Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Engedjem el? fórum

Engedjem el? (beszélgetős fórum)


12. andilaci (válaszként erre: 11. - Regin_a)
júl. 16. 17:20
Igy valahogy!!!
júl. 13. 22:11
1 numerátol lemerült az elemje. Ha gondod kapcsolódj és töltsd fel, de én nem tenném
10. Anyagi
júl. 13. 21:53

Miből gondolod, hogy egyedül van??

Mondta??? :)))))

9. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 13. 08:19

Gondolom nem az itteni vàlsszok alapján fogsz dönteni.

Valószínű jobbat, többet várt szex téren, biztos több vasat is tart a tűzben.

Dönts belátásod szerint. A te életed.

8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 13. 07:33
Valószínűleg nem szeretne tartósan elköteleződni, csak laza kapcsolatot. Ha így megfelel, tartsd meg. Ha többet szeretnél, lapát.
júl. 13. 07:27
Engedd!
júl. 13. 07:19
Engedd.
júl. 13. 07:06
Megkapta amit akart, ennyi volt.
júl. 13. 06:48
Egy kapcsolat akkor működhet, ha kölcsönös...
3. szandra8676 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 12. 23:40
Ne foglalkozz vele. Ne is hívd vissza.
2. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 12. 23:12

Megkapta amit akart.

Már nem vagy fontos számára.

Minek hívod vissza mikor keres téged? Építsd le, ő nem akar semmit. Azért hívogat csak, hogy legyen újra kivel össze gyűrni a lepedőt ha épp úgy kívánja. Ennyire ne alázd magad, legyen tartásod!

júl. 12. 22:55
Megismerkedtem egy férfival a társkeresőn. Van egy kisfia, több éve egyedül van. Volt hogy több órákat beszéltünk. És hirtelen ott termet a bolt előtt mikor mondtam neki hogy oda megyek vásárolni. Beszélgettünk és megcsókolt. Másnap taliztunk és lefeküdtünk. Utána megváltozott, alig hivott alig irt. Azt felhivtam a figyelmét, ha igy folytatja eltávolodunk. Akkor este felhivott több órányit beszéltünk. Végül benyögte barátként akarná folytani, de ebből lehet még szerelem. De ha valamerre megyek, kivel vagyok, mit csinálok. Mindig felhiv, irja hogy jó reggelt. De van hogy véletlenül is hivogat, ugye én ilyenkor vissza hivom. Szeretnék kapcsolatat, de már teljesen feladom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook