Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elcsodálkozom, hogy látok kicsit túlsúlyosabb hölgyeket... fórum

Elcsodálkozom, hogy látok kicsit túlsúlyosabb hölgyeket... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

júl. 31. 07:33

Nekem is összeérnek a combjaim, én szoknya alá veszek rövidnacit, hogy ne dörzsölödjön ki.

Akik forró naciba vannak hasonló paraméterekkel, nekik nem értem, hogy nem dörzsölődik ki.

Az izzadás meg szerintem nem feltétlenül túlsúly kérdése, mert én pl izzadós vagyok a 63 kg-al is, meg 50 kilóval is az voltam. De látok nagy darab nőket, akiken még egy lehelet "pára2 sincs :)

júl. 30. 19:10
Azert mert igenyesek, odafigyelnek magukra. En is tulsulyos voltam 30 eves koromig es sosem folyt rajtam az izzadtsag +20 kgval sem.
júl. 30. 15:51
Inkább érjen össze a combom (162/71, mindenki döntse el ez mennyire dagadt kategória) mint hogy - apukámat idézve - "a nyúl átszaladjon" a lábaim között. Nem tudom ez mióta szépséghiba. Valószínűleg azért nem folyik róluk az izzadság mert igenis felveszik azokat a lenge nyári ruhákat ugyanis a kánikulában (EGÉSZSÉGÜGYI okokból) MINDENKINEK a laza, bő ruházat viselése ajánlott.
júl. 30. 15:26
Már régóta használják a nők a csombvédőt, viselnek száras bugyikat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook