Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bélsüllyedés fórum

Bélsüllyedés (beszélgetős fórum)


2020. dec. 6. 14:00
Szervusztok, kedves Virágok! A témában olvasgatok, érdekelne, hogy ennyi hónap távlatából hová jutottál, valamint hogy pontosan milyen tüneteid voltak? Én azt érzem, mint mikor 8hós kismamaként húzta lefelé a pocakomat a súly, és a pocaktámasz volt a megmentőm. ☺ Méhsüllyedésre gyanakszom, de csak szerdára van időpontom nőgyógyászatra, iránymutató ellenőrzésre.
13. Mezei Virág (válaszként erre: 12. - Virág094)
2018. szept. 27. 11:43
Szívesen! Neked pedig mielőbbi gyógyulást kívánok!
12. Virág094 (válaszként erre: 11. - Mezei Virág)
2018. szept. 27. 09:48
Köszi az infókat! :)
11. Mezei Virág (válaszként erre: 9. - Virág094)
2018. szept. 26. 14:14
Hálót egy ismerősömnek tettek be. De nem igazi megoldás...
10. Mezei Virág (válaszként erre: 9. - Virág094)
2018. szept. 26. 14:13

Hááát a kollagén az inkább a bőrre való, azt hiszem.

A Kalcium meg tuti szervsüllyedésre.

Nézz utána!

9. Virág094 (válaszként erre: 8. - Mezei Virág)
2018. szept. 26. 14:07

Szia!


Igen, emlékszem, h írtál :)


Hálót bélsüllyedés esetén?? Erről még nem olvastam. Bár az egyik problémám pont az, h gyakorlatilag nincs infó ezzel a betegséggel kapcsolatban, illetve ami van, az legalább 100 éves...


Köszi még egyszer a tippet. Bevallom, közben mást kezdtem el szedni (kollagén + silicea), de azóta is megvannak nyitva az oldalak ezekkel a sókkal kapcsolatban, hogy majd átolvasom őket. :)

8. Mezei Virág (válaszként erre: 7. - Virág094)
2018. szept. 26. 13:59

Szia!

Orvost nem tudok, de írtam neked a másik fórumba is a Schüssler sókat!

Most is ezt javaslom.

Amúgy ilyenkor egy hálót szoktak betenni, de előbb én a sókat próbálnám ki inkább!

Inakra, szalagokra

No. 1. Calcium fluoratum

Megerősíti és feszessé teszi az inakat, szalagokat és minden rugalmas, elasztikus szövetet. Fellazítja a megkeményedett szöveteket.

+

No. 11. Silicea

2018. szept. 26. 12:49
Ha valaki tud egy jó orvost ajánlani, az is nagy segítség lenne! Akiknél eddig jártam, nem igazán akartak foglalkozni az esetemmel.
2018. szept. 26. 12:43

Bélsüllyedés (enteroptosis): A belek rendellenes süllyedése a hasüregben (a medencébe), rendszerint más szervek ptosisával (süllyedésével) társul. A hasi zsigerek függesztő-szalagjának általános meglazulása.


Tünetei: hasi fájdalom, hátfájás, székrekedés, felfúvódás, étvágytalanság, fáradtság, gyengeség. A betegek tünetei fekvő helyzetben enyhülnek, megszűnnek.


Kialakulhat többszöri terhesség, hirtelen és nagymértékű fogyás illetve a hasfal és a medencefenék petyhüdtsége esetén.


[link] (Ebben az esetben a gyomor is le van süllyedve, nem csak a belek.)

2018. aug. 25. 09:29

Komolyan senki?? Nincs egy kismama, aki hasonló problémával küzd a terhesség után??


(Ne értsetek félre, senkinek nem kívnom, csak szükségem lenne a tapasztalatokra!)

2018. aug. 23. 08:56
Valakinek van infója, tapasztalata ezzel kapcsolatban? Akár ismerős révén?
3. Virág094 (válaszként erre: 2. - Aszparagusz)
2018. aug. 23. 07:35
Vékonybél, enteroptosis
2. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Virág094)
2018. aug. 22. 16:53
Milyen bélsüllyedés? Végbél, vastagbél, vékonybél? Mit mondott ezzel kapcsolatban az orvos, milyen tüneteid vannak?
2018. aug. 22. 15:23

Sziasztok!


Sajnos kiderült, h amit méhsüllyedésnek hittem, az bélsüllyedés. Van valakinek tapasztalata ilyennel kapcsolatban? Mit lehet ellene tenni? Kinek mi vált be, segített valamennyit? Mert amit az orvos mondott, az nem sok, meg ami neten fent van, az sem. Köszi!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook