Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdemes várni rá? fórum

Érdemes várni rá? (beszélgetős fórum)


2023. jún. 30. 11:12
mindenkivel kedves a pasi!
11. andilaci (válaszként erre: 9. - _Berry_)
2023. ápr. 1. 21:06
👍🏻
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - _Berry_)
2023. márc. 29. 22:19
Köszönöm neked is! Ez is egy nagyon okos tanács.
9. _Berry_ (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 29. 22:07
Szerintem aki komolyan is gondolja, hogy valaki iránt többet érez, az legalább az elején akkor csak arra az emberre figyel és nem még mással is flörtöl. Azt mondom, hogy örülj, hogy ez most derült ki és nem akkor, amikor már még több lett volna köztetek. Legyél vele kedves, mint eddig, de csökkentsd ezeket a közös beszélgetéseket, kávézásokat.
2023. márc. 29. 21:18
Mindegyikőtök véleménye okos, reális, tényleg! Pöttyös Panka, szeretném hinni, hogy neked van igazad...de az előtted lévőkét is is meg kell fontolnom. Én komoly érzelmeket táplálok iránta. Nem szeretnék koppani. :(
2023. márc. 29. 20:05
Ha te kicsit féltékenyebb típus vagy, ő pedig flörtölős, az okozhat kellemetlenségeket egy esetleges párkapcsolatban.
2023. márc. 29. 19:59

Ne érezd magad rosszul kérlek. Nem zárom ki, hogy igazat mondott, csak lehet imponál neki a fiatal kolléganő figyelme.

Ne változtass semmit, legyél továbbra is olyan, mint amilyen voltál. Összezavarod őt, hogy ha távolságot tartasz, hiszen ő bevallott valamit, te pedig nemsokára rá, távolodsz.

Hozd a formád,ha igazat mondott, akkor egy másik nő, nem üt ki a "nyeregből".

A nők szeretnek összeesküvés elméleteket gyártani,pedig a férfiak is csak boldogok akarnak lenni, ahogy mi nők is.

60 évesen legyen nyugodtan Casanova, csak ő is otthon lakjon jól. :)

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2023. márc. 29. 18:08
Azt biztosan tudom, hogy nem barátként közeledett. Közel 10 éve dolgozunk együtt, szinte barátként viszonyultunk egymáshoz. Ez változott meg januárban, amikor elmondta, többet érez már irántam barátságnál. Azt is elmondta, nem akar semmit elsietni, na ez főleg imponált nekem. A tempó viszont már túl lassú. Mindemellett játssza Casanovát, közel a 60-hoz.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 29. 17:30
Szerintem jogosak az érzéseid 😞 sajnálom, érthető hogy rosszul esik. Célozgatás volt esetleg a beszélgetések alatt hogy lehetne több is? Nem lehet hogy ő csak barátként közeledett? A hiúságát gondolom legyezgeti ha a fiatalabb kolleganők is nyitottak a flörtre😞
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 29. 17:29
Szerintem ugyanúgy viselkedj vele mint eddig, figyelembe véve h flörtölős a pali. Lehet h veled is csak flörtöl.
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 29. 17:28
Egyformán kedves veled és a többi nővel is. Flörtölgetős típus. Ha komoly kapcsolatot szeretnék, ilyet azonnal otthagynék. Te pedig úgyis érzed mit kéne tenned.
2023. márc. 29. 17:20
Egy 30-40 fős cégnél dolgozom, mindenki ismer mindenkit. Kb 3 hónapja az egyik kollégám közeledni kezdett felém. Mindketten elváltunk. Nem tartozunk a fiatal korosztályhoz, én 48, ő 56 éves. Nagyon elkezdtem hozzá kötődni, úgyérzem, ő is. "Úgy" még nem történt semmi, csak sok beszélgetés, gyakori kávézások. El tudnám vele képzelni hosszú távon az életet, nagyon összeillőnek tartom magunkat. Azonban a mai napon egy világ omlott bennem össze, mert kiderült, hogy fiatal kolléganőkkel levelezget, flörtölget. Nem mondtam neki, hogy ezt tudom, hiszen nem vagyunk kapcsolatban. Mégis nagyon bánt, és becsapva érzem magam.(Tudom, hogy nincs ehhez se jogom) Mit tegyek, hogy viselkedjek ezután?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook