Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogszabályozás állkapocstágítás, mennyi idő alatt lehet megszokni? fórum

Fogszabályozás állkapocstágítás, mennyi idő alatt lehet megszokni? (tudásbázis kérdés)


8. Borian (válaszként erre: 7. - Vecsiz)
ma 06:03
Nem, az nem volt vészes.
7. vecsiz (válaszként erre: 5. - Borian)
tegnap 18:32

Szia! Ma már jobb a helyzet, tényleg már egész jól tud enni, egyre jobban viseli. Annyi kérdésem lenne, higy nálatok is sok nyála termelődött a kisfiadnak? Ez is fog változni?

Mert az enyém szivogassa vissza a nyálát...

6. vecsiz (válaszként erre: 5. - Borian)
tegnapelőtt 14:18
Igen. Akkor türelmessek leszünk. Csak rossz látnom szegénykémet,így :(
5. Borian (válaszként erre: 4. - Vecsiz)
tegnapelőtt 13:05
az én fiamnál senki sem tud jobban nyafogni, mégis pár nap után teljesen megszokta, normalizálódott a beszéde, tudott enni...
tegnapelőtt 11:47
S mivan akkor ha ezt bemtudja megszokni? Akkor nincs valami más alternatíva? Mert ez nekem is borzasztónak tűnik, és így utólag átgondolva nembiztos hogy akarom ezzel kínozni szegényt. Neki még nem mondtam, de ha pár nap alatt nem lesz javulás pozitív irányba,nem fogom hagyni hogy szenvedjen.
3. Borian (válaszként erre: 1. - Vecsiz)
tegnapelőtt 08:43
Meg fogja szokni, viszont előfordulhat, hogy adaptálódik a nyelése az új cucchoz, és majd évek múlva, ha minden "művet" leszednek, logopédushoz kell járni, hogy visszaszokjon. A fiam most van túl ezen a macerán. Kitartás, sok türelem kell hozzá, de nagyon szép lett. :-)
2. simple (válaszként erre: 1. - Vecsiz)
tegnapelőtt 07:44
Nekem is kellett. Az eleje borzasztó volt, de utána jobb lett. Már nem emlékszem mennyi idő alatt, de meg tudtam szokni.
tegnapelőtt 05:51

Sziasztok!

Fiam 13 éves, elkezdtük a fogszabályozást,nagyon rosszul nőttek fent a fogai. És szűk az állkapcsa. 2 hétig volt fent szeparáló gyűrű hogy feltudják rakni az állkapocstágítót. Ez tegnap délután megtörtént, de elég nehezen tud nyelni, és pösze is lett egy kicsit. Nem fáj azt mondja hanem zavaró. Ez a nyelési nehézség meddig tarthat,mennyi idő hogy megszokja? Van e esetleg olyan itt anyuka aki hasonlón ment át gyermekével,félek hogy nem fogja megszokni..volt akinek esetleg lekellett szedni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook