Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak én érzem úgy, hogy hamar felnőnek a tinik? fórum

Csak én érzem úgy, hogy hamar felnőnek a tinik? (beszélgetős fórum)


11. apeeng
ma 12:48
Ha felnőni még nem is sikerül teljesen, de hadrafoghatóak..
10. Görögtánc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 12:34

Hát ha úgy veszed a 20 éves már felnőtt.

Inkább irigy vagyok, hogy ilyen fiatalon megtehetik a rendszeres wellnesst és síelést :D

9. Görögtánc (válaszként erre: 6. - Tien)
ma 12:32

Miért nem tartod normálisnak? :/


Az még sztem tök oké, nem 40 éves aggszűz voltál:D

8. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 11:25
Csatlakozom Srcrss-hez. 19-20 évesen férjhez mentünk, (vagy épp a főiskola végeztével),a fiúk sem 30 éves koruk után nősültek.
ma 11:16
Állítólag a dédimamám 16 évesen ment férjhez.
6. tien (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 11:14

Dettó,azzal a különbséggel hogy 16 évesen még nem menstruáltam.


Férfi nemiszervvel kb.20 évesen találkoztam behatóbban 😉


Na ,ez sem volt a normális.

ma 08:54
most maas vilagban elunk es minden ugy felgyorsul!ezt el kell fogadni,mert ez mindig is igy volt.
tegnap 23:46
Hamar felnőnek, igen, de ha magamra gondolok, valóban 16 évesen a fiúbandák voltak a menők, de 20 évesen már nem laktam otthon. Most h a gyerekeim csinálják ezt, egyik szemem sír a másik nevet
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 20:04
Nem lehet, hogy te voltál későnérő típus?
2. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 18:51
Hány éves vagy? Régen a huszonévesek családot alapítottak. Nagyim 21 éves korában feleség volt.
tegnap 18:38

A családban van több 16-20-22 éves. Mindnek komoly, évek óta tartó párkapcsolata van. A 20-22 éveseknek 4-6 éve, a 16 évesnek 2 éve. Hétvégente együtt alvások, hol egyik, hol másik családnál. A 20 évesek wellness szállóba járnak, étterembe, síelni.

Én 16 évesen egy fiúzenekar énekeséről álmodoztam, nem fiúnál aludtam. Még 19 évesen sem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook