Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pesterzsébet XX. kerület vagy XII. kerület Istenhegy? fórum

Pesterzsébet XX. kerület vagy XII. kerület Istenhegy? (beszélgetős fórum)


14. Andussz (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 12. 21:34
Jókainak is vannak jobb részei, de összességében nem a legjobb. A legtöbb része elég gettós de van kivétel. Az a rész ami nem a Határ úthoz van közel hanem relatíve “beljebb” (Nagysándor József utcához) az már nem annyira vészes.
13. 5eac52795b (válaszként erre: 11. - Bichi)
aug. 12. 18:11
Már ketten vagyunk akik a kérdést nem értik...-DD
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Andussz)
aug. 12. 13:45
Ohh pedig azaz ingatlan amit kinéztünk a Jókai utcánál van
11. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 12. 12:47
A két kerület árai között olyan szorzó van, hogy nem is értem a kérdést... Ja és az utolsó kérdésed óta csak mentek fel az árak :DDD
aug. 12. 11:55

Törzsgyökeres pesterzsébeti vagyok, oda születtem, több mint 20 èvet ott éltem. Igaz, vannak sajnos gettósabb részek ( Jokai Mór utca környéke, Pesterzsebet városközpont környéke.) De gyönyörű, kulturált, új részek is. A Duna-part melletti mediterrán lakópark, vagy az újépítésű házak Pesterzsébet szélén a kiserdő és a Tesco mellett. Az nagyon kellemes környék, én ha tehet ném biztosan ott vennék házat, és sokkal inkább megfizethetőbb mint a Budai kerületek. Egyébként én imádtam Pesterzsébeti lenni :) és amiket felsoroltam most nagyon felkapottak lettek, a Duna-part mellett folyamatosan fejlesztik is, mint egy új városrész “kopaszi gát 2”

Színvonalas területek.

aug. 12. 11:11
Ez a téma már volt, azóta sem sikerült eldönteni? Civilizált együttélésre képtelen emberek mindenhol vannak, úgyhogy ha emiatt költözöl, simán lehet, hogy az új helyen is csalódás fog érni. Egyébként nincs családod, munkahelyed, vagy bármi ami faktor lenne a költözésben és a fórumnál hasznosabban segíthetne dönteni? Ezek a kerületek nem is egymás mellett vannak, hova jársz be dolgozni, meg a családod többi tagja, a pulyák iskolába, ilyenek?
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 12. 10:55
Már megint ugyanaz...
7. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 12. 10:34

Az előző fórumban egyetlen használható választ sem kaptál?

Az, hogy most milyenek a szomszédok, pillanatnyi állapot, mint ahogy az is, hogy most beköltözöl az "egyszerű emberek" közé, és két év múlva ott is egy újgazdag bunkó lesz a szomszédod.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Amaunet)
aug. 12. 10:33
Ezért is de a fő oka, 100 éves ház rossz talapzattal, süllyed..
5. Amaunet (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 12. 10:29
Ezért akarsz költözni?
4. Enissa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 12. 10:24

Semmire nincs garancia. :/

Amit kinézel, menj el este és hétvégén is milyen a környék.

Hangos bárki lehet, vagy a gyerekei buliznak, vagy a kutya-kutyáik ugatnak, netán fúrnak-faragnak.

Ha éjszaka gyakran teraszoznak, kérhetsz birtokvédelmet.

Az a baj semmire nincs biztosíték, hogy a következő szomszéd nem lesz rosszabb az előzőnél.

Sok sikert!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Enissa)
aug. 12. 10:19
Ahol most lakok a gazdag bunkó szomszéd minden hétvégén kettőig háromig kint ülnek a teraszon és ordibálva ès buliznak mulatoznak
2. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 12. 10:13

Amennyiben kertes házba költöztök, ne érdekeljen milyen a szomszéd.

Engem az sem érdekel, ha társasházban el van szállva valaki, csak ne legyen hangos, viselkedjen normálisan, ennyi elég, nem barátokat keresek, azok vannak.

Erzsébeten jobban belefuthatsz rossz szomszédba, elég sok van barnább bőrű, hangos emberbe, persze azok sem mind olyanok, de jobb elkerülni, én inkább a sznobot választanám.

aug. 12. 09:59
Jelenleg a III. kerületből elköltözünk. Mindenképpen kertes házat szeretnénk, két kerületet néztünk a 20.at és 12. kerület, nyilván a 12. kerületben drágábbak a kertes házak, ott azért hitelt kéne felvenni, de a 20. kerület olcsóbb és valahogy nekem szimpatikusabb, több az egyszerű ember. A harmadik kerületben a gazdagabb részen laktunk és bizony tele volt újgazdag sznobbal...akikből már elegem van

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook