Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Összeesküvés-elméletek! fórum

Összeesküvés-elméletek! (beszélgetős fórum)


1 2
34. Panna.33 (válaszként erre: 28. - Ancsika000)
júl. 17. 10:05
Nem mertem ebbe bekemélyedni.😅
júl. 17. 07:21
Dehát pont ezt írtam, hogy szerintem még egy jó fórum is lehetne, ha nem duzzognál itt, mint egy ötéves.
32. libikóka (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 17. 07:19
Nem légy már ilyen tüskés,,még az is lelép aki amúgy írna.
júl. 17. 07:15

Aha, és te ki vagy, hogy felülbírálod, hogy ki és milyen hűlyeséges fórumot indít...Hopp...


Bárkinek joga van fórumot indítani és nem te, meg a többi mondod meg, hogy elfogadható-e vagy nem!😄



Ha nem tetszik tessék lapozni,😄

mint ahogy az itteni szokásos mondás!

30. Görögtánc (válaszként erre: 29. - Kacsahercegno)
júl. 17. 07:11
Jön az utánpótlás!😆
29. Kacsahercegno (válaszként erre: 28. - Ancsika000)
júl. 17. 07:05
És ha ennyi mindennel népirtanak jobbra-balra, hogy vagyunk még mindig 8.1 milliárdan?
28. Ancsika000 (válaszként erre: 12. - Panna.33)
júl. 17. 06:59
A szűrővizsgálatokkal hogy lehet népírtani?
júl. 17. 06:56
Te kezdtél el hülyeségeket írogatni, hogy kik teszik tönkre az amúgy Nagyon Érdekes fórumodat, szerintem én egész kulturáltan szóltam hozzá. Egyébként még érdekelnek is a konteók, mert rettentő szórakoztatóak, de ez nem "beszélgetős fórum" hogy csak dobálod be a random szavakat 😅 De te tudod, mindenesetre sztem ne nagyon indíts fórumot meg beszélgess emberekkel, ha minden interakciótól azt várod, hogy pontosan a te elképzeléseid szerint fog zajlani, mert akkor mindig csalódni fogsz és ideges leszel...
júl. 17. 06:49
Bóknak veszem, hogy név szerint ismersz, és követed az itteni tevékenységemet. Akár egy igazi rajongó :)
júl. 17. 06:39
Kész, Ennyi! 😄
júl. 17. 06:39
A panna is, meg a gyík is.
júl. 17. 06:38

Na még andi, Meg amunet hiányzik és kész az utálat csapat, meg a megmondás! Ami a fórumhoz semmi köze soha!


Minden új fórumot tönkretesznek!


Nincs mostanában fórum amiben a kötekedés, nem oda vallót beírják,

22. PöttyösPanka (válaszként erre: 20. - Kacsahercegno)
júl. 17. 06:31
A konteósok így érvelnek :D
21. Ruslan (válaszként erre: 5. - Enissa)
júl. 16. 23:39

Így van, mert a kínaiak is bevallották, hogy befolyásolták az időjárást a pekingi olimpián 2008-ban. Ez már úgy tűnik modern technika része, de azért mégsem beszélnek róla, mert minek derüljenek ki a részletek. Lhet minden állam más-más módszereket használ.


Kérdés mi számít összeesküvés elméletnek. A Wiki pedia felsorolja ezeket. De meglehet néhány nem is az, hanem több elemben is igaz. Az emberek hajlamosak inkább elfogadni a hivatalos verziót. Persze vannak olyanok, amelyek teljesen hamisak, mint a lapos Föld például. De azért mert általánosan elfogadott nézetek szerint ezek az összeesküvés elméletek teljesen hamisak, ez így nem igaz. A legtöbb tartalmaz olyan részeket, amelyek igazak, viszont ezeket nem mind tudjuk megállapítani, mert nem hozzák nyilvánosságra vagy nem tudhatjuk még, mert nem fedezték fel.

júl. 16. 21:56
Neked mi bajod? Ki bántott? :D
19. 6b12a4f57f (válaszként erre: 18. - Enissa)
júl. 16. 21:42
Én is.
18. Enissa (válaszként erre: 17. - Enissa)
júl. 16. 21:37
Ja, nem minden oltásra gondoltam ezzel, kimondottan a covidra.
17. Enissa (válaszként erre: 14. - 6b12a4f57f)
júl. 16. 21:34
Ebben egyetértek. Nem hiába indultak perek Németországban és Angliában a kötelezőoltásokkal kapcsolatban szerzett maradandó károsodások miatt, vagy a rosszabb, a bizonyított elhalálozások miatt. :/
16. Enissa (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 16. 21:32

Itt voltam személyesen, számomra nagy csalódás volt. Videókon, fotókon sokkal nagyobbnak tűnik. Vártam valami furcsa misztikus érzést, nem volt semmi különös hatással rám.

Erről már volt több tudományos értekezés, zöld ágra nem vergődtek, kik és miért építették.

15. Panna.33 (válaszként erre: 14. - 6b12a4f57f)
júl. 16. 21:12
Nem fogok vitatkozni, de nem értünk egyet.
14. 6b12a4f57f (válaszként erre: 12. - Panna.33)
júl. 16. 21:10
Azt hiszem, az oltásokkal kapcsolatban az oltáselleneseknek volt igazuk.
júl. 16. 21:09
Te nemszámítasz!
júl. 16. 21:06

Miről nincs?

Népírtanak a chemraillel, az oltásokkal, legújabban a szűrővizsgálatokkal (az senkit nem zavar, hogy igen fosh a hatásfoka, mett a népesség továbbra is növekszik)

júl. 16. 21:04
Most csak bedobálsz random konteókat? Miért? Legalább valami olvasnivalót is rakj mellé, higy érdekes legyen :D
júl. 16. 20:56
Stonehenge építése.
júl. 16. 20:53
A Holdra szállás.
júl. 16. 20:50

Ebben mi az összeesküvés? Létező dolog...

Pl. [link]

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Enissa)
júl. 16. 20:49

Jó, hogy mondod,

A Londoni olimpia eső dolgot még nem hallottam.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Enissa)
júl. 16. 20:47

Igen, ez a része is van.

[link]

5. Enissa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 16. 20:41

Ha arra gondolsz szándékosan tudják-e az időjárást manipulálni. Igen tudják. A londoni olimpia ideje alatt tény volt, hogy manipulálták, hogy ne legyen eső. És nem is volt. Nagyban mennyire lehet, ahhoz nem értek.

De pl. a jégeső felhőket azt szét lehetne robbantani, miért tették meg régebben, és most miért nem? Most jutott eszembe, hogy utána kellene olvasni a miértekre.

Globálisan lehet-e ezzel játszadozni? Nem hiszem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook