Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hajléktalansági vészterv, bárkinek bármi tanács? fórum

Hajléktalansági vészterv, bárkinek bármi tanács? (beszélgetős fórum)


1 2 3
75. srcrss (válaszként erre: 74. - Zolo)
szept. 2. 09:36
Szívesen trollkodik. :D
74. zolo
szept. 2. 09:29

Forumnyito létezik olyan elfoglaltság szórakozás vagy bármi ami érdekel és szívesen csinálod? Na ilyen tevékenységet kellene csinálod. Szándékosan nem munkát írtam, mert azt utalod. Csak azt szereted ülsz és nézel ki a fejemből meg az is jó. Van olyan munka is ahol egy területre, telephelyre tanyára kell vigyázni

Meg az is lehetséges ott lehet aludni. Semmit nem kell csinálnod csak ott lenni. Esetleg könnyebb legyen a semmit téves egy jó kutyát is vehetsz oda. Az a lényeg olyat keres megélhetését amit szorakozasbol csinálsz. Viszont ha a kötöttség, hogy ott kell lenni is gond arra is van megoldás. Költözzön olyan helyre ahol a hőmérséklet kedvező. Itt csinálsz egy kis konyhát vagy ha ez is nehéz. Egy hidat keresel és ott lehetsz. Fürödni úgy sem szeretsz a súlyos is megoldodik mert nem lesz finom kaja az asztalon. Viszont ha semmi nem felel meg neked akkor csinálj azt amit szeretnél.

73. pejpali (válaszként erre: 71. - Pejpali)
júl. 28. 12:35
Sosem tudjuk meg.
72. pejpali (válaszként erre: 65. - Lady Lavender)
júl. 26. 12:28

Nagyon el vagy tévedve :D Diákhitelt adnak minden diáknak. Külföldön is. Visszafizetni csak a tanulmányok befejezése után fél évvel kell kezdeni. Az mindegy, hogy munkanélküli, hogy hogyan csúszott át eddig az egyetemen előtte.

Beszélni tudok angolul, azzal nincs bajom. A mesterképzésre elég volt az angol nyelv. Igen, 28.000 ember jelentkezett az egyetemre most és 500-at vettek fel, de 99%-uk Bsc képzésre. Msc-re alig, összesen 12-en leszünk az én szakomon, tehát kb senki nem jelentkezett pont erre.

71. pejpali (válaszként erre: 69. - Egnisz)
júl. 26. 12:24
Na hova jutott?
70. Charlize (válaszként erre: 69. - Egnisz)
júl. 26. 08:03

Mi lett vele? Én kíváncsi vagyok!

🙈🙉🙊

69. Egnisz
júl. 26. 04:48

Van egy teljesen hasonló ismerősöm, ő már 43 éves.

Elmondjam hova jutott?

68. 6b12a4f57f (válaszként erre: 60. - Pejpali)
júl. 26. 03:58
:D
67. Lady Lavender (válaszként erre: 66. - Lady Lavender)
júl. 26. 00:52
Bucsi=Bihi
66. Lady Lavender (válaszként erre: 65. - Lady Lavender)
júl. 26. 00:52
Bucsi, nyugodtan szólj le megint. Màr megint kôcsög vagyok.
65. Lady Lavender (válaszként erre: 63. - Bichi)
júl. 26. 00:51

Dàkhitelt adnak egy munkanélkülinek, ha nem is itthon tanul (majd egyszer)? Es aki kamukkal csúszott àt az előző egyetemeken àllítólag. Angliàban màr mosogaró sem lehet sok helyen, akivel nem lehet beszélni. A "skandinàvoknàl" meg màr sokaknak tele régebb óta a puttony a bevànfotlókkal. Egy csomó jó egyetemista jelentkezik, de nem veszik fel őket.

Egy beszélni nem tudó, bûdös bunkót biztosan felvették :D

64. pejpali (válaszként erre: 63. - Bichi)
júl. 25. 23:54
Sajnos pedig igaz. A 6 hónapos informatikus munkámból fizettem ki. Hogy minek fizettem ki ha tiszta, hogy nem fog menni azt én magam sem tudom. Csak kifizettem és kész.
63. Bichi (válaszként erre: 60. - Pejpali)
júl. 25. 23:45

A nagy kérdés, hogy kár lenne-e érted...

Mondjuk nem mintha elhinném ezt a történetet.

Több sebből vérzik az egész. Milyen pénzből fizetted ki, egyáltalán minek, ha már most tiszta, hogy nem fog menni.

Igaz, az emberi hülyeség határtalan, de ha tényleg az lennél, akinek leírod magad, régen a tűréshatárodon túl lenne, hogy felemeld a seggedet, és elmenj egy egy másik országba, nem hogy még ezért pénzt is adj...

62. tulipán*** (válaszként erre: 60. - Pejpali)
júl. 25. 23:32
😀
61. Amaunet (válaszként erre: 60. - Pejpali)
júl. 25. 22:44

Ott a helyed!


Vagy a szüleidnél, akik ilyen önálló életre képtelen embert neveltek.

60. pejpali (válaszként erre: 59. - Amaunet)
júl. 25. 22:39
Hát ott nem maradnék életben, mert egy idő után visszapofáznék és lelőnének.
59. Amaunet (válaszként erre: 56. - Pejpali)
júl. 25. 22:37
Rajtad igen sokat, ha életben akarsz maradni.
58. pejpali (válaszként erre: 57. - 3198f17214)
júl. 25. 22:35
Azzal is nagynehezen kiegyeznék.
júl. 25. 22:32
Én azt szeretném,ha két nap munka és öt nap szünet lenne. A munkanap pedig négy órás.
56. pejpali (válaszként erre: 55. - Ruslan)
júl. 25. 22:27
Mert a kényszermunkatábor tényleg sokat segítene...
55. Ruslan (válaszként erre: 51. - Pejpali)
júl. 25. 22:20
Én neked nem Svédországba vennék jegyet, hanem Észak-Koreába. Azonnali hatállyal. Téged úgy meg nevelne Kim Jong-un, hogy le is fogynál, fel is ásnád a földeket.
54. andi6020 (válaszként erre: 16. - Pejpali)
júl. 25. 22:18
Folytathattad volna azt a fórumot. Minek kezdtél újat?
53. gyöngy:) (válaszként erre: 45. - Pejpali)
júl. 25. 22:09
Akkor ezek szerint tudsz önállóan is étkezni. Ügyes vagy!
52. Charlize (válaszként erre: 46. - Channa*)
júl. 25. 22:09
Egyszer szólnál hozzá úgy valamihez, hogy azzal ne magadat fényezd…
51. pejpali (válaszként erre: 47. - Anyagi)
júl. 25. 22:07
Meg a tudod midet :) Talán heti 10 órával megkímélnék.
50. Utolsó betyár (válaszként erre: 38. - Pejpali)
júl. 25. 22:07
Az én orromnak már nagyon nem lehet újat mutatni. Az az igazi, mikor valakinek olyan a szaga, mint egy falusi állomáson lévő pottyantós budinak. Persze, oda már az is kell, hogy egy hétig enni adjon a személy a gatyájának.
49. pejpali (válaszként erre: 44. - Kacsahercegno)
júl. 25. 22:06

Kipróbáltam a munka világát, hogy hátha tényleg én megyek szembe az autópályán. De nem... Fel is mondtam.

Attól mert jelentkeztem egyetemre amit nyilván nem fogok elvégezni és kidobtam a pénzem szállásra attól még nem szerettem ezt meg.

48. Channa* (válaszként erre: 42. - Pejpali)
júl. 25. 22:06

Igen, ismerem őket is;)

Bár én egy másik helyre is jelentkeztem.


Mindig mondom, hogy ha megfizetnék a jó IT-sokat, akkor sokkal jobban működnének az általuk fejlesztett online rendszerek...

47. Anyagi (válaszként erre: 1. - Pejpali)
júl. 25. 22:04

"Sosem tudtam elfogadni, hogy 40 órás munkahét van "

Nincs ezzel semmi baj!

Lehet választani az 52 órásat is!!! :))

júl. 25. 22:03

És, hogy a témához is szóljak, ötletelek egy kicsit.


Skandinávia elég nagy, vannak ott jó kis erdők, ahol meghúzhatod magad. Tetess le valahová egy konténert vagy verj le egy sátrat és lakj ott, anyád pedig küldjön kajára pénzt, ha vadászni sincs kedved, hogy legyen kajád.

Ott aztán nem kellene zuhanyoznod, dolgoznod és semmit tenni, csak ülnél a kis kuckódba és még kövérebbre ehetnéd magad...


Vagy vannak olyan országok, ahol nincs hideg és nagyon olcsó az élet. Menj oda, egy nádkunyhóban eléldegelnél a tengerparton, és oda csak kevés pénzt kellene utalnia anyukádnak, vagy ha nem akar utalni, akkor 1 napi melóból hetekig ellennél...


Basszus! én meg állandóan képzésekre járok, hogy az informatikai tudásom naprakész legyen...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook