Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 6+3 hetes terhesen csak a petezsák látszik, lehet ebből még baba? fórum

6+3 hetes terhesen csak a petezsák látszik, lehet ebből még baba? (beszélgetős fórum)

júl. 19. 15:58
Ma már minden látszott, minden méret megfelel a korának. Doki szerint elbújt ellenkező oldalon és azért nem látszott semmi. 2 hét múlva kell visszamenni szívhang miatt.
10. Panna.33 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 12:27
Én várnék egy hetet még.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Alnisa)
júl. 18. 09:49
Alapból 28 naposak voltak, az utolsó mensinél volt 4napos eltérés, de előtte sose volt ilyen, mindig pont 28 nap. Lehet ez kavar be
8. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 08:44

Mondjuk az azért vicces, hogy 1 napra rá hízott vissza, 1 nap alatt azért nem történnek akkora dolgok a baba fejlődésében.

Egyébként pár nap mire tudnak fogadni a műtétre, illetve még ott is ránéznek, hogy biztosan nem e élő terhesség!

7. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 08:38
Hány naposak a ciklusaid? Nagyon nem mindegy, hogy tankönyvi 28 és akkor igaz amit a doki mond, vagy 40 napos és semmivel nincs elkésve a baba.
6. kiskacske (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 07:35
Én elmennék máshoz is, mielőtt missedab-ba belemegyek vagy min 1 hetet mondanám, hogy várjunk. Akkor már tuti, ha nem fejlődik, meg lehet, hogy beindul magától a vetélés.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - L’Engel)
júl. 18. 07:24
Pont ezért gondolkodtam hogy ha kisműtétet javasol várjak e mert azért 2 nap az kevés.
4. L’Engel (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 18. 07:13

Nem szeretném felülbírálni az orvosod döntését, de ilyenkor kicsit több nap kihagyással szoktak visszahívni, mert azalatt igen sokat tudnak nőni ezek a picikék.

Azért remélem, hogy jó híreket kapsz!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Panna.33)
júl. 18. 07:06

És ha holnap sem lát semmit akkor érdemes várni vagy menjek bele a kisműtétbe?

Nagyon remélem hogy holnap már lát egy szikhólyagot 🤞

júl. 18. 07:01

Lehet ez is, lehet az is.

Ezért hívott vissza, mert nem tudja.

júl. 18. 06:27

Voltam tegnap magánban nőgyógyásznál. A petezsák azt mondta megfelel 6 hetes terhességnek, de nem lett benne szem szikhólyagot sem picúrt. Holnapra hívott vissza megnézni van e változás, ha nem missed up.

Kérdésem, hogy lehetséges hogy ha holnap nem látja azért még később lehet. Vagy van rá esély hogy holnap már láz valamit? Azt mondta lehet csak a petezsák belső részén van és pici azért nem látni semmit. Ha nem lát semmit belemenjek a missed up ba vagy várjak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook