Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eltűnt a bizalom.... fórum

Eltűnt a bizalom.... (beszélgetős fórum)


1 2
31. Soufflet (válaszként erre: 9. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 24. 17:52
Es tenyleg fizetes, vagy csak o mondta, hogy fizess? Remelem nem vagy olyan balek, hogy perkalsz neki.
30. Napsugár8 (válaszként erre: 21. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 24. 15:07

A gyerekkel takarózol? A gyerekek a ki nem mondott szavakat is értik, érzik, mert alapjaiban az érzékszerveik rátok vannak hangolva. Azt hiszed, őneki ez így jó???

Nagyon jól érzékeli a hidegséget, a hazugságot, ami köztetek van. Ne használd kifogásként, ez megalázó számára. A saját gyengeségedet ne hárítsd rá.

29. 785c64a729 (válaszként erre: 18. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 24. 10:31

valahol ott kezdődne az egész probléma felgöngyölítése, hogy őszinte vagy magaddal és a környezeteddel, nem kell szégyenkezned. sokan vagyunk akiket átbas--ztak a palánkon. nem kell részletesen elmesélned senkinek mi történt, de igenis vállald fel hogy gondok vannak köztetek.

nekem ugy tűnik az ő kottájából játszol, mutatni mindenkinek hogy minden rendben, milyen kényelmes (ez is) neki...

28. 785c64a729 (válaszként erre: 9. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 24. 10:20
bárhogy is döntesz, bizol/nem bizol, nincs joga sürgetni téged. ő okozta a zűrzavart, nincs joga azt mondani hogy túlreagálod, nagyon nehéz ilyenen túllépni. újjéépíteni meg ha jófiú is, nagyon sok idő
2022. okt. 24. 09:13

A bizalom lassan épül, könnyen törik és nehezen lesz ismét a régi, ha egyáltalán lesz.


Ha egyszer becsapnak az az ő hibája, ha kétszer, háromszor az az én hibám.

26. temmp (válaszként erre: 25. - Pteri)
2022. okt. 23. 22:16

Hat igen...

Kivancsi vagyok, hogy vajon a tenyeren hordozas, meg a torodes pont addig tart-e, amig a tartozasokat ki nem fizetik kozosen....

25. pteri (válaszként erre: 9. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 23. 21:51
Tehát sikkasztott és közösen fizetitek vissza? Ez hihetetlen, örülhet, hogy ilyen nője van.
24. 6ffd12e4db (válaszként erre: 21. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 23. 16:42

Igen egyfelől megérdemel egy esélyt, másfelől meg ilyen tartósan titkolózni és még mással is félrelépni. Nem vagy könnyű helyzetben.

Mit szólna, ha megkérnéd költözzön el egy időre míg átgondolod mit szeretnél. Lehet most csak azért is kedveskedik, hogy nálad maradhasson.

23. temmp (válaszként erre: 14. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 23. 16:32

Dehogynem erdekel. Ha nem erdekelne, akkor nem lenne az I-n a pont. Es nem azert nem nezel bele a telefonba, mert jajj ugysem talalok semmit, hanem azert, mert felsz attol, hogy talalsz valamit. Es ha talalsz valamit, akkor onnanton nem dughatod a homokba fejed, akkor fel kell vallalni, hogy vagy labtorlokent eled tovabb az eleted, vagy kirakod ezt a pasit egyszer es mindenkorra.

Felsz, hogy ki kell tenni.

22. Fisica (válaszként erre: 21. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 23. 16:29
Van olyan, hogy valaki hoz 1(!) rossz döntést, és akkor megérdemel egy új esélyt, de éveken keresztül átvert...hova adnád az új esélyt?
21. Kutyavilag2022 (válaszként erre: 20. - 6ffd12e4db)
2022. okt. 23. 16:24
Ez a gond, én se bízok benne. De itt a gyerek. Meg arra gondolok még hogy ha 9 évet így éltünk, már 1 esélyt lehet megérdemelne, hogy bízzak benne, és velem van a baj. Ő költözött hozzám.
20. 6ffd12e4db (válaszként erre: 9. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 23. 16:18

Én nem bíznék benne, ahogy olvaslak, de ez én vagyok.

Már az is gyanus, ha valaki túl kedves. Semmi biztosíték rá, hogy nem kavar a háttérben csak azon múlik te adsz e esélyt neki.

19. 6ffd12e4db (válaszként erre: 2. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 23. 16:15
Szia! Lenne hová költöznöd? Az ami kiderült az az, hogy megcsalt? (persze, ha nem akarod ne mond el.)
2022. okt. 23. 16:13
Család, barátok előtt szégyenlem ezt az egészet, nem akarom hogy hülyének nézzenek, hogy mit művelt velem. Régebben még őt védtem mindig, nem akartam, hogy rosszat gondoljanak róla. Mások csak azt látják, hogy be vagyok zárkózva és feszült vagyok.
17. Kutyavilag2022 (válaszként erre: 16. - Bichi)
2022. okt. 23. 16:09
Úgy értem hogy a tenyerén hordoz, hogy kinutatja szeret, foglalkozik velem, a gyerekkel, programokat szervez, minden szuper látszólag. De ha bennem felmérés egy kérdés, pl tegnap is: hol a határ a kapcsolatban szerinte(megcsalás)? Válasza az volt, hogy a testi dolgok nem férnek bele. Visszakérdezte a munkahelyi dolgok miatt...erre kiadást, hogy én ne korlátozzam, nem tett semmi rosszat, nem mondhatom meg kivel beszélhet... ilyenek miatt érzem, hogy csak az ő szabályai játszanak. Én nem korlátozni szeretném, csak megbeszélni normális hangnemben ilyen dolgokat is.Így nem tudok benne bízni, amit meg kíkér magának szintén, mert ő megváltozott és elmond nekem mindent. Én meg össze vagyok zavarodva, mint egy szappanopera.... gyerek még csak ovis.
16. Bichi (válaszként erre: 2. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 23. 15:59

Hát ez eléggé képzavar, ha a tenyerén hordozna, akkor nem az ő szabályai szerint élnétek, hanem a közös szabályok szerint. Az furcsa nekem, hogy nincs kinek elmondd. Nincs egy szülő, rokon, barát, akivel meg tudod osztani a dolgaidat?

A másik nagy kérdés, hogy mekkora a gyerek, van-e hova menni, van-e miből megélned. Ha igen, akkor én biztos lénék. Ha még egy ilyen lebukás után is az ő szabályai a mérvadóak, akkor ez csak rosszabb lesz...

15. Napsugár8 (válaszként erre: 14. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 23. 15:59

Belenézhetsz abba a telefonba, amit régről ismersz????

Én nem hinném egyetlen szavát sem ezek után.

14. Kutyavilag2022 (válaszként erre: 12. - Temmp)
2022. okt. 23. 15:54
Ez a nőügy nem érdekel, jobban fáj, hogy szeret ezen a munkahelyen dolgozni, jól érzi magát, én meg belepusztulok, de szerinte túlreagálom. Telefonjába belenézhetek bármikor. De úgyse találok semmit, annak nincs értelme.
2022. okt. 23. 15:28
A bizalom olyan, mint egy gyönyörű porcelán. Ha széttörik, nem lesz egyben soha többé. Ragasztgatni a kisebb töréseket lehet, akkor is ott lesznek a repedések. A te esetedben kedves fórumnyitó, ez a porcelán menthetetlen! Dobd ki!
12. temmp (válaszként erre: 9. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 23. 15:21

Van egy mondas. Ha szeret, azt erzed. Ha nem szeret, akkor ossze vagy zavarodva. Es te ossze vagy zavarodva. Pont annyit tesz bele, hogy te ne lepjel le. Eddig nem kellett sokat beletenni es megvoltal. De aztan bebukott, aztan ujra bebukta. Persze, hogy most tobbet tesz bele.


Ha csak beszelgettek volna, akkor azok az uzenetek ott lennenek, azok a hivasnaplok meglennenek.


Hozzaferest ad a telefonjahoz, amikor csak akarod? Bele is nezel?

11. 3922e0e3cc (válaszként erre: 9. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 23. 15:10

Köszönöm,hogy mindezt megosztottad velem!

A válaszom,: sehogy!

Érthetetlen számomra mit remélsz ettől a "kapcsolattól" ?

Nálam már az első mondat kiverte a biztosítékot,erre hab a tortán egy nőügy....

Állítólag "szeret"? dehogy is csupán menedék és támasz vagy neki,ráadásul még hülyének is néz.

Egy szavát nem hinném el ezek után,mielőbb lépj ki ebből,semmi értelme sincs.

Sok erőt kívánok hozzá (Y)

10. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 23. 14:39

Arra vagy jó neki, hogy segíts helyrepofozni a pénzügyeit. Ha ilyen gondja nem lenne, már régen máshol lenne az otthona.

Nem, nem bíznék benne tovább egy percig sem. Zűrös anyagiak, más nő a közelében. Nagyon gyorsan felszámolnám ezt a kapcsolatot.

9. Kutyavilag2022 (válaszként erre: 8. - 3922e0e3cc)
2022. okt. 23. 14:34
Anyagiakról hazudott, nem fizetett egy régi hitelét, céges pénzét költötte, amit persze közösen pótoljunk vissza.. mindenre volt magyarázata, mindenkire volt ideje, inkább segített mindig valakinek, de tulajdonképpen velem nem akart beszélgetni, mert nem akarta kiderüljenek a hazugságok. A durva egy érzelmi megcsalás idén, ami féltette az í-re a pontot. Elég szoros kapcsolatban került egy kolleganőjével, törölte az üzenetváltásaikat, híváslistáját...de rámírt valaki, hogy szeretők. Mindent tutkolt, tagadott. Azóta átbeszéltük milliószor ezeket a dolgokat. Állítólag szeret, ki is mutatja. Munkatársával állítólag csak beszélgettek, nem akart tőle semmit csak jól esett vele kibeszélni a dolgokat, velem nem mert beszélni. Most már elmond nekem mindent, munkán kívül nem jár sehova. De ugyanazon a munkahelyen dolgozik. 4 hónap eltelt. Egyre nehezebb bíznom benne, ő meg nem érti mi bajom még mindig. Mókuskerékbe kerültem. Szeretnék megbízni benne, de félek megint át fog vágni. Hogy lehet ezeken a dolgokon túllépni?
8. 3922e0e3cc (válaszként erre: 1. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 23. 12:59
9 év nagy idő! Mégis mi volt a hazugság a kapcsolatban,amit eddig sikerült titkolni? Szerintem az is nagyon fontos lehet a témában,mert azért nem mindegy mi az a hazugság ( egész kapcsolat alatt ) amit nem lehet észrevenni?
7. 55Judit (válaszként erre: 6. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 23. 12:48

Ilyen lelkiállapotban akarod leélni az életedet? Ezt az életet akarod, vagy egy másikat?

Szem előtt tarthatod azt is, hogy kutyából nem lesz szalonna. Gondolj már bele, egy évtizeden keresztül arra edzette magát, hogy miket hazudozzon össze. Szerinted csettintésre átkattan az agya és képes lesz varázsvessző ütésre egy teljesen más ember lenni? Ha 9 évig hazudozott téged folyamatosan megalázott ezzel. A vérében van a hazudozás. Amíg vele vagy, esélyed sincs arra hogy boldog légy.

2022. okt. 23. 12:25
Most mikor már meg kéne nyugodni, egyre jobban bujkál a kisördög.. boldog szeretnék lenni, kételyek nélkül élni. Minél kedvesebb velem, annál inkább úgy érzem titkol valamit. Magamat is tönkreteszem. Félek erre fog rámenni az egész.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 23. 12:17
Nagyon sok tényezés egy kapcsolat.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 23. 12:15

Erre nem lehet választ adni, van akinek igen, van akinek nincs kiút. Attól függ, mit érzel, mennyire voltál hibás a dologban. Mit beszéltetek meg előtte, kinek mi fér bele?

Tudsz-e újra kezdeni, bujkálni fog-e a kisördög, hogy újra megteszi? Nagyon sok tényezés egy.

3. globus (válaszként erre: 1. - Kutyavilag2022)
2022. okt. 23. 12:14
Persze. Lassan, de vissza lehet építeni, amennyiben mindkét fél betartja, hogy mostantól csakis őszinték lesznek. Mindenki megérdemel egy új esélyt. De csak egyet 🙂
2022. okt. 23. 12:13
A tenyerén hordoz úgy kell érteni, hogy az ő szabályai szerint élünk. Magányos vagyok, nem merem senkinek se elmondani. Félek, most se őszinte velem, szerinte túlreagálom a dolgokat. Van egy közös gyermek is. Mit tennétek a helyemben? Lépjek vagy tűrjek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook