Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hivatásos búvárként el lehet helyezkedni? fórum

Hivatásos búvárként el lehet helyezkedni? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 27. 16:36
Itt szerintem biztos nem...
4. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Moniadija)
2012. nov. 27. 16:15
Az ilyen hobbi-divatszakmákban szerintem csak az igazán megszállottak boldogulnak, és azok sem nagy pénzért.
3. nextruha (válaszként erre: 1. - Moniadija)
2012. nov. 27. 14:39
Gondolom a tűzoltóságnál el tudnál helyezkedni.Vagy a rendőrségnek is biztos van ilyen "szakosztálya".De megeshet,hogy ők is a tűzoltóság búvárait hívják ha segítség kell.Esetleg oktatóként vagy vállalkozásban vagy állásban.Ezek csak tippek,de hátha....
2012. nov. 27. 14:37
Szerintem ellehet..bár Mo-n nem igazán tudom, de épp a múltkorában láttam egy házaspárt a TV-ben, mindkettőjük búvárkodást oktat, ha jól emlékszem vhol Dél-Afrikában. Azt mesélték hazánkban is átlagon felüli fizetésük volt, de nem bánták meg hogy kimentek külföldre, mert nagyon jól érzik ott magukat, és már a családalapításon gondolkodnak..szóval szerintem hajrá, ha van rá lehetőséged, használd ki, biztos nem fogod megbánni. ;)
2012. nov. 27. 14:31
Igazából nem jött be a suli és most valami szakmát kellene keresni, ami érdekel is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook