Ha szükségetek van alkatrészre, akkor keressetek rá a Google-n a "bontó kereső" -re. Nekem bevállt, sikerült vele lakóhely közeli (Pécs) jó bontót találnom.
Igen,elég vicces tud lenni néhány ember hozzászólása. Én azt szeretem a legjobban,mikor valaki ilyen fórumokban akar választ találni olyan témával kapcsolatban,amivel csak szakemberhez kellene fordulni,és nem idegenek okoskodására hallgatni.
:-).. Ó! Ezen kár parázni!:-) Mindenki a legjobb tudása szerint válaszol és érvényesíteni próbálja a saját gondolatát, aztán minél több ember társul a hozzászóláshoz, annál nagyobb kalamajka keveredik belőle..Olyan, mint egy virtuális kocsmai helyzetkép!... Nem lehet mindenkinek egyforma a véleménye!... Uncsi is lenne!...Nekem nem borzolja senki az idegeimet, és haragudni sem tudnék itt senkire...inkább érdekesnek találom..és sokat nevetek!..:-)
Mint a weboldalak többsége az interneten, honlapunk működéséhez és célzott hirdetések megjelenítéséhez mi és hirdetési partnereink is cookie-kat tárolunk az általad használt eszközön. Ahhoz, hogy ezt megtehessük, a hozzájárulásod szükséges. Erről az adatvédelmi tájékoztatónkban részletes információkhoz juthatsz, illetve bizonyos cookie-k használatával kapcsolatban további lehetőségeid vannak.