Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Francia idegenlégiós férj. fórum

Francia idegenlégiós férj. (beszélgetős fórum)

28. 1a7810dfaf (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 18. 11:03

Nem igaz. Csak a pasik meg merik lépni könnyebben.


Ha hű akar maradni, akkor hűséges lesz.

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Ágio8405)
jún. 17. 22:31
Ebben is van igazság.
26. Ágio8405 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 17. 22:30
Nem biztos. A hűség nem egy érzés, hanem egy döntés… 🤷‍♀️
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - L’Engel)
jún. 17. 20:56

Ez is igaz,de lássuk be a legtöbben élnek vele.

Könnyebben elcsábul egy férfi.

24. L’Engel (válaszként erre: 22. - Σενεκάς)
jún. 17. 19:10
Több lehetősége lehet a félrelépésre, annak, aki vonzó, de közel sem biztos, hogy él vele. Tehát de, a viselkedés nagyon számít. :D
jún. 17. 17:29

Biztos van olyan aki nem lép félre,még akkor sem ha nem derülne ki.Viszont ez nagyon ritka szerintem.

Perszd én csak remélni tudom,hogy az én férjem a ritkaság közé tartozik.

22. Σενεκάς (válaszként erre: 15. - Panna.33)
jún. 17. 17:29
"Nem a külső számít, hanem a viselkedés." - de, a külső számít. :D
jún. 17. 17:29
Mert magukból indulnak ki, azért gondolják.
jún. 17. 17:28

Ha megcsalna is vele maradnék.

Csak kíváncsian olvasom a véleményeket.

Szoktunk erről a férjemmel beszélgetni.

Persze,azt mondja,hogy nem tenné meg.

Dehát lássuk be:van,hogy 6 hónapig nem látjuk egymást,szoktak eljárni ott szabadnapokon szórakozni.Számít szerintem az is,hogy jóképű.A jóképű férfiakat nyílván jobban megközelítik a nők.Mint ahogyan egy szép nőt is jobban megközelítika férfiak.

19. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 17. 12:01
Te magad sem tudhatod biztosra, hisz nem vagy ott vele, így mi sem tudunk semmit garantálni, csak találgatni. Ha nem adott okot a kételkedésre, akkor tessék hinni abban, hogy minden, ami történik, úgy jó, ahogy van. Ne mérgezd magadat feleslegesen.
18. Kissan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 17. 09:36

Ha csalja az nem a távolság miatt van. Együtt élve is csalhatja.

Ha van benne késztetés rá mindegy , hogy távol van vagy közel van megteszi és kész.

És bizony az is lehet, hogy távol van és esze ágában sincs más nőre még nézni sem.

Ne agyalj... beszélj vele őszintén. Ennyi.

jún. 17. 09:30

A fórumnyitó véleményeket vár, nem kinyilatkoztatásokat... Nem tudom, milyen alapon lehet bármit is biztosan kijelenteni olyannak, aki nem ismeri a helyzetet. Igenis van olyan férfi, nem is egy, akinek a hűség nemcsak addig tart, amíg mellette van a párja, és tud uralkodni magán. Miért ne lehetne a fórumindítóé is ilyen? Ha valakinek sajnálatos módon rossz tapasztalatai vannak, akkor is felelőtlenség azt kijelenteni, hogy minden férfi biztosan ilyen.

Kedves Fórumindító! Te hogyan érzed? Beszéltél már erről a férjeddel? Mennyire vagytok bensőséges kapcsolatban, testileg-lelkileg? Nem kell ide válaszolnod, mert ezek elég intim kérdések, elég, ha te gondolkodsz el rajta. Szívből kívánom, hogy az derüljön ki, hogy a férjed gondolni sem tud másra rajtad kívül.

jún. 17. 09:05

Nézd, a megcsalás soha nem arról szól, hogy valakit megkörnyékeznek-e vagy sem. Egy megcsalás a kapcsolatotokról és az felek egyéni hozzáállásáról szól.


Ha valami miatt repedés van, akkor be lehet férkőzni. De lehet egy férfi akármilyen jóképű: ha nem akar megcsalni, nem fogja, bármi történjék is.


Azt érzed, hogy gyanakodnod kell?

jún. 17. 05:42

Nem a külső számít, hanem a viselkedés.

Ha akarja, csalja. Ha nem akarja, nem csalja.

jún. 16. 23:27
Sztem ez ugyanaz mint a távolsági kapcsolat. Megbízol benne, egészen addig amíg nem bizonyosodik meg h megcsal. Ne kattogj ezen, mert beleőrülsz. Ha meg akar csalni meg is fog, akkor is ha együttéltek 🤷‍♀️
13. timycat (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 16. 22:15
Nem kell ezen agyalni, az úgysem segít semmin, csak idegeled magad, görcsös leszel, önbizalomhiànyos, aztán ki akar egy görcsös önbizalomhiànyos emberrel lenni?
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Timycat)
jún. 16. 21:46

Lehetett volna rá lehetőségem ,de nem tettem meg.


Tudom,hogy ha távol vagyunk egymástól,könnyebben lép félre az illető.

11. timycat (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 16. 21:34

Ez nem ezen múlik. Lehetőség mindig van, kérdés hogy él-e vele az ember vagy sem.


Neked nem lenne lehetőséged csalni őt? Te is 6 hónapig egyedül vagy. Te csalod őt?

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
jún. 16. 21:28

Nem várom,hogy győzködjenek.

Csak veményeket várok.Akkor is ha az nem tetsző a számomra.

Tudom,hogy a helyes férfiakat mindig megkörnyékezik a nők.

Az én féejem pedig nagyon jóképű.

9. michelle.r (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 16. 21:16

Nyitottál egy fórumot, és azt várod, mindenki arról győzködjön, hogy nem csal meg. Vigyázz, mert olyat is olvashatsz, ami beléd ülteti a kételyt és csak mérgezed magad vele. Kell ez neked?


A kérdésedre pedig azt tudom mondani, az egyik unokaöcsém évekig volt a francia idegenlégióban. Fogalmam sincs, hogy csalta-e a barátnőjét vagy sem, de nem sokkal később hogy Z. hazajött, elváltak. Nem ugyanaz az ember jött haza, mint aki elment, hogy mi történt, arról sose beszél. De teljesen kifordult magából.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Apeeng)
jún. 16. 20:50

Nem vagyok ott mindig vele.

Dehát mikor van rá ideje?

Minden szabadidejében velem van.Hónapokat vagyok kint vele,aztán haza kell jönnöm.

6 hónapot kint vagyok,6 hónapot itthon.

A munkám miatt.

jún. 16. 20:49

Semmi sem biztos!


Miért is pazarolná az idejét arra hogy befűzzön egy nőt a meleg odúért, mikor a zuhany alatt is kiverheti 😂

jún. 16. 20:46

A férfit(főleg a katonát) két érzés motivál: üres zacskó, tele has...ha valamelyik hibádzik, akkor tesz róla.


kérdésre válaszolva: csalja.

jún. 16. 20:32
Persze.
jún. 16. 20:25

Na de miért gondoljátok?

Miért veszitek biztosra?

Többször kimegyek hozzá.

Sokat vagyunk együtt olyankor.

3. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 16. 20:20

Ha szereted, akkor jobb ha nem tudod!

Ne nyomozz és próbáld elengedni a gondolatot!

jún. 16. 20:16
Persze.
jún. 16. 20:15

Vajon csalja a feleséget?

Egy jóképű férfi,távol a feleségtől.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook