Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bázikus por terhesség alatt fórum

Bázikus por terhesség alatt (beszélgetős fórum)


5. gribedli*** (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2014. ápr. 11. 17:28

Igazabol az elelmiszerek savlekoto hatasa is csak a nyalon alapul, szoval nyugodtan mondhatjuk, hogy attol fugg, ugy ertem, a savanykas gyumolcsok is azert jók a savra (paradox, de hasznalnak), mert jobban beinditjak a nyaltermelest, szoval nem ezek mulasztjak el, hanem meg mindig csak a nyal:)


Sot, ha nem ennenk semmit, akkor is megoldodna, mert eleve, akiknek gyomorproblemaik vannak, gyakran "nyaladzanak" is, szoval egy bizonyos pontig ebben ongyogyito mechanizmusok is beleszolnak, a plusz nyaltermeles azert van, hogy semlegesitse a savat

4. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Vuccli)
2014. ápr. 11. 17:22
Ezeket megtalalod barmelyik karbonat ionokban gazdag asvanyvizben is es azokat is ajanljak terhesseg alatt, szoval a bazis por sem art sem most, sem maskor. Azert nem csodaszer vagy ilyesmi, de fogyaszd nyugodtan! :)
3. bdf78cc352 (válaszként erre: 1. - Vuccli)
2014. ápr. 11. 17:15

, totál rá tudnék függeni.:)

Na ez mókás.Az azonban nem hogy a terhesség alatt gyomorégésed van.Mind két terhesség alatt szörnyű gyomorégés kínzott,nem bírtam enni sem rendesen. Kisebbikkel 1,5 kg-t híztam a teljes idő alatt. Mondjuk 4kg val született, szóval nem lett baja ma már 20éves .Egy olyan terméket szedtem aminek a csomagolásán kék hajó volt fehér alapon.Nevére sajna nem emlékszem.Dokidat kérdezd , az enyém nem ellenezte.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Vuccli)
2014. ápr. 11. 16:56

Valószínűleg a magnézium segített az ízületeiden, valamint a mész (calcium carbonicum).

Gyomorégée ellen a benne levő szódabikarbóna (nátrium-bikarbonát) használ.

Az különféle sók keveréke, és nem fog ártani, ha normális adagolásban szeded.


Csak remélni tudom, hogy a kisbabád megérkezése után is józanul fogsz gondolkodni, mert az Ő fejlődése Te felelősséged. Hogy bármilyen élelmiszer képes a gyomorsav és egyéb emésztőnedvek (a nyálnál kezdődik!) kémhatását megváltoztatni, azt ugye nem vesszük komolyan!

Az egész savas-lúgos elmélet orvosilag nemcsak hogy nem igazolt, de egy biológiát tanult (nem diplomás) közember számára is egyértelmű.

2014. ápr. 11. 16:19

Sziasztok!


33 hetes állapotos vagyok és kb. 10 hete kezdtem el bázikus port használni gyomorégés ellen.

Maga volt a megváltás, nagyon sokat segített.


Azóta minden nap eszem/iszom.

Nagyon kezdek rákattanni, folyton kívánom, totál rá tudnék függeni.


Rákerestem, hogy mit tartalmaz és igazából csak ásványi anyagokat ( natrium phosphoricum, kalium bicarbonicum ,calcium carbonicum, natrium bicarbonicum, és magnesium carbonicum )


Ezek meg gondolom nem haszontalanok. De ha valaki többet tud erről a témáról, nyugtasson meg, hogy nem baj, ha minden nap szedem. Meghát valami miatt kívánom is. (nem tudom ettől-e, de totál megszűntek az ízületi fájdalmaim)


Köszi a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook