Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bevallom, loptam már meg multi élelmiszerüzletet az... fórum

Bevallom, loptam már meg multi élelmiszerüzletet az... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

15. 80ASIQ
máj. 21. 15:04
Kívánom, hogy egyszer kapjanak rajta.
14. libikóka (válaszként erre: 13. - Libikóka)
máj. 21. 13:33

Ja,, és hát amúgy nem csórelunk:))


A véletlen az más.

13. libikóka (válaszként erre: 12. - L.luiselotte)
máj. 21. 13:32

Majdnem így jártam a benzinkúton,, 2 autópálya matrica,,plussz tankolás.Ez olyan hülyén van megoldva hogy háromszor fizetsz.

Tudtam hogy a tankolást nem fizettem,,az eladó erősítgette hogy de,,már hülyének néztek.

Ott hagytam a telefonszámom,,úgyis arra jöttünk visszafele is.

Nem volt időm kivárni míg visszabogarásszák,,és tényleg mintha én okoztam volna a zavart:))

Aztán félúton jártunk mikor hívtak,,hogy,, ja de!

Ebben sem volt sok köszönet.

12. l.luiselotte (válaszként erre: 10. - L’Engel)
máj. 21. 10:50

Nem is érdemes visszavinni; Nekem pár Hónappal ezelőtt 2

Melatonin helyett 4-t adtak a patikában ( cca 4600 ft a plusz 2 ) Nemhogy nem köszönték meg, nem tudták ledokumentálni, közben jött a főnök. Szóval majdnem megettek.

máj. 21. 09:25
A tolvaj az tolvaj.
10. L’Engel (válaszként erre: 8. - Kacsahercegno)
máj. 21. 09:25

Én egyszer ingyen hoztam el egy farmernadrágot. Fogalmam sincs hogyan történt. Kasszához vittem, a lopásgátló is lekerült róla, majd csak itthon kaptam észbe, hogy mennyit is fizettem a farmerért és egy felsőért. Lehet, hogy szemét vagyok, de nem rohantam vissza vele.

Persze nem direkt tettem. :D

9. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 8. - Kacsahercegno)
máj. 21. 09:24

Teljesen más az, amikor nem szándékos lopásról van szó. Mint esetedben.

Tény, hogy a multik nem kis haszonnal dolgoznak. Ettől függetlenül azzal a felfogással nem értek egyet, hogy belefér a lopás, úgyis nagy hasznuk van ezeknek az áruházaknak.

máj. 21. 09:03
Egyszer én is, bár nem direkt, otthon vettem észre, hogy egy terméket nem vett be 🤷‍♀️ Nyilván nem szép dolog szándékosan lopni, de ezek a nagyvállalatok amúgy is olyan haszonnal dolgoznak, hogy ha mindannyian minden alkalommal elfelejtenénk kicsekkolni pár terméket az önkiszolgálónál, akkor is megérné nekik. Persze ettől még nem kell lopni, de egészen biztos hogy sokan visszaélnek vele, aztán mégis egyre több helyen van önkiszolgáló kassza.
7. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 21. 08:48
Kukoricát kaptál.
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 21. 07:28
Egyéni akció, ők spórolnak az emberen, te akciózol... be van kalkulálva.
máj. 21. 07:22
Multitól lopni, vagy banknak tartozni - szerintem - nem olyan szintű bűn, mintha egy magánszeméllyel tennéd ugyanezt.
máj. 21. 06:58
Enni kell. De konyak, kaviár, marcipán, műszaki cikk nem létfontosságú.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 21. 06:53
Lopás az lopás.
máj. 21. 06:03
Hát ez nem szép dolog.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook