Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az idén még nem ettem jó dinnyét. Mind kásás és túlérett.... fórum

Az idén még nem ettem jó dinnyét. Mind kásás és túlérett.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

aug. 12. 18:12
Én sok jó dinnyét ettem
aug. 12. 17:19
Sparban van magnélkuli mini dinnye, finom édes volt
12. Ági0830 (válaszként erre: 4. - Globus)
aug. 12. 10:21
Az őszibarack is zsákbamacska. Van az a nagyon finom, aminek könnyen lehúzható a héja, a húsa pedig lédús és édes. Nekem minden közül az a kedvenc gyümölcsöm. És akkor van az a gumis állagú, az íze is nagyon vacak. Kívülről sokszor nem is látszik a különbség. Egyik nap még megveszem a finomat, másnap ugyanannál az árusnál a rosszat.
11. Enissa (válaszként erre: 4. - Globus)
aug. 12. 09:57

Békéscsabán láttam és ettem is, a nem finom dinnyéből, savanyúságot készítettek, és ízlett.

A rossz dinnye megmentésére ez is egy jó megoldás.


[link]

10. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 12. 09:52
Én csak jót vettem az idén, édesapám tanított milyen hangjának kell lenni, idáig még sikerült jót választanom, Aldi-ban, Lidl-ben, Tesco-ban, piacon. Biztos vagyok benne ez számodra nem vigasz, de talán a piacon tudsz vásárolni , amit felvágnak, azon látni a színét, állagát.
9. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Secret8)
aug. 12. 08:50

Én csak szilvát eszem hosszú évek óta, abból sem sokat.


Az, hogy milyen vitamintartalmuk van a gyümölcsöknek már rég nem igaz.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Secret8)
aug. 12. 07:18
Nem szeretem csak a barackot meg a dinnyét. A barack 1000 Ft körül van, íztelen. A dinnye vacak. Sárgadinnyét egyszer vettem az idén, rohadt volt. Nem kísérletezem, sajnos ebből a fizetésből nem lehet.
aug. 12. 05:00
Én ettem jókat, de az utolsó két dinnye valóban kásás volt.
6. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 11. 22:07
Ugye nem komoly, hogy egész évben csak a nyári szezonban eszel gyümölcsöt, akkor is csak dinnyét?
aug. 11. 22:03
Én idén csak jó dinnyét vettem, nekem tavaly volt olyan, mint neked most.
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 11. 22:03

Évek óta nem veszek. Nincs kidobni való pénzem bizonytalan termékre.

Alma, körte, szőlő, barack, áfonya van. Banán nincs.

aug. 11. 21:53
Azért írtad most, mert tegnap volt Lőrinc-nap?
aug. 11. 21:52
Megértelek. Nagyon zsákbamacska. Én csak jó dinnyét fogtam ki idén, a mai napig. Ma is ugyanott vettem, de ez már nem finom. 1500 forint volt, kicsit mérges vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook