Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szép nők, akiket mindenki megnéz, könnyebben vagy nehezebben találnak barátnőt? fórum

A szép nők, akiket mindenki megnéz, könnyebben vagy nehezebben találnak barátnőt? (beszélgetős fórum)


14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Jooeva)
aug. 1. 09:53

Nem vagyok se tizen, se huszonéves. Nőkre gondolok elsősorban, nem lányokra.

Az idő intézi? Nyilván a 60 éve éves nem akar versenyezni a 20 évessel, de a maga korosztályában,60- 70 éves is lehet csinos,nőies,akár szexi is.

13. jooeva (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 1. 02:39

A külső nem minden, azt az idő intézi.

És van egy olyan mondás, hogy "megszólalásig szép..."

Hiába szép/dögös stb., ha az IQ nem üti meg a szintet.

A harmónia és a kisugárzás nálam felülírja a külső jegyeket. Ha egy kevésbé szép, ám nyitott lány és egy szép jégkirálynő együtt szórakozik, tutira a kevésbé szép lesz a népszerűbb.


Azért itt is számít a korosztály.

Te tizen/huszonéves vagy?

júl. 31. 22:42
Tegyük fel, igen, párkeresésben van mindkettő, és elmennek szórakozni. Az egyiket ostromolják, a másikhoz nem mennek oda, mert nem szép.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Pulcsis)
júl. 31. 22:32
Nos, ostoba lehet valaki bármilyen külsővel.
júl. 31. 22:06
Rivalizálnak a barátnők? Mindig mindenki éppen pártalálásban van?
júl. 31. 19:56
A szebb nők több fiúbaráttal rendelkeznek, mint barátnővel. A nők riválisuknak tekintik a náluk szebbeket. Viszont a férfiak még büszkék is arra, hogy van egy szép havernőjük!
8. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 18:58
Nekem tök szép barátnőim va nak, én meg, noshát nem vagyok szép.
júl. 31. 18:23

Én nem tudom megítélni, hogy a szép vagy nemszép kategóriába tartozom-e, de sosem külső alapján döntöttem el, hogy kivel barátkozom.

Mondjuk egy "szép" hamarabb gyűjt be "kevésbé szépet", hogy ne kelljen rivalizálni vele. Mert a nők már csak ilyenek... Mint az amerikai filmekben :-))

júl. 31. 17:14
A barátnőt azt nem "találjuk". A barátság egy ismerkedés folyamatában vagy kialakul, vagy nem. Vonásoktól függetlenül.
5. Tai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 16:35
Megfogalmaznád,hogy ki "szép"?
4. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 16:02
Szerintem ostobaként nehezebb barátkozni...
júl. 31. 15:41
Jobb, ha olyan emberekkel barátkozol, akikkel azonos szinten vagytok. Ha irigyek, előbb-utóbb megpróbálnak keresztbe tenni.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 15:31
Nem ezen múlik hogy valaki a barátnőm-e, hanem hogy milyen ember, milyen barát. Van kifejezetten szép, csinos dekoratív barátnőm is és olyan is aki nagy túlsúllyal rendelkezik és felveszi az első keze ügyébe kerülő pólót farmert.
júl. 31. 15:26
Egyik és másik oldal is érdekel, akaár szép vagy , akár nem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook