Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pozitív teszt és folyadék a méhben? fórum

Pozitív teszt és folyadék a méhben? (beszélgetős fórum)

9. Alma1989 (válaszként erre: 8. - Sz123)
júl. 18. 12:35
Sajnos nem azt mondta hogy a méhben van folyadék 😕
júl. 18. 12:01
nem a Douglasban?
júl. 18. 11:24
Ez biztos nem én vagyok hidd el hogy le írnám. Én 35 éves hat gyerekes anyuka vagyok . Csak mivel így még nem jártam ezért kicsit aggódom. Pláne úgy hogy a doki nem mondott semmit arra hogy mi lehet az a folyadék a méhben.
júl. 18. 11:14

Azért igen kicsit az esély, hogy pont ott ugyan az a ciklusotok, pont ugyan akkor jött meg és pont egyszerre lettetek terhesek és pont mind a kettőtöknek gond van a terhességgel :D


[link]


Bár nem értem miért titok, amikor ez a fórum nem anonim, az meg az.

júl. 18. 11:05

Alnisa

Nem tudom melyik fórum . Szerintem össze keversz egy másik kérdezővel. Köszönöm a választ

4. Alnisa (válaszként erre: 3. - Alma1989)
júl. 18. 11:03

Akkor 6 hetes 3 napos. Te vagy a másik fórum is?

A halványnál már azért többet kellene produkálni.

Ha mellé barnázol, vérzel, az semmi jót nem jelent....

júl. 18. 08:46

Köszönöm a választ

28 naposak a ciklusaim . Ma csinálok egyet megint amit tegnap előtt csináltam az is halvány pozitív volt .

2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Alma1989)
júl. 18. 08:36

Hány naposak a ciklusaid? Változó, hosszú rövid?

Nem mindegy, hol kellene tartanod a terhességben.

Ilyen nincs, hogy ott kellene lennie, még is hol? Bárhol megtapadhat, ez pl okozhat gondot is. Méhenkívüli terhesség.

Ha az az csak sajnos a 6-7 hét könyékére lesz biztos.

Nekem végig volt egy áll petezsákom a méhben, a baba közben a petevezetékben növekedett. Végig gölcsölgettem, meg néha volt kis barna, vagy pár csepp vér.


De az is lehet, hogy pl kicsit még a terhesség, mert van akinek 40 napos ciklusai vannak, annak azért 2 héttel később történik minden.

Mennyire erősödnek a tesztek?

júl. 18. 07:37
Juni 11 én volt az utolsó menstruációm mivel nem jött meg így teszteltem halványan pozitív de van ami már erősebb egy kicsit volt egy kis barnazasom is Voltam orvosnál csinált uh és közölte hogy nem vagyok terhes . Végig mutatta az új és Volt egy rész amire azt mondta hogy az ott folyadék mert hogy a tehetségnek máshol kell lenije mutatta azt is és ott nincs semmi . Azt nem mondta hogy mitől van folyadék a méhben és hogy az jó vagy rossz . Haza küldött hogy csinálják meg tesztet és ha nem jön meg menjek vissza 10 nap múlva . Volt már valaki így ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook