Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintem kiábrándító az idei szandáldivat 😠 fórum

Szerintem kiábrándító az idei szandáldivat 😠 (beszélgetős fórum)


14. Görögtánc (válaszként erre: 12. - Kacsahercegno)
jún. 3. 16:27
Ráadásul berohadt büdös lábfej sokkal undorítóbb. Kedvencem amikor zokni nélkül hordják a zárt cipőt. 🤮
jún. 3. 11:45

A ronda lábfej mindenféle papucsban látszik...

De szerintem az egészség (kényelmes, egészséges, nem túl meleg cipő) fontosabb, mint az, hogy tetszik-e a vadidegeneknek.

12. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 09:18
Lol hát majd biztos az fog érdekelni, hogy mások mit gondolnak a lábfejemről, miközben 36 fok van és a zárt cipőbe belerohadna a lábam :D Amúgy a lábfejünk mióta számít ilyen intim testrésznek hogy ne lehetne közszemlén, meg egyáltalán, ha valamije nem szép az embernek akkor azt egy életen át rejtegesse mert jaj mit gondolnak mások?
11. Channa* (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 08:21

Milyen a divat? Én se voltam még idén nézegetni.


Azért az érdekes, hogy azért, mert a te lábad nem túl szép, ezért mindenkinek takargatnia kellene a sajátját.


Az én lábam nem csúnya, így simán hordhatok kevés pántos szandálokat és hordom is;)

jún. 3. 06:39
Jó lesz nekem a 6-7 éves túraszandálom, nem követem az évenkénti agymenést soha.
jún. 3. 00:59
nem muszaj kovetni a divatot!en pl papucsot szeretem az utcan nyaron,mert kenyelmes,rengeteg ember igy maszkal itt az utcan.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
jún. 2. 22:04
A lábujjközös szandál/papucs az mindennek az alja. Sajnos sok ember szereti közszemlére tenni benne a visszataszító lábfejét. A félreértések elkerülése végett : az enyém se szép de nem is mutogatom olyan "lábbelit" viselve ami az egészet megmutatja, mintha kb. mezítláb lennék.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Timycat)
jún. 2. 21:59
Pontosan, közben annyira otrombák és csúnyák, hogy nincs az az ember akinek jól állnának 😄
jún. 2. 20:49
Milyen szandál a divat? Tudsz mutatni egy képet?
5. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 20:20
Nem tudom milyen szandálok vannak, idén még nem voltam cipő üzletben.
4. globus (válaszként erre: 3. - Timycat)
jún. 2. 19:57

Az agyonreklámozott ans.er.hu-n még 56 ezres lábujjas pacskerek is vannak. Csupa szíj, egy nyarat nem húz ki.

Gyógypapucs legalább nem kínoz.

jún. 2. 19:45
Számomra az a kiábrándító, hogy műanyag vagy jobb esetben textil anyagú szandálokat, papucsokat árulnak 30-40ezer forintért is 😕
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 19:12
Abban járj, amit szeretsz. Vegyél hozzá bambusz zoknit, abban nem izzad a lábad. Vagy cérnazokni, ha van még olyan.:))
jún. 2. 18:56
Nem tudom, ki hogy van vele de idén eddig csak csúnya, olcsó kinézetű, 90-es évekből visszamaradottnak kinéző szandálokat láttam a boltokban. Kár, hogy nem lehet utcai sneakerben járni egész nyáron. Illetve lehet, csak "kicsit" meleg lesz hozzájuk... De azok legalább jól néznek ki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook