Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőrprobléma fórum

Szőrprobléma (beszélgetős fórum)


11. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 18:28

Valószínű hormonzavarod van. Menj el újból ezzel endokrinológushoz.

A hormon szokott ilyet okozni.

A súlyod rendben van?

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Hansika)
ma 14:17
Nagyon kedves vagy🩷 igen Nagyon megvisel ez az egész. Elmegyek endokrinologushoz keresek egy jó dokit hátha tud segíteni 🙏
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Channa*)
ma 14:15
És akkor mi ? Segitseget kértem nem azt hogy elemezd az írásom..köszönöm
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Alnisa)
ma 14:12
És hogy használod? Nem szükséges hozzá gél amit szalonban használnak?
ma 10:29
Milyen a palesztin áll? Gugli nem segit.
6. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 10:13
Hormonzavarnak tűnik.
ma 08:22
Nem tudom, jól sikerült-e kihámoznom, de ha 10 éve voltál endokrinológusnál, akkor feltétlen menj el újból.
4. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 08:13
Vegyél villanófényes szőrtelenőt, életem legjobb döntése volt!
3. Hansika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 07:47

bele sem tudok gondolni, hogy ez mennyire komoly gond egy nö eleteben..

Ne kinozd magam, teged ugy kell szeretni ahogy vagy...

De drukkolok neked, hogy legyen jo megoldäsod.

ma 07:06

Azta! Mennyit írtál és mennyire nem tagoltan...


Nem igazán tudok válaszolni a problémádra, mert én nem vagyok szőrös típus, de ha ennyire gáz, akkor orvosoknak kellene valamit tenniük. Endokrinológushoz menj! A PCOS-ok szoktak szőrösödni.


Ne lovald bele ebbe az eleged vanba, mert nagyon fiatal vagy még és legalább 2x ennyi ideig még kell csinálnod a szőrtelenítést.

tegnap 23:12
Sziasztok! A szőrösödéssel van gondom állandóan csipesszel szedem az állam a pajesz résznél vagy gyanta elegem van depressziós vagyok ez miatt nem tudok nő lenni egyszerűen takargatkm a hajammal van férjem és egy csodás gyerekem de a férjem biztos már látta csak nem szólja meg úgy veszem észre hogy úgy szeret ahogy vagyok és ezt köszönöm is neki, de az hogy beosztom az időm dolgozom, főzök,az otthoni teendőim segít a férjem is nem az a gond de mindig kell ra gondolnom hogy na most mikor szedjem ki ezeket a fránya szőröket hogy jól érezzem magam van e időm nem e vagyok túl fáradt már nem bírom segitsetek kihez forduljak ?!?! Egyébként a menstruációm js 9 évesen már volt, 10 éves körül kezdtem szorosodni szó szerint mindenhol van mellkasom közepén kevés, cicieimen, vállamon pár szál erős szőrzet, palesztin áll ,nyak nem írom azt hogy nagyon durva de nem a legszebb :( a hasamnal az egész combjaimon, a fenekemnel a karjaim olyan vagyok mint egy medve 😭😭😭 az orvosokrol pedig hát már mindent szerintem bejartam 25 eves vagyok 15 évesen voltam endokrinologusnal, női orvoshoz minden évben járok,és mindenhol azt mondták hogy minden rendben pedig egyik mondhatni ismert orvosok akikhez sokan járnak és dicsérik őket. Nem tudom szépnek érezni magam, nem tudok vasarolgatni magamnak es amit írtam hogy úgy érzem már bele vagyok betegedve..ipl nem tudom egy kicsit messze van ahol van ez a szalon de félek hogy a kezelés után éltünk ugyanúgy vissza jön és hát nem csak az arcomon kéne hanem a hasamon a combajimon elég költséges lenne. Vagy egy olyan orvos aki tényleg alaposan kivizsgal és kitud írni egy étrend felet mit szabad ennem mit nem ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook