Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez normális ha ennyire éles a körmöm hogy közbe megsebzem magam? fórum

Ez normális ha ennyire éles a körmöm hogy közbe megsebzem magam? (beszélgetős fórum)

aug. 9. 10:02
nem
aug. 9. 08:39

Ahogy Fincsi írta, valamit nagyon rosszul csináltok!

A körmöt reszelni kell, hogy ne legyen éles a széle, ez a manikűrözés egyik lépése.


Nem is tudnék úgy létezni, hogy a körmeim élesek, mert az egy dolog, hogy magunkat megsértjük, de egy éles köröm mindenbe bele akadhat és a végén beszakad valamitől, ami nagyon kellemetlen.


Az is nagyon zavarna, ha másoknak sérülést okoznék a körmeimmel...

10. fincsi5 (válaszként erre: 9. - L.luiselotte)
aug. 9. 08:25
Talán nem jól reszelitek, nekem is szokott hosszú lenni, de sosem "éles".
aug. 8. 18:27
Nem tudom, hogy normális-e, de nekem is éles hosszú körmöm van, és nemcsak magam sebzem meg, hanem üzletben, fizetéskor a pénztárosokat is, irat átadáskor a másik felet is. Sűrűn vágom, de tetszik a hosszú köröm és szerencsére nagyon gyorsan nő.
aug. 8. 18:26
Be is van gyulladva ? Ilyenkor a karcolások is hamar gyógyulnak ha nem akkor oka van.
7. 6b12a4f57f (válaszként erre: 5. - Andreyaa)
aug. 8. 18:18
Akkor egy démon volt, álmodban. Vagy macska.
6. libikóka (válaszként erre: 5. - Andreyaa)
aug. 8. 18:16

Nyilván tudnád ha valami más okozta volna.

Nézd meg ,, bár gondolom megtetted ,,nincs e éles sarka valamelyiknek.

aug. 8. 18:08
Az enyém gyenge, ezért mindig rövidre van vágva. Elég ha kicsit véletlen odakapok
aug. 8. 18:06
Hát én pár hete úgy belekarmoltam az államba, hogy egy lila véraláfutás lett a helyén :D
aug. 8. 18:04

Ha hosszú a körmöm simán tudna ilyet.

Van hogy szúnyogcsípést vakarok alvás közben,,komolyan tud kinézni.

aug. 8. 17:47

Vakarózol?

Vagy beleakadt valahogy.

aug. 8. 17:44
Adatlapomon a kép.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook