Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki hobbi boltot Szolnok megyében? fórum

Tud valaki hobbi boltot Szolnok megyében? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 20. 10:54
Jelenleg 2 hobbiboltról tudok Szolnokon, egy a Művelődési házzal szemben (Kaolin), egy pedig a Gárdonyi üzletsor után pár házzal. Kobra makett és hobby bolt, de a nyitvatartása nagyon bizonytalan...elvileg 10-17-ig hétköznap, de pl tegnap egész nap zárva volt, és ma se nyitott ki 10-kor. (később nem tudom, nem vártam meg)...
2011. máj. 15. 17:20
Valaki mintha említett volna nekem régen a Színház utcájában.de nem akarok nekiindulni úgy hogy nem biztos.
2011. máj. 15. 17:16

annak idején és üvegfestéket vettem ott, voltak gyöngyök is, akkor gondolom h van ékszeralkatrész is...

Szerintem még meg van, az az egyetlen hobbi bolt szolnokon.

2011. máj. 15. 17:13
Szia! De jó.igen? és az még most is meg van?Nekem ékszeralkatrészek kellenének meg zsugorka.
2011. máj. 15. 17:11
Szolnokon tudok egyet. Nem tudom az utca nevét, de az az utca az amelyik rögtön a buszpálya mellett van, vagyis a Gárdonyi üzletház utcája.
2011. máj. 15. 17:08
Sziasztok. Tud valaki véletlen hobbi boltot vagy Művészellátót Szolnok megyében???Nagyon jó lenne találni egyet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook