Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A tegnapi Luca féle meccs, még bemutatómérkőzésnek is gyenge lett volna! fórum

A tegnapi Luca féle meccs, még bemutatómérkőzésnek is gyenge lett volna! (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. Violet18 (válaszként erre: 31. - Csillagszem38)
aug. 29. 17:39
Ott csak fiúk élnek, vagy mi?
aug. 27. 14:34
Tényleg,,???Mi ez ???<Lenézés???Te jobb vagy!!!!
76. pokoslovas (válaszként erre: 62. - Channa*)
aug. 6. 19:14
Na, ez az -, miért is? Minden férfi tudja, hogy miért nő, a nő, ránézésre is. ez éppen olyan, hogy minden nő tudja, milyen a férfi - ránézésre is, Még ha sminkeli magát, akkor is - nagyobb a férfi koponya, erőteljesebb a váll, ez logikus, hiszen a nő melle fejlettebb, teltebb, ehhez nem kell széles váll, na mindegy, nekem ez jött be
aug. 6. 06:27
Itt egy dolog biztos, Lucának nem kell bizonytania nemiségét, na most, szerintem azok kellene mérközzenek rgymással akik olyanok, mint Luca - és a kétes nemúek legyen másik kategoria, stb
74. Amaunet (válaszként erre: 73. - Regin_a)
aug. 5. 11:09
Kíváncsi lennék, hogy mivel indokolta a Magyar Ökölvívó Szakszövetség a döntését.
aug. 4. 20:55

[link]


Akkormost, mert nem verték péppé, többet érdemel, illetve majdnem ugyanannyit, mint egy valós szintet elérő bronzos?

aug. 4. 20:45

Akik Lucát ócsárolják, azok gondoljanak arra, hogy előtte két meccset könnyedén megnyert, pedig az olimpiára nem kezdőket küldenek. Szóval van tehetség a lányban, de azzal szemben neki sincs esélye, akik férfi izomzattal és emelkedett tesztoszteron szinttel rendelkezik. Szégyen, hogy pont egy női portál van tele ilyen hozzászólásokkal, amik egy faramuci mérkőzés alapján születtek. Lefogadom, hogy a hozzászólók nagy része nem látta Luca ezt megelőző mérkőzéseit, pedig annak alapján objektívebb véleményt lehetne kialakítani.

Amúgy mi volt a szándékod a fórummal, "kedves" FI? Mert az nem egy vitaindító megjegyzés volt, mert odabökted, hogy gyenge volt, de nem tetted fel a kérdést, hogy "és szerintetek?" Szóval ez meg tőled volt elég gyenge...

71. Channa* (válaszként erre: 68. - Piroska52)
aug. 4. 18:26

Nem szeretnék okoskodni, de judóztam valamikor és néztem is.

Amit mondasz az a csapatverseny volt, ahol az van, hogy a csapatban indulók közül kisorsolnak 2 versenyzőt, akik megküzdenek egymással. És igen, csapaton belül lehet valaki 60 kg és a másik 120 kg. Ezt ők vállalták önként, azaz tudták, hogy akár 60 kg különbség is lehet közöttük.


Egyébként cselgáncsnál a 60 kg-os súlykülönbség, akár előny is lehet, ha megfelelő technikával küzd a könnyebb versenyző.


Egyébként, az a "meccse" nagyon jó volt!;)

70. Enissa (válaszként erre: 55. - Smaragdzöld 🐉)
aug. 4. 16:51

"A mémek legtöbbje nekem inkább jelent viccelődést, mint gúnyolódást."


Addig, amíg nem rólunk szól, nem mi vagyunk a célkeresztben, nem rajtunk röhögnek a világon, de egy ember, akin éppen a világszeme, nem biztos, hogy jót kacag rajta, hogy ő a "patás ördög".

69. Piroska52 (válaszként erre: 67. - Enissa)
aug. 4. 16:30
Mondom, láttam.
aug. 4. 16:29

Most ha elvonatkoztatunk ettől az esettől, van még olyan sport ahol nincs esélyegyenlőség.

Néztem a cselgáncsot, volt ahol 60kg volt a súly különbség, meg legalább 20cm. Ott hol az egyenlőség?

A gátfutóknál volt egy nő, akit szerintem párduccal kereszteztek, mert a többiek csak a poros nyomát látták.

67. Enissa (válaszként erre: 66. - Piroska52)
aug. 4. 16:26
Megerősítem, hogy több ilyen nyilatkozata volt.
66. Piroska52 (válaszként erre: 56. - Andi6020)
aug. 4. 16:22

Saját magam láttam a nyilatkozatot, a facebookon.

Nem egyszer, sokszor.

65. Enissa (válaszként erre: 62. - Channa*)
aug. 4. 16:17
Eleve egy ilyen sport tök férfias.
64. Enissa
aug. 4. 16:15
63. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 62. - Channa*)
aug. 4. 16:14

Normál esetben azért nem kell bizonygatni, mert egyértelmű, hogy nő. Írtam már. Nem tudom érthetőbben leírni.

Nem ők ketten boxoltak. Sem előtte, sem utána senki nem hangoztatta, hogy ő bizony nő. Helif szükségét érezte bizonygatni.

Igen. Sok női sportolónak vannak férfias vonásai, mégsem bizonygatják, hogy ők nők. Így értem a bizonygatást.

62. Channa* (válaszként erre: 60. - Smaragdzöld 🐉)
aug. 4. 16:07

Normál esetben miért nem kell bizonygatni?

Azért, mert van melle, lányos az arca és nunija van?

Vagy miért nem kell bizonygatni?


Egyébként, Luca is elég fiús szerintem;), ahogy a keleti bokszoló is.

De ha elmegyünk más sportágak felé, akkor sokkal több férfinak kinéző nővel találkozunk, pl. a súlyemelőknél, stb.

61. Channa* (válaszként erre: 59. - Enissa)
aug. 4. 16:05
Na jó, de az olyan nyelvtörő:DDDD
60. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 46. - Globus)
aug. 4. 16:04

A nő vagyok, nőnek születtem (nem pontosan idéztem) már többször elhangzott tőle.

Az egy dolog, hogy nőnek érzi magát, aszerint él.


Igen. Normál esetben egy mérkőzés után nem kell ilyet hangoztatni, próbálni bizonygatni, mert egyértelmű.

59. Enissa (válaszként erre: 52. - Channa*)
aug. 4. 16:03
A szombathelyi rendben van, ha ott él, de az algír sehogy nincs rendjén, ha a fővárosukban él, akkor algíri, mert az algír olyan, mintha azt mondanák valakire, aki Budapesten él, hogy Budapest lány, holott ugye budapesti lány.
58. Channa* (válaszként erre: 53. - Piroska52)
aug. 4. 15:59

Nem teljesen így mondta, hanem úgy, hogy kiáll ellene és megpróbálja legyőzni.

De az eleje valahogy így volt;)

57. Enissa (válaszként erre: 53. - Piroska52)
aug. 4. 15:59
Nem, bizony, mert a játékban minden megeshet, de utána egy számomra nagyon rokonszenves videót tett közre. Az már visszafogott, sportszerű volt.
56. andi6020 (válaszként erre: 53. - Piroska52)
aug. 4. 15:58
Ezt honnan idézted?
55. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 44. - Enissa)
aug. 4. 15:57

A mémeknek én nem tulajdonítok nagy jelentőséget. Nemhogy nagyot, semmilyent sem. A mémek legtöbbje nekem inkább jelent viccelődést, mint gúnyolódást.

Az, hogy Luca milyen kommenteket írt, nem tudom, mert nem vagyok sem instán, sem face bookon. Amiket olvastam, abban szó sincs olyan bejegyzésekről, ami sértette volna az ellenfelét.


Igen. Ezek után engem is már csak az orvosi rész érdekelne.

54. Bichi (válaszként erre: 17. - Pokoslovas)
aug. 4. 15:57
Nem ítéletem senkit, kizártnak tartom, hogy bokszoltál, mondhatnám, hogy én is, de továbbra is tartom, hogy aki fél hogy rosszul ütik meg, amihez nem kell egy ellenkező nemű sem, az rossz sportot választott...
53. Piroska52 (válaszként erre: 51. - Enissa)
aug. 4. 15:56

Elég sokszor fent volt, pedig mondták, ne induljon.

,,,Nem érdekel, fiú vagy lány, lefogom győzni,,,

nem kellett volna ezt így.

52. Channa* (válaszként erre: 49. - Enissa)
aug. 4. 15:55

Nekem se tetszik, de ez így terjedt el a köztudatban. Algír lány...


És pont ez jutott nekem is az eszembe, hogy vajon miért Algír a lány? Bár, Lucát is többször szombathelyi lánynak nevezték...

51. Enissa (válaszként erre: 50. - Globus)
aug. 4. 15:42
Én láttam. Nincs 'Instám nekem sem, de a Face oldalon megosztották, elég hosszan beszélt erről 2 x is, amit én láttam.
50. globus (válaszként erre: 44. - Enissa)
aug. 4. 15:33

Nem vagyok Instán, sem más közösségi oldalon. Neten Lucától csak annyi jelent meg, hogy " nem érdekel, férfi-e vagy nő, le szeretném győzni", valami ilyesmi. Nehezen tudom elképzelni, hogy volt ideje beleállni.

Ha már itt tartunk, az is kétséges, hogy politikusaink oldalait ők, saját maguk kezelik.

49. Enissa (válaszként erre: 47. - Channa*)
aug. 4. 15:27
Egyetértek veled, csak már másoknál is bántotta a szemem , és tudom hallottam maga Luca is azt mondta algír lány, " Algír bokszoló lányt" írtál te is, de helyesen, nem algír. Algír, Algéria fővárosa, tehát helyesen algériai ( lány, vagy férfi) sportoló. Tudom, a lényeget fogtam meg a mondataidban, de már többedszerre látom és helyre szerettem volna tenni legalább ezt, amiről 100 % tudjuk mi, micsoda. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook