Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Be kell fejeznem a titkos viszonyomat, ami nagyon fáj. fórum

Be kell fejeznem a titkos viszonyomat, ami nagyon fáj. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

ma 12:14
Mért kéne abbahagyni???
14. globus (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
ma 10:56
Ha lehetne komolyabb, miért nem kap esélyt?
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Globus)
ma 10:41
Persze, tudom. Csak most még olyan friss és izgalmas az egész. Illetve ott van bennem, hogy ebből lehetne egy komolyabb dolog is.
12. globus (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
ma 10:25
Gondolj arra, ha 20 éve a férjed lenne, már nem is olyan érdekes.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Globus)
ma 10:21
Van amikor ez működik is. De nem akkor, amikor egy kedves intelligens emberrel kezdesz bele, akivel nem csak a szex fergeteges, hanem órákon át tudtok beszélgetni, és ugyanaz a hullámhossz.
10. globus (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
ma 09:27
Sajnos ez a titkos viszonyok legnagyobb veszélye. Mindig csodálkoztam, amikor elhatározták, hogy nem lesz semmi, csak szex és megyünk haza...
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Ágio8405)
ma 09:17
Én nem vagyok álszent. Nem azért nem akartam belekezdeni, mert hűséges akarok lenni. Pontosan ezt akartam elkerülni, amiben most vagyok. Az érzelmi gubancot. Szerintem semmi gond nincs ezzel.
8. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 21:36
Úgy bírom ezeket az én nem is akartam szövegeket. Könyörgöm, ha én nem akarok félre menni, akkor nem megyek félre. Erre mondta egy okos ember anno, hogy a hűség nem egy érzés hanem egy döntés.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
tegnap 14:45
Nem. Bele sem akartam kezdeni. Csak idő közben elkezdtem nagyon kötődni hozzá, és megszeretni.
tegnap 11:15
Az elején nem érezted, hogy a végében ez benne lesz?
tegnap 03:44
Akkor fejezd be.
tegnapelőtt 21:20
Hát... Így nehéz lesz beszélgetni róla.
3. vigyefene (válaszként erre: 2. - Holurt Waxhton)
tegnapelőtt 21:15
Az is titkos.
tegnapelőtt 21:13
Mi az ok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook