Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Peteérés 5-6 nappal hamarabb miért? fórum

Peteérés 5-6 nappal hamarabb miért? (beszélgetős fórum)


2021. szept. 11. 16:10
Ma újra van ovum, éreztem megint a tüneteket, így teszteltem. Minden hónapban ez van, kétszer.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Alnisa)
2021. szept. 11. 08:07
Igen, ha nem jön össze más úton is próbálkozom. De milyen lehetőségek vannak amit támogatnak még 40 felett is?
6. Alnisa (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 08:18

Mind a két nővéremnek simán jöttek a gyerekek, az egyiknek fogamzás gátló mellett, a másiknak akkor is ha nem akarta(értsd védekeztek). Nekem ez nem ment ilyen könnyen és nem 40 felett voltam akkor.

Hárman vagyunk tesók, anyunak semmi gondja nem volt a teherbeeséssel. Erre ne alapozz.

40 felett ha gyereket akarsz, ne bízd a természetre.

Nekem is van peteérésem, 8 éves a lányom, nem védekezünk és évek óta nem lettem terhes ( még mindig 40 alatt vagyok! Simán lehetne, de még se)

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Alnisa)
2021. szept. 6. 21:45
Ettől nem félek, nővérem és barátnőm is 42-44 évesen estek teherbe. Anyukám testvére 18-tól 45 éves koráig szülte a gyerekeket. Hátha nekem is megadatik :) minden hónapban van peteérésem, voltunk kivizsgáláson, semmi akadálya.
2021. szept. 6. 11:46
Babát szeretnétek? Mert ha igen, én 40 felett nem várnék a természetes teherbeesésre. 40 felett 90 %-al csökken a megtermékenyülés lehetősége.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2021. szept. 6. 10:43
Oh de kár. Nem értem miért van ilyen hamar, remélem nem fog emiatt megjönni hamarabb. Digitális ovulációm teszttel néztem, a Clearblue-val, mert éreztem az alhasi hasogatást.
2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 6. 07:56
Nem lesz még egy extra. Mivel nézted ovu teszttel?
2021. szept. 5. 19:16
Sziasztok! Folyamatosan mérem, hogy mikor van ovulációm. Ma éreztem hogy fáj a hasam, megmértem és valóban van. Szeptember 10-11 körül lenne a következő. Most akkor újra lesz mégegyszer, es ez egy extra? Így 40 felett muszáj nagyon figyelnem erre, és úgy tervezni, mert a párommal nem tudok mindig találkozni jelenleg a munkája miatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook