Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ez a tegnapi focimeccs abszolút nem volt akkora fölényes... fórum

Ez a tegnapi focimeccs abszolút nem volt akkora fölényes... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
31. michelle.r (válaszként erre: 30. - Panna.33)
jún. 25. 17:36
Touchééééé 😉
30. Panna.33 (válaszként erre: 27. - Michelle.r)
jún. 25. 09:51
A focimeccs tökéletes erre már egy ideje.😀
jún. 25. 00:39

Nem néztem, azt se tudtam hanyadik perc, az utolsó pillanatban néztem oda, akkor lőtték be a gólt! :)


Nekem tetszett!


Ennyit a focis érdekeltségemről!

jún. 24. 19:19
Egy másik topicban szinte mindenki ( az én kivételemmel ) írja hogy kis dolgok is mennyire boldoggá teszik, mennyire tud örülni. Az 1:0-nak is örülni kellene, nem becsmérelni a játékosokat ill. egymást.( rossz olvasni ) Akinek nem tetszik ne nézze. De Ti tudjátok !
jún. 24. 19:10
Azért az csodás, hogy bármi elég ahhoz, hogy emberek hajba kapjanak. Még egy focimeccs is. 😂
jún. 24. 19:05
Egyáltalán nem olvastam olyat, hogy bárki szerint is fölényes győzelem lett volna. Azt viszont mindenki, ők maguk is elismerik, hogy becsületesen küzdöttek, de a másik csapat is, és ők is érezték, hogy szerencse is kell ahhoz, hogy ki lesz a nyertes. Szóval nem tudom, honnan álmodtad, hogy bárki is fölényes győzelemként állt volna hozzá.
25. andi6020 (válaszként erre: 9. - Tímea_)
jún. 24. 17:21

Régebben azt írtad, hogy nem szólsz többet hozzám.

Nekem az az állapot tökéletesen megfelelt.

jún. 24. 17:07
Gondolom nem kergettek az asztal körül, hogy márpedig meg kell nézned.
23. Fisica (válaszként erre: 21. - Tímea_)
jún. 24. 16:01
Nem baj ha valakinek más a véleménye. De amit írtál az tipikus.
22. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 5. - Papája)
jún. 24. 15:26

Tegnap egy időpontban volt a "mi meccsünk" közvetítése a Svájc-Németország összecsapással.

Lehet, hogy jobb meccs volt, mint a miénk. De a férjem is a mieinkre volt kíváncsi. Nem a nagy hazafiasság hangoztatása miatt.

Csak mondom: a németek is a hosszabbításban szépítettek.

Ez levon valamit a teljesítményekből? Vagy csak a mi focistáinkat kell cikizni? "A győzelem csak a véletlennek és a szerencsének köszönhető. Ha nem lett volna hosszabbítás, akkor 0-0 és simán kiesnek." - mert nekem ez úgy jön le, hogy cikized a mieinket.

Szerintem nemcsak nekem...

21. Tímea_ (válaszként erre: 19. - Fisica)
jún. 24. 14:59

Vicces. Ha nem ugyanaz a véleményem, mint a tiéd, akkor már nem is értek hozzá, és véleményem sem lehet!


Senkinek sem kell szégyenkeznie, sőt!

20. birebora (válaszként erre: 17. - Tímea_)
jún. 24. 14:59

Most akkor a te véleményed vagy az embereké?


Szerintem is kár folytatni.

19. Fisica (válaszként erre: 17. - Tímea_)
jún. 24. 14:48

Nem is szereted a focit. Közöd nincs hozzá, de véleményed az van..

Ez a csapat jelenleg a helyén van ezzel az eredménnyel. Eleve így kalkuláltak, és ehhez jöhetett volna a svájci X, ami nem jött. Az utolsó két meccs ugyan messze nem volt tökéletes, de szégyenkezni nem kell senkinek.



Most nem kapunk egy "nyolcast" senkitől.

18. birebora (válaszként erre: 15. - Tímea_)
jún. 24. 14:42

De. A tegnapi meccsről beszéltél. Ott a cimben. Olvasd el mit irtál. Hogy a magyar fociról gondolod azt amit, azt később irtad és az már ködösités és szépités. Érzed te is.


Én is leirtam a véleményem.


Ja és nem rajongok a fociért, de a magyarokat egy Eb-n megnézem.

Ha figyelmesen olvasnál értenéd amit irtam.

17. Tímea_ (válaszként erre: 16. - Fisica)
jún. 24. 14:41

Valóban. Valóban nem ugyanazt a meccset néztük.

Inkább az a megdöbbentő, hogy nem írhatja le az ember a véleményét, mert rögtön támadásnak veszik. És ez nem csak ez az egy fórum bizonyítja, hanem az összes többi.

Olvassatok pár fórumot a közösségi médián, miket írnak az emberek a fociról, és milyen véleményük van.

Kár is tovább folytatni.

Jó, hogy nem vagyunk egyformák, így színes ez a csodás világ.

16. Fisica (válaszként erre: 9. - Tímea_)
jún. 24. 14:34
Azt hiszem nem ugyanazt a meccset néztük... 🤦
jún. 24. 14:34

És semmiféle hangulatot nem keltek, azért, mert nem vagyok a te véleményeden, miért keltek hangulatot, ugyan már!


Mindenki rajongjon azért, amit szeret.

Ilyet...

jún. 24. 14:30

Nem a sérülésről írtam, amit én is nagyon sajnálok, hanem magáról az egész magyar fociról! (Ha nem lett volna a sérülés, akkor is így alakult volna.)


Nem erről az egy meccsről, hanem az évek óta tartó túlsztárolásról és túlrajongásról írtam. De hagyjuk is, nem az én kiemelkedő vagy alulértékeltségemről volt szó, hanem a magyar fociról, hogy is jött ez ide, na mindegy. Mindenkinek más a véleménye, én nem bölcsebb vagyok senkinél sem, hanem más a véleményem. És szerencsére nem vagyok vele egyedül.

13. birebora (válaszként erre: 11. - Xochipilly)
jún. 24. 14:09

Teljesen egyetértek veled!


Nem is értem az embereket. Elsülhetett volna tragikusabban is. Sokkal jobban érdekelt az emberi oldala. Örülök, hogy nem lett nagyobb baj Varga Barnával. Kivánom, hogy mihamarabb felépüljön és rúgjon még sok gólt.


De, hogy ezek után van ember aki azt sérelmezi, hogy nem volt fölényes győzelem?! Ez az a kategória, hogy a FI bölcsebb maradt volna ha csendben marad.

jún. 24. 14:02

Minek nézted?

Te miben vagy kiemelkedő, legalább annyira mint ezek a fiúk? Szoboszlai sérülten játszott, előtte injekciós kezeléseken esett át. Varga Barna csúnyán megsérült. Remélem, hogy teljesen felépül. Ismeretlenül is drukkolok neki.

Arról nem beszélve mégis csak a mieink rúgtak gólt. Tudod sokszor az egy pont nagyon sokat jelent. És nem csak a sportban hanem az élet számos területén pl érettségi, egyetemi felvételi, stb.

Nem értek a focihoz de azt még én is látom, hogy gyenge a magyar csapat. Náluk majdnem mindenki jobb a mezőnyben. Véleményem szerint Szoboszlait túl sztárolták. Nem baj. Van ilyen nálunk boldogabb országokban is. Nagy rajta a felelősség. De tegnap ahogy ott állt és emberien viselkedett, intézkedett az eszméletlen társáért, nagyot nőtt a szemembe. Ez a 23-24 éves fiatalember igazi csapatkapitányként volt jelen. Lehet, hogy ez a trauma és ijedtség kellett, hogy beinduljanak. Mindegy. A tegnapi meccsen nyertek. Ezt elvenni tőlük nem lehet hiába fanyalogsz és kelted a hangulatot. Ennyi.

jún. 24. 13:46
Nem tudom ki hogy van vele, de miután Varga Barnabás eszméletlenül feküdt a földön, körbeállták, kitakarták aztán a defibrillátor is előkerült, engem az érdekelt a legkevésbé, hogy továbbjutunk-e. Szerencsére visszanyerte az eszméletét. Akármilyen a magyar foci, mégis egy emberről van szó aki sokkal rosszabbul is járhatott volna, saját hibáján kívül. Gyors felépülést kívánok neki.
10. Tímea_ (válaszként erre: 5. - Papája)
jún. 24. 12:41
Pontosan.
9. Tímea_ (válaszként erre: 2. - Andi6020)
jún. 24. 12:39
Legalább 3 gólt kellett volna rúgni, az lett volna igazán meccs. Nem a saját térfelünkön lötyögni, tötyögni, futni se tudunk, sehol nem vagyunk. Csak ölik bele a pénzt, tök feleslegesen. Én nem adnék egy fillért se nekik, csak ha nyernek. Teljesítményértékelés! Ez is egy meló, és ha nem végzed jól, nem kéne a sok-sok milliót csak úgy felvenni a ténfergésre. Ez nem küzdelem, ez szerencse kérdése volt.
8. globus (válaszként erre: 7. - Globus)
jún. 24. 12:16
Egyébként rengeteg olyan eset volt korábban, amikor mi kaptunk gólt a hosszabbításban. Egyszer végre lehet szerencsénk nekünk is.
7. globus (válaszként erre: 5. - Papája)
jún. 24. 12:14
Nem azért hosszabbítottak, hogy dőljön meg a döntetlen...
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 24. 11:15
Én nem vagyok foci fan, de nekem tetszett.
jún. 24. 11:14
A győzelem csak a véletlennek és a szerencsének köszönhető. Ha nem lett volna hosszabbítás, akkor 0-0 és simán kiesnek. Így kicsit még ünnepelhetnek, reménykedhetnek és csak szerdán búcsúznak.
jún. 24. 10:32
Ha kár volt nézned, akkor miért nézted?
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 24. 10:29
Vallomásodra jelenleg az állás 15:15.
jún. 24. 10:17
Fölényes győzelem nem volt, de mégiscsak győztünk. Nem mellesleg jobbak is voltunk. Igazán jó meccs volt szerintem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook