Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy viselte a gyereked a fülbelövést? fórum

Hogy viselte a gyereked a fülbelövést? (beszélgetős fórum)


26. barai
aug. 2. 07:56
Jól.
25. Myra
júl. 31. 21:57
Születésekor fúrták ki neki, elviselte.
24. Enissa (válaszként erre: 20. - Fincsi5)
júl. 31. 21:34

Engem is.

A lányomnak is a csecsemős szúrta ki a kórházban, ma már nem tetetnék bele neki, az akupunktúrás pontok miatt, de a lényeg a lányom azt mondta nem baj, hogy ki lett lyukasztva a füle.

júl. 31. 20:33

Kicsit sírt, szerintem le kellett fogni, de csak a biztonság kedvéért.

Elvileg ő akarta, legalábbis azt mondta három évesen.

Most épp nem hord fülbevalót.

22. Liberal (válaszként erre: 21. - Bichi)
júl. 31. 12:39
De azért kell szorosan lefogni, mert ha elrántja a fejét megsérülhet, ha még a kezével kap oda vagy a lábával megrugja a piercert az meg nyilván nem jó. Tőlem egyébként kérték hogy foglyam le, és azt is elmondták hogy hogyan. Két lábszáramat összekulcsoltam az övéi elött, a combommal pedig szorítsak össze a combját. Így a lába mozdulatlanra van fogva. Ez a piercert biztonságáért kell mert ha megrugja az nagyon fáj. A kezeit átkarolással fogtam le, és odaszorítottam magamhoz. A másik kezemmel meg a fejét fogtam le
21. Bichi (válaszként erre: 13. - Liberal)
júl. 31. 12:28
Én továbbra is azt mondom, hogy nem fognám le. Főleg, hogy mire bármit érez, már túl van rajta, ez nem olyan mint a fogászat, hogy még egy nézés is percekig tart...
20. fincsi5 (válaszként erre: 15. - Enissa)
júl. 31. 12:20
Engem már úgy vittek haza a szülőotthonból 68 éve, hogy átlőtték/szúrták.
19. Channa* (válaszként erre: 18. - Enissa)
júl. 31. 08:20

Olyan haja nem volt;)

Az apjának is volt fülbevalója, ő vitte el.

Azért ez talán jobb volt, mint a manapság divatos fültágítók. Na olyat nem engedtem volna. Ezt kivette már jó régen, azóta már lyuk sincs a fülén...

18. Enissa (válaszként erre: 17. - Channa*)
júl. 31. 08:09

Nem ellened, de nekem nagyon nem tetszett, meg a fent rövid, hátul hosszú tincs.

Tudom a divat.....

17. Channa* (válaszként erre: 15. - Enissa)
júl. 31. 07:42
3 évesen. Akkor divat volt. Persze már sok-sok éve nem hord a fülbevalót.;)
16. Alnisa
júl. 31. 07:34
Sírt
15. Enissa (válaszként erre: 3. - Channa*)
júl. 31. 07:25
Már babaként,kisfiúként átlövetted a fiatok fülét?
14. Channa* (válaszként erre: 5. - Liberal)
júl. 31. 07:14
Nem, nem kellett.
13. Liberal (válaszként erre: 11. - Bichi)
júl. 31. 05:48
Az én lányom ő kérte a saját döntése volt 4 évesen de nyilván azért kellett lefogni, mert attól még elránthatja
júl. 31. 00:50
jól
11. Bichi (válaszként erre: 1. - Liberal)
júl. 31. 00:40
Biztos nem csináltatnék a lányomnak, ha ahhoz le kell fogni... Nem tűnik túl "libeálisnak", már ha a nevedből indulnék ki :DD
júl. 30. 23:21
Egyik sem kapott, majd ha akar szól.... ki vagyok én h a testébe lyukakat csináljak 🙈🫣
júl. 30. 22:19
Sehogy, nincs neki, fel sem merült. Ha akar majd intézi magának
júl. 30. 22:11
A családban keresztelőre kapnak a lány babák fülbevalót. A keresztlányom észre se vette. Már nem azt viseli - felnőtt. Eltette az emlékei közé vagy majd ha lánya születik.
júl. 30. 21:48
10 naposan ordított, de már nem emlékszik rá.
júl. 30. 21:26
Nekem anno még tűvel csinálták, nem emlékszem rá. Kaptam bele fülbevalót, kisiskolás koromban hordtam, aztán nem, begyógyult. Felnőtt fejjel lövettem hármat, észre sem lehetett venni. Szóval 5 lyuk, és nem viselek fülbevalót soha 😀
5. Liberal (válaszként erre: 3. - Channa*)
júl. 30. 21:15
És le kellett fogni?
júl. 30. 20:38
20 hónapos volt és olyan profi szakembert fogtunk ki, hogy meg sem érezte :)
júl. 30. 20:07
Ahhoz képest, hogy pont elromlott a pisztoly és csak félig lőtte át a fülét és percekig tartott míg leszedték a füléről, egész jól;)
júl. 30. 18:58

3,5 hónapos volt.

Lyukasztva azaz fùrva volt neki.

Kicsi volt,nem volt gond.

júl. 30. 18:46
Az én 4 éves lányom bátor volt, bár le kellett fogni, de örült a fülbevalónak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook