Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Folyamatosan ellenőriz a pasi fórum

Folyamatosan ellenőriz a pasi (beszélgetős fórum)


11. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 3. 15:42
Ismerkedj teljesen más tipusú pasikkal, mert ez már neked is unalmas lehet. Hátha bejön!
10. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 2. 18:27
Fogadd el, hogy te a hülyéket vonzod. Én is így voltam annó, viszont én hamar felismertem és megoldottam a helyzetet. Úgy tűnik, te jól érzed magad benne. 😉
aug. 2. 18:24
Lehet hogy nem bízik benned, és még az is lehet hogy jogosan! 😋
aug. 2. 10:38
Egy darabig most kerülném a pasikat a helyedben. Árt a jó hangulatomnak az állandó szenvedésed, és tudod jól hogy mennyire a szívemen viselem a sorsod 😅😂
7. jooeva (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 2. 06:14
Lapát
6. 6b12a4f57f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 2. 05:18
És? Miben segíthetünk? Neked ez megfelel? Ha igen, ismerkedjetek tovább. Ha nem, viszlát!
5. Egnisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 2. 00:52

Ismerek én is egy ilyet, egy barátnőmnél próbálkozott.

5 órát beszéltek telefonon, mikor letették, hívott a barátnőm és a pasi már 10 perc múlva azon hisztizett, hogy kivel beszél a barátnőm és miért nem ír neki? 😁😜

aug. 2. 00:06
NEXT.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 1. 23:48
Ez a történet volt már, sejtem is ki vagy...
aug. 1. 23:48
Te csak hülyékkel kommunikálsz? Tiltsd le ahogy szoktad.
aug. 1. 23:43
Ismerkedek egy férfival. Ha hivás közben az utcán voltam, hol vagyok, kivel vagyok? Ha postán vagyok mit csinálok ott?? Féltékeny az exemre, akivel lassan fél éve nem beszélek. Ha férfi nevet emlitek akkor ki az?? Ha nem irok neki messengeren akkor hisztizik(haverjával volt és akkor is hisztizett). És hirtelen barátságott akar. De több órákat akar beszélgetni igy is. Sokszor félre érti az embert.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook