Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Betegség alatti aggódó e-mailek a cégtől őszinték? Szerintem nem fórum

Betegség alatti aggódó e-mailek a cégtől őszinték? Szerintem nem (beszélgetős fórum)


1 2
32. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 19. 14:47
Persze! :D
31. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 19. 14:46

Ha te eldöntötted, hogy mindenki gonosz és valójában nem érdekled őket, akkor miért tőlünk, akik ráadásul nem is ismerik a kollégáidat, kérsz megerősítést?


Lehet, hogy valamelyik tényleg aggódik, míg egy másik csak formaiságból kérdez.

Én tudom, hogy van olyan munkatársam, a főnököm, aki kedvel és aggódna értem, ahogyan azt is, hogy egy másikat csak az izgatná, hogy mikor megyek vissza levenni a plusz terheket a vállakról.

júl. 19. 11:12
örülj, hogy érdeklődnek
júl. 19. 10:20
Jut eszembe, hozzam be akart jönni a kolleganőm, de tuti csak azert, hogy önmagát fényezhesse.
28. levarosbukta (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 19. 10:17
Ez nem az ő dolguk, ez a családtagoké. Miért is kellene bemenni a kórházba látogatni?
27. Sirga (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 19. 06:15
Nem lehet, hogy ez részükről udvariasság? Már, ha nem őszinte érdeklődés. Te tudod, milyen kapcsolatban vagytok, Te ismered őket, így nehéz megítélnünk. Én nem feltételezném, hogy képmutatás.
26. Enissa (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 19. 05:50

Voltam kórházban, még a családom is terhemre volt, na a kollégákat pont látni sem szerettem volna, pedig szeretem őket.

Cseppet hisztis vagy, a kórházba gyógyulni kell, nem partizni.

25. Amaunet (válaszként erre: 19. - Timycat)
júl. 19. 00:02
Vagy mikorra tervezzék a búcsúbulit.😄
24. bnedora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 22:29
Attól függ, milyen a kapcsolatod a munkatársaiddal. Anno, az én munkahelyemen valóban családias volt a kapcsolat a munkatársak között. Őszintén aggódtunk betegtársaink miatt.
júl. 18. 22:28

Lehet, hogy őszinték.

Lehet, hogy minden rosszhiszeműséged ellenére van olyan munkatársad, aki tényleg sajnálja, hogy beteg vagy, van benne emberi érzés.

júl. 18. 21:37

Tehát.

Az utolsó munkahelyemet, a nyomozó ügyészseget egyetlen mukk nélkül hagytam ott. Olyan szinten mérgező a hely, vágni lehet az aljassagot, a sunyisagot. A rendes, normalis ügyészek vagy maguktól hagyják ott, vagy kiutáljak őket.

21. Mizantróp (válaszként erre: 19. - Timycat)
júl. 18. 21:34
Ó, szegénykék. 🤣
20. Kacsahercegno (válaszként erre: 19. - Timycat)
júl. 18. 21:34
Ugyanezt akartam írni, FI stílusából kiindulva nem, nem őszinték, csak reménykednek, hogy egy darabig nem megy még vissza :D
júl. 18. 21:24
Ha face to face így tolod a kommunikációt ahogy itt előadod simán lehet csak amiatt érdeklődnek, hogy tudják meddig van még nyugtuk.
18. Mizantróp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 21:12
Úgy van.
17. Bichi (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 21:09

Egy kollégának nem feladat tégen semmilyen szinten ellátni, bőven elég az, amit tesznek, érdeklődnek...

Az nem az ő hibájuk, hanem a tied, ha nincsenek barátaid/családod, akik melletted álljanak, ha szükséged van valakire.

Igaza van Andinak, minden mondatodban benne van az elkeseredett rosszindulat...

16. andi6020 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 19:09

Nem az ápolóid vagy a családod.

Mondjuk amilyen pokróc a stílusod, csodálom, hogy érdeklődnek...

15. Ghost👻 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 19:07
Mièrt lenne kötelessègük tèged ellátni? Ők kollègák nem család.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Ghost👻)
júl. 18. 19:05
"Nekem baromi jól esnek a napi több üzenetek ès hìvások a kollégáktól." amíg nincs mögötte még annyi se hogy valaki 1 pohár vizet adjon nekem addig b***hatom a maileket...
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 19:02

Nem.

Azt, hogy miért érzed mégis így, magadban keresd.

12. Ghost👻 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 19:02

Ezek szerint elvárnád tőlük...

Nekem baromi jól esnek a napi több üzenetek ès hìvások a kollégáktól.

Annak nem is örülnèk ha bármelyik ilyen állapotban látna.

júl. 18. 18:59

Pl. nekik külön szeretőjük van.


[link]

10. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 18:57
Senki nem tudhatja, milyen vidzonyban vagy velük. Miért ne lehetne akár őszinte aggódás?
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Anyagi)
júl. 18. 18:57
"Mit vársz?" hogy ne írógassanak hazug képmutató maileket azt várom!
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
júl. 18. 18:56
és akkor azt még nem is tudják hogy igazából már sose megyek vissza ahogy felépültem adom is be a felmondást.
júl. 18. 18:56

Mit vársz?

Ők munkatársak, nem barátok és nem család!

6. vigyefene (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 18:55
Nincs pontosan egyforma 2 ember ezen a világon, az ikrek sem azok. Te így jártál.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Birebora)
júl. 18. 18:51
hogy a kórházban ki látogatott meg (=senki) az nem sejtés az TÉNY.
4. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 18:50
Szerintem nem sejted jól.
júl. 18. 18:49
de azért a hatalmas (mű)aggódás mellett a kórházban egy se látogatott meg hogy megkérdezze szükségem van-e valamira akár hozzon 1 pohát vizet mert felkelni se tudok... a nagy aggódás idéig azért nem terjedt.. ezért mondom kamu mű az egész. a munkaerőm hiányzik semmi több.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook