. Ruslan (válaszként erre: 49. - Utolsó betyár)
júl. 20. 01:13
Valóban nem, ő is ember és nem kell tudnia idegenek magánéletéről. A díjat csak átadta, mások állapították meg érdemeit a szakmán belül.
50. Ruslan (válaszként erre: 39. - PöttyösPanka)
júl. 20. 01:11
Hát én éppen ebben a szakmában tanultam, igaz külföldön. Az ilyen önjelölt kihasználom a helyzetet kihívókat is meg szokták verni nálunk, mert csak kihasználják a helyzetet, hogy menőzzenek. Itt mifelénk segítenek egymásnak az emberek sokban, de az ilyesmit szűkebb körökben szokták megoldani (rokonság, azok barátai). Ilyenért itt mifelénk elég durva verés jár zsákkal a fejen, de az sem mindegy kiktől. Az ilyen feltűnősködőket sem szeretik. Ha meg úgy vesszük nekik nincs joguk rendet tenni.
49. Utolsó betyár (válaszként erre: 47. - Birebora)
júl. 19. 17:54

Ezt azért Novák Katalin nem tudhatta.

Régen mennyi, de mennyi olyan edző volt, aki verte a gyerekeket, vagy úgy beszélt velük, mint a kocsis. Károlyi Béláról is az a hír járja, hogy vasszigorral készítette fel a román, majd utána az amerikai tornász lányokat is.


A gyerekek ezt nem merték elmondani, valószínű most sem derült volna ki, ha nincs a térfigyelő kamera.

Sajnos nagyon sok edző túltolja. Mindenkiből világbajnokot akarnak faragni, és hihetetlen számukra, hogy néhány gyereket a szülők, csak azért viszik le sportolni, hogy a fölösleges energiáit levezesse.

júl. 19. 14:56
Nekem nincs gyerekem, de így is megrugdosnám a bunkó állatját. Remélem, a börtönben nem bánnak vele kesztyűs kézzel.
júl. 19. 14:36

Én a vezetőit is számonkérném. Kik alkalmazták, miért?

Most olvasom Novák Katalin kitüntette. Remek. Mi jön még? Hány ilyen szarházi van még?

Hogy visszaadja a dijakat? Még szép.

46. 4b5608cfaf (válaszként erre: 45. - Tumbo2)
júl. 19. 14:03

"Az agorafóbia az olyasmi, hogy nem tudod a biztonságos helyet (otthon) elhagyni, csak bizonyos távolságra, ez egyénenként változik. Plusz általában van hozzá magasságfóbia, klausztrofóbia, híd-, alagút fóbia, satöbbi. A tériszony az agorafóbia szó szerinti lefordítása."


[link] 3720-as válasz


Ami neked és a kisfiúnak valószínűleg van, az magasságfóbia.

45. tumbo2 (válaszként erre: 6. - Gigi>)
júl. 19. 12:26
nálunk is volt olyan tornatanár,hiába mondtam,hogy tériszonyom van.utált is,de azért nem vert.
júl. 19. 11:16
Egy ügyvéd beszélt, hogy akár több évet is kaphat ez a baromállat. Remélem leüli. És mindenki aki bántalmaz egy gyereket. Zérótolerancia.
43. Mizantróp (válaszként erre: 35. - Ruslan)
júl. 19. 08:46
Nem változik meg a véleményem. Az emberiség úgy gáz, ahogy van.
42. Mizantróp (válaszként erre: 36. - Tien)
júl. 19. 08:45
Nagyon megsajnáltam szegényt. Csak 7 és fél éves. Azért nem szólt senkinek, mert azt hitte, ő a hibás és megérdemelte. Ha nincs a kamera, ki sem derült volna az egész.
41. PöttyösPanka (válaszként erre: 40. - Mizantróp)
júl. 19. 08:41
Kihívták szabályosan.
40. Mizantróp (válaszként erre: 39. - PöttyösPanka)
júl. 19. 08:40
Hivatalosaknak nem tilos a magánbunyó?
júl. 19. 07:10
Van egy karatés kollégám, aki tart gyerekeknek is edzést. Ismeri a csávót. Azt mondta, hogy már sorakoznak a sportág bajnokai, hogy megmutassák, kivel húzzon ujjat az a szemét. Ezt nem fogják neki elnézni. A küzdősportosok intézni fogják a maguk módján.
38. szokeciklon (válaszként erre: 37. - Szokeciklon)
júl. 18. 23:24
*agyonvertem
37. szokeciklon (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 23:23
A fickó már elàsva lenne, miutàn agyonverték🤬
36. tien (válaszként erre: 28. - Mizantróp)
júl. 18. 23:05

Nálam nagyobb állatbarát kevés van.

Képes lennék ölni is értük.



De ezt a csöppséget így bántalmazni ,kinyílt a bicska a zsebemben.(nincs gyerekem ,nem tudom a szülők fájdalmat átérezni ,de sejtem mit élhetnek át)

35. Ruslan (válaszként erre: 32. - Mizantróp)
júl. 18. 22:53
Nem tökéletes sajnos senki, mindenkiben van rossz is. Ez van, ilyenek vagyunk. Sok sikert, remélem majd egyszer megváltozik a véleményed, mert akkor azt jelenti, hogy kaptál valakit, aki megfelel neked.
34. Görögtánc (válaszként erre: 29. - Ismétlő)
júl. 18. 22:36
A “rutin” jöhetett onnan is, hogy karate fogást alkalmazott. Na de elfogadhatatlannak tartom amit tett, az ilyet nem engednem gyerekek és tanítványok közelébe. Rengeteg beteg ember van aki visszaél az ilyen hatalmi szerepével.
33. Görögtánc (válaszként erre: 32. - Mizantróp)
júl. 18. 22:35
Te is részese vagy. 🤷🏼‍♀️
32. Mizantróp (válaszként erre: 31. - Ruslan)
júl. 18. 22:29
Az emberiséggel van a gond.
31. Ruslan (válaszként erre: 28. - Mizantróp)
júl. 18. 22:24
Mindkettő kéne zavarjon. Miért lenne különb az állat az embernél? Ha egy embert sem kedvelsz, akkor benned a gond.
30. Ruslan
júl. 18. 22:23
A videó nem tartalmazza azt a részt, amikor a karatés leöntötte vízzel az anya szerint. Ez a fajta erőszak nem indokolt és nem is vezet célra, visszaélés. Lehet a karaté órákon ki tudta magyarázni azzal a hasonlókat, hogy csak félre rúgott. Ahogy olvastam korábban is fenyegetőzött. Kérdésedre is válaszolva, hogy mit tennék? Ha már a börtönben van vagy éppen őrizetben mást nem lehet tenni, csak feljelenteni. Egyelőre. Előfordulhat, hogy kiengedik. Gondolom durva válaszokra számítottál, ha már éppen erre voltál kíváncsi ezzel kapcsolatban. Magam vagy más miatt nem tenném meg, de a lányomért igen. Én azt hiszem 3-4 hónap múlva megfigyelném és amikor elhagyott helyre téved leütném, majd levágnám a lábát láncfűrésszel. Sosem tudná meg, ki volt.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook