Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tömegközlekedéssel hogyan jutok el a Keleti-pályaudvartól a Skyward Élményparkig? fórum

Tömegközlekedéssel hogyan jutok el a Keleti-pályaudvartól a Skyward Élményparkig? (tudásbázis kérdés)


12. Lady Lavender (válaszként erre: 11. - AVIUS)
ma 00:17
Sajnalom.
11. AVIUS (válaszként erre: 10. - Lady Lavender)
júl. 5. 08:17
Itt sem dinoszauruszról sem összetört telefonról, sem Londonról nem esett szó, ha jól láttam. Ennek ismeretében adtam a tájékoztatást jó szándékkal, de nagyon úgy fest, hogy itt minden jó szándékra van egy beszólás! Hihhhhetetlenek vagytok, komolyan! :DDD
10. Lady Lavender (válaszként erre: 9. - AVIUS)
júl. 4. 08:35

Kevesen etettek dinoszauruszt.


5 éve összetört a telefonom, és elértem a gépem.

Egy ilyen leiras a londoni metrónál? muhhaha



Én sen tudom, merre van az elore, mert mindent atneveztek.

júl. 4. 08:24

Nem akarok senkit sem minősíteni, de aki nem tud segíteni, miért írogat ide, hogy bántsa a kérdezőt? Mire jó ez?

_______

A kérdezőnek:

A Keletinél felszállsz a 24-es villamosra, a Közvágóhíd hév megállónál leszállsz, átsétálsz az Obi parkoló felőli oldalára , ott felszállsz a 179-es buszra, és a Központi út után, a Duna lejárónál kell majd leszállnod, onnan séta a Skywardig. 1 órás az út, a maps szépen leírja neked, még azt is , hogy mikor indulnak a járatok, hány megállót kell menni. Ha kell segítség a maps használatához, azt is szívesen megírom. Én nagyon jól boldogulok vele a budapesti tömegközlekdésben!

júl. 4. 07:44
Nem is csoda, durvák voltak :DDDDDD
júl. 4. 07:22
Törölték a hozzászólásokat😂😂
6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Adeline28)
júl. 3. 22:21
Tovább hogyhogy nem?
5. Kacsahercegno (válaszként erre: 3. - Adeline28)
júl. 3. 22:02
Az már fél siker, itt már csak be kell írni, hogy honnan hova akarsz menni.
júl. 3. 21:03
3. Adeline28 (válaszként erre: 2. - Kacsahercegno)
júl. 3. 20:53
Köszönöm, eddig eljutottam én is..
júl. 3. 19:58
júl. 3. 19:47

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni..!

Tömegközlekedéssel, hogy jutok el legegyszerűbben a Keleti-pályaudvartól az Élményparkig?

/szérűrraktár út 53/


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook