Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rendeltem egy általam megbízhatónak vélt oldalról. Nem érkezett meg. Mit tegyek? fórum

Rendeltem egy általam megbízhatónak vélt oldalról. Nem érkezett meg. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Bichi)
aug. 24. 19:42
Megpróbálom hétfőn felhívni őket.
13. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 24. 12:34
Vélhetően azért, mert nem lett nekik átadva. De ettől még felhívnám a GLS-t, és névre / címre meg tudják nézni, hogy valóban felkérték-e őket erre. Ha nem, akkor akár keresztet is lehet a csomagra vetni...
aug. 24. 12:28
Csomag úton van a kiszállító ország csomagelosztó központjába.Ezt írja. A csomagszámot e-mailben kaptam a webáruháztól. Telefonszámot nem találok a webáruház oldalán, e-mailt hármat is írtam nekik.
11. Kacsahercegno (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 24. 11:54

Itt keresed? [link]


Ha itt ezt írja akkor hiába magyar a webáruház, külföldről jön a csomag, még kell neki pár nap.


Honnan kaptad a csomagszámot?

aug. 24. 11:42
Az online csomagkeresésben pedig ez: A csomagszám nem létezik a rendszerben!
aug. 24. 11:40
Ásványkarkötőt rendeltem magyar cégtől. A GLS csomagkeresésében ez van leírva. Csomag úton van a kiszállító ország csomagelosztó központjába.
8. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 24. 11:22
Melyik oldalról rendeltél? Temu? Onnan 3 hét a kiszállítás kb.
7. Kacsahercegno (válaszként erre: 6. - Kacsahercegno)
aug. 24. 11:17
Amúgy honnan rendeltél?
aug. 24. 11:11
Leírhatod a nevét is, GLS, DPD, DHL? Ezeknek biztos van telefonszáma is, és küldenek csomagkövetési kódot.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
aug. 24. 10:57
A szállítócégtől nem kaptam e-mailt. A hárombetűs cég megbízható, eddig mindent megkaptam tőlük.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 24. 09:57

A szállítónál érdeklődnék. Az email, amiben arról tájékoztattak, hogy átadták a szállítónak csomagszámot is tartalmazott, amivel a szállítónál lehet érdeklődni.

A legtöbb szállító szintén küld emailt arról, hogy a csomagot átvette és mikorra várható a kiszállítás. Illetve küld linket, ahol nyomonkövethető a csomag helye, státusza.

aug. 24. 09:18
Mi a szállító cég aminek átadták? Mikor adták át?
2. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 24. 09:07
Fruugo.hu? 😅
aug. 24. 09:00
Rendeltem egy általam megbízhatónak vélt oldalról augusztus 7-én. Előre kifizettem. Megkaptam az e-mail, hogy átadták a szállító cégnek. Azóta semmi hír róla. Telefonszám nincs, csak e-mail cím, amelyre több levelet írtam. Azonkívül meg van adta a cég székhelye. Mit tegyek, hogy megkapjam a rendelésem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook