Hogy kapcsolom be a Wifi-t laptopon? (tudásbázis)
Segitsegeteket szeretnem kerni. Vettunk egy laptopot, amin az uzletben tokeletesen mukodott a vezetek nelkuli internet. Viszont itthon nem mukodik. (Tobb ezer kilometerre az uzlettol :( )
Otthon csak egy billentyukombinaciot kellett megnyomni es maris be volt kapcsolva. Itt hiaba nyomkodjuk, nem sikerul. Mar probalkoztunk a varazsloval is, de csak felhasznalok vagyunk, soha nem kellett ilyennel foglalkozni, fogalmunk sincs, hogy kezdjunk hozza. Ruterunk van, es lakotarsunknak is mukodott annak idejen, tehat csak a mi gepunkkel lehet a beallitasi gond.
További ajánlott fórumok:
- Ha bekapcsolom a sz.gépet megjelenik a bejelenkeztető képernyő, és kiírja hogy válasszak felhasználói ikont. Hogy tudnám ezt megszüntetni?
- Mikor bekapcsolom a gépet, a windows Live Messengertől egyre több üzenet érkezik. Hogy kell törölni?
- Wifi-t használni régi laptopon milyen eszközzel lehet?
- T'homos tv szolgáltatonk van, és ha bekapcsolom azt írja ki hogy nincsen hozzáférésem.Mit jelent ez?
- Hp 6730 laptopon hogy kell használni a wifi-t? A bekapcsoló gombbal nem érek el semmit.
- Dell vostro 1015 laptopon hol lehet bekapcsolni a WiFi-t?