Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El akarom hagyni a férjem aki nem törődik velem és... fórum

El akarom hagyni a férjem aki nem törődik velem és... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. Kissan
júl. 1. 06:58
Nem szabad a gyermeked elhagyni. Szüksége van rád. És később, hogy számolsz el a lelkiismerettel? Nagyon megbánod szerintem. Pasi lehet még amennyit akarsz, de a gyereket ne add semmiért- senkiért.
jún. 30. 23:37
Megvan a véleménye még az olyan anyákról, akik elhagyják a gyermeküket! Sajnos elég sokat láttam a szakmámból kifolyólag. Nem hiszem hogy bárki kényszerített rá hogy szülj.
18. mignon11 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 30. 07:45
Menj. Egy boldogtalan anya boldogtalan gyereket nevel. Majd nagyi és apu felneveli. De. Előbb, gondold át mivel jár. Ha gyesen vagy menj vissza dolgozni. Több pénz magabiztossagot ad.
jún. 30. 05:08
A gyerekemet nem hagynám. Semmiért és senkiért.
16. Ruslan (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 29. 23:28

A bíróságon éppen emiatt kedveznek az anyának, mert inkább hozzájuk kötődik egy gyermek és ők szoptatnak, jobban gondozzák a gyerekeket és így tovább.

Azt írtad szereted. Ez baj, mert később szétmarja

lelked a bűntudat. Nem fog a gyerek anyaként tekinteni rád. Kapsz a gyerektartásért támogatást, ezért oldd meg vele együtt a költözést. Én is egyedül neveltem fel a gyerekemet kiskorától kezdve és nem volt könnyű. Nem baj. Gondoljunk bele mi lehet később, ha most lelécelsz. Nemigen adják vissza neked még jogi úton sem, mert a gyámhivatalon azt látják, hogy nem bizonyulsz megfelelő szülőnek. Akkor sem, ha az apa lemond, mert megy árvaházba.

jún. 29. 23:08
Szia. Én megertelek teljesen enis voltam ilyen helyzetbe. De a gyerekeimet nem hagytam hátra. Nem a kicsi tehet róla. Ha nincs hova menned én javaslom hogy menj anyaotthonba. Most van a kikerulesi időszak és vannak üres helyek.
14. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 29. 22:15
Egy gyereket elhagyni a leggusztustalanabb dolog, amit egy nö tehet.
13. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 29. 16:22
Pisztolyt tartottak a fejedhez hogy gyereket szülj vagy mi?!
12. xochipilly (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 29. 15:10
Ha van hova menned, ne gondolkozz, csak menj. Amibe kényszerrel viszik bele az embert, annak soha nincs jó vége. Még mindig jobb új életet kezdeni mint belebetegedni a folyamatos feszültségbe.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Myra)
jún. 29. 14:24
Igen. Őt is. Szeretem , de minden rám hárul és nem bírom az egészet egyedül már el.
10. Myra (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 29. 12:48
A gyerekedet is? Érte felelőséggel tartozol. Egyszer felnő és számon fog kérni. Jól gondold meg. Ellened fogják nevelni.
9. andi6020 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 29. 11:25
Mire vársz? Csomagolj, és menj.
jún. 29. 11:22
Nem én hagytam , konyoregtem a férjemnek hogy törődjön velem, csináljunk programot , de nem hajlandó ki mozdulni .
jún. 29. 11:20
Mindenkit, egyedül szeretnék új életet kezdeni .
jún. 29. 08:51
Ne hagyd magad. Hagyd el!!
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 29. 07:31
Kit akarsz elhagyni?
jún. 28. 20:43
Miért engedted azt hogy ide eljussatok?
3. Myra
jún. 28. 20:43
Miért hagyod magad?
jún. 28. 20:40
Mióta vagytok együtt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook