Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Undorodok az emberi lábujjak látványától. Inkább járna... fórum

Undorodok az emberi lábujjak látványától. Inkább járna... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jún. 23. 01:52

Sztem igenis szereted azért nézed meg

Tény h undorító mikor a repedt sarkak és más hasonlók jönnek szembe.

Páromnak vam a legszebb lába amit eddig láttam korábban sosem érdekelt, de nála nem birok elmenni mellette anélkül h ne csókolnam, nyalnám meg a labujjait 🤤🤤😍😍

jún. 20. 19:21

Egy nagyon egyszerű megoldást tudok a problémádra: Irányítsd a figyelmedet arra ami örömet okoz, és azzal foglalkozzál!

Fórumot nyitni egy olyan témában ami undort kelt benned, kész elmebaj!

18. gigi> (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 20. 19:14
Egy kérdés. Ha ennyire undorodsz attól ami hozzánk tartozik, a sajátodat hogy viseled el???
jún. 20. 18:17

Még jó, hogy nem rajtad múlik!


Ki a fene kényszerít téged arra, hogy lábujjakat bámulj? Mindenki olyan lábbelit hord, ami neki tetszik, ami neki kényelmes. Lehet, hogy téged is utálnak valamiért. A megnyilvánulásod alapján cseppet sem csodálkoznék rajta.

16. globus (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 20. 18:09
Jól fizet 👡👡
15. libikóka (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 20. 18:01
Magadat szivatod direkt nézed, kielemzed,,akkor meg🫤
jún. 20. 17:53
Mezítláb sétáltatnám (át a Margit-hídon, 35 fokban, délben) azt is aki felveszi azt a sz@rt.
jún. 20. 17:50
És amikor az ember azt hiszi, már nincs lejjebb, szembe jön ( természetesen reggeli után) az ami évek óta képtelen kikopni/kirohadni a nyári divatból: a talpból és bruttó 3 darab kb 3 mm széles műbőr szíjból álló lábujjközös "szandál" amiről lerí, hogy marha egészségtelen, ráadásul még egy topmodell is csámpás lenne benne, sebaj, legalább nem csak a randa kalapácsujjakat és még rondább lábkörmöket + repedt sarkat hanem a két darab kifejlett "bütyköshattyút" is a maga teljes valójában megmutatja 🤮🤮🤮 Csak a 100%-os esztétikai élmény kedvéért... 👎👎
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Gigi>)
jún. 20. 17:42
Már azt se értem, hogy választhatja valaki a pedikűrös szakmát.
11. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 20. 08:49
Akkor te ne dolgozz szociális otthonban soha. Mert ott ugyan az idősek láb körmeit is le kell időnként vágni.
jún. 20. 08:11
Valóban, léteznek ronda lábujjak, én viszont inkább attól félek, hogy egy amúgy dekoratív hölgynek a lábujjai nem fognak nekem tetszeni. Szerencsére, utólag többnyire indokolatlannak bizonyulnak ezen félelmeim.
jún. 19. 22:38
Abban bízom, nem ortopédszakorvos vagy, ez a hagyapucányi problémád, csak ebben az esetben jelentene problémát.
8. libikóka (válaszként erre: 7. - Libikóka)
jún. 19. 18:19

Bocsánat elszaladt😄


Szóval,, fogalmam sincs hogy kerül eléd,,mert a családomon kívül senki lábujját nem néztem,,még akkor sem ha épp egy jó szandált csodálok valaki lábán.

Úgyhogy nem nagy ügy.

7. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 19. 18:16
Figa
jún. 19. 17:59
Nekem lábfétisem van 😊
5. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 19. 17:06
Ez a te bajod, mással meg ne törődj. Semmi közöd hozzá.
jún. 19. 16:55
Ne nézz oda. Én úgy vagyok vele, hogy inkább undorodjon meg egy lábfóbiás, minthogy melegem legyen. 😁 Igaz, nekem szépek a lábaim. 😅
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
jún. 19. 16:54
Nem járok strandra.
jún. 19. 16:52
Strandra is zokniban jársz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook