Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bevallom, hogy sokszor "úszik" a lakásom, nem bírom a... fórum

Bevallom, hogy sokszor "úszik" a lakásom, nem bírom a... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. Sirga (válaszként erre: 2. - K-né Zsóka)
2023. nov. 26. 08:13
Köszönöm! Olyan jó olvasni, hogy nem csak én gondolkodom így - és nem csak belém nevelték ezt a nézőpontot ... Némiképp eredménytelenül. :)
8. Józsibirka (válaszként erre: 4. - Globus)
2023. nov. 26. 05:39
Jómondod! 🙂👍
7. Józsibirka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 26. 05:39
👍
6. Myra
2023. nov. 25. 20:40
Hát munka megvár, annyit csinálj amennyit bírsz.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
2023. nov. 25. 14:25

De jól mondod :) Nekem szegény Apukám mondta mindig: a tárgyak vannak érted,nem fordítva!

Mondjuk hozzám senki nem jár,sajnos,de a cicám és kiskutyám akik bent laknak tudnak szörnyű dolgokat művelni :)

4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 25. 14:20
A lakberendezési újságok és FB csoportok képei mind olyanok, mintha nem is laknának ott. Konyhában semmi nincs, egy eszköz, egy pohár, kéztörlö, mosogatószivacs, teafőző, semmi... ha használjuk a lakást, az bizony látszik, életteli.
2023. nov. 25. 14:09
Én is így gondolom :)
2023. nov. 25. 14:01
Nekem nem volt gerincműtétem, de ettől függetlenül akkor csinálok rendet amikor kedvem van. A ház van értünk és nem fordítva. Lassan pedig a jóanyám által belém nevelt mit szólnak ha meglátják dolgot is levetkőzöm. Csak érezd jól magad az otthonodban és kész, ez a legfontosabb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook