Családon belüli erőszak, vélemények, tapasztalatok, tanácsok (beszélgetés)
Helo, 21 éves srác vagyok, és a barátnőm van egy nagyon nehéz, rossz helyzetben. 17 éves, és januárban tölti a 18-at. A szülei tiltják tőlem, és bántják otthon, a mai esetben megverték, és nem adtak neki enni, mert velem volt ma. Kérnék tőletek segítséget, tanácsokat, hogy hogyan tudnék/nánk ezen változtatni, mert ez elviselhetetlen.
Hatalmas ordibálás volt. Csihi-puhit nem hallottam, pedig ráférne mindkettőre. Sokszor nemértem hogy miért lettek megáldva 3 gyermekkel, mikor még nekik sincs mit enni.
Na de segélykor van dőzsölés náluk.
Kajákra likvidálnám Őket.
De szép történet...sajnos ez az esetek 99 %-ában nem igy történik...ez egy csuda ember lehetett...
Jaj, de szép kapcsolat:))
Nagyon régen történt,hogy az egyik nagynéném csak úgy összeált egy férfival akitől hamarosan kapott egy nagy pofont.A néném eltürte mert szerette és azt mondta neki:Ha még ilyen előfordul akkor amikor elalszol,elvágom a nyakadat.Persze csak mondta de a férfi nem mert elaludni inkább megjavult és boldogan éltek.
Szerintem ez azért ennyire nem vicces:-((((
No,mik a hirek?Agyonütötte?:))
ajjajjjj....nem lehet fogadni?:))
A szomszéd ma reggel igencsak kurva anyázta az asszonyát. Említette neki hogy este agyonüti. Na meglássuk....
Majdnem...de nem talált:-)))))))))))
Felszedi a gyerek után a legót. :-))
Gyönyörűek a gyermekeid:)) Jól tetted, hogy mertél lépni.
bocsi,az előző hozzászólást neked cimeztem:)
Én is csak ezt tudom mondani...változtass minél hamarabb,mert telik a drága időd...
Nem lesz nehezebb dolgod,mint nekem volt egy szál ruhában egy 8 éves gyerekkel anyaotthonba menekülve..
Azóta megtaláltam a boldogságot egy csodálatos férj mellett, szültem két gyönyörű gyereket,és áldom az eszemet,amikor úgy döntöttem,hogy elhagyom az exem!Előbb kellett volna!
Sok sikert neked is!
Hát az ténleg baj:-((( De ha ténleg ennyire rossz a helyzet, akkor ne gondolkozz. El tudom képzelni, hogy nehéz lehet mindent hátrhagyni, de újra tudod kezdeni. Egy olyan férfi mellett aki megbecsül, és szeret. Tudod az anyagi dolgok pótólhatóak, de az életed nem.
Ez szép lenne,csak azaz ő háza.:(
Jól teszed! Inkább menjen ő. Csak ténleg vigyázz, hogyan közlöd vele, nehogy baj legyen belőle. Sok sikert kívánok.
Tedd azt. De lehet hogy cserébe lesz mokeszeod...
Ennyi év után rengeteg munkám,pénzem fekszik az egészben.Sajnos mindent ott hagyjak amiért keményen meg dolgoztam?Inkább el zavarom!:)))
Mit csinál az asztal alatt? :-))
Ebben viszont neked van igazad. Ez az az eset, amikor az asztalra húzzák a fejét, és alá fele teszi. Látod őt én sem értem, hogy miért tűri. Ha egyedül vagyok, és független a jég hátán is megélek. Ilyen is van:-))
Alapban igazad van. De most konkrétan erről a hölgyről volt szó.
Én sem engedném soha. És adjunk hálát az égnek, hogy mi ilyenek vagyunk. Így neveltek bennünket. Én csak azt mondom, van akinek nem ilyen egyszerű. Nagyon jól látod, hogy nekik sajnos ez már függőség, és tehetetlenség. Nem szabad elhamarkodottan bántani őket, hogy miért nem lépnek, mert nem ismerjük a hátteret.
És ki beszél itt a hölgyről???????? Vagy te úgy indítottad ez a topikot, hogy erre az egy személyre kihegyezve. Nem vagy köteles elolvasni amit írtam, de akkor ne indíts topikot!!! Miért ne lehetne más a véleményem. Te véleményt nyílvánítassz, hanem rá akarod erőltetni a magad igazát másra!!!
Nem is olvasom végig amit írtál.... Olvass már vissza légyszíves, hogy NINCS gyermeke a hölgynek!!!
Az igaz, hogy nem voltam ilyen helyzetben, de azért nem, mert nem engedtem soha, hogy ilyen helyzetben legyek. Az első pofon volt az utolsó is egyben.
További ajánlott fórumok: