Olimpia 2024 (beszélgetős fórum)


aug. 13. 21:56
Nem szántam provokációnak.
20. Utolsó betyár (válaszként erre: 6. - Bnedora)
aug. 13. 20:57
Azért nem szemtől szembe küzdenek, mert úgy nagyobb lenne a találati felület. Így, hogy ,,lapjával" állnak jóval lecsökkentik azt a felületet, ahol az ellenfél pontot érően megütheti, vagy megrúghatja őket.
aug. 13. 20:55

A taekwondo, nem most szerepelt először az olimpiák műsorán, hanem 2000-ben. Ekkor Salim József 5. helyezést ért el.

De gondolom a kérdező ezt az egész fórumot provokációnak szánta. Mégis egy küzdősportban hogyan kellene viselkednie egy versenyzőnek? Persze, hogy mindenkit meg akart verni, ez volt a feladata. De sportszerű küzdelem volt az összes.

Egy 18 éves még szinte gyerektől azt hiszem nem lehet olyan viselkedést elvárni, mint egy 30 éves felnőtt személytől. Ráadásul Viviana Spanyolországban nőtt fel és emiatt jócskán van benne mediterrán jellemvonás.

18. Channa* (válaszként erre: 17. - Channa*)
aug. 13. 20:32
Ja, és ott van az a magyar teakwandosunk, aki konkrétan néger. Salim Omar Gergely. Ő is zavar? Ő itt született, itt nevelkedett, itt edz. Igaz, eredménye sem volt...
17. Channa* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 13. 20:30

Óóóóó, hát nem tudom. Szerintem semmi gond nem volt vele.


Mindenki másmilyen, ő ilyen. Miért ne tehette volna meg? Ez a kislány, hatalmas nyugalommal csinálta végig, nagyon jó volt a technikája is. Nekem kifejezetten üdítő volt a személyisége.


Tisztán látszott rajta, hogy nem itthon nevelkedett, nem itthon edzett, és ez jót tett neki. Nem kényszerként élte meg az egészet, hanem lazán, ahogy kell. Ráadásul a legjobb eredményt érte.


Milák sem itthon edzett, ahogy sokan ugyan ezt teszik. Biztos meg van az okuk arra, hogy ezt tegyék.

Hányszor esik ki csontváz a sportólók kapcsán a szekrényből? Pedofilia, agresszió, hogy a legdurvábbakat említsem. Sok sportoló itthon terrorizálva van, hát persze, hogy nincs eredmény és bár az látszik rajtuk, hogy alázatosak, közben meg simán lehet, hogy meg vannak félemlítve.


Ez a kislány teljesen OKÉ volt. Nem értem, hogy miért kellene bántani.

Sokkal cikibb volt az, amit meséltek, hogy Szilágyi Áron simán elment mellettük, pedig online ismerték egymást...



Ja, és bár lehet, hogy a pénz is számított, de milyen jó dolog az, hogy valakiket magyarnak nevelnek annak ellenére, hogy már nem is itt születtek.


Vajon mennyivel jobb az örmény vagy milyen birkózónk? Annak még a neve sem magyar. Igaz, érmet sem nyert...

aug. 12. 18:04
Büszke voltam minden sportolónkra. Azokra is, akik nem szereztek érmet .
15. paleti
aug. 12. 17:45
Szerintem jol szerepelte spoortoloink
14. Ruslan (válaszként erre: 13. - Ruslan)
aug. 12. 13:43
A taekwando-nál nem tudom hogyan van, de a többi küzdősporton belül a vezetőség korrekt módon egyenlő módon részesít mindenkit előnyben. Ott aztán nincs az, hogy amiért amerikai például, szedhet teljesítményfokozót. Ezt bemondták a tévében is a szövetség vezetői és többet is kihajítottak már, mert meg merte csinálni. Legyen az akárki akármelyik államnál, úgy kivágják, ha drogot találnak a szervezetében, mint annak a rendje.
13. Ruslan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 12. 13:38
Nekem a küzdősportok sportágai tetszenek és néztem is. Ott azért nem engedik meg a csalásokat, mert a vezetőség is korrekt. Ritkán tévednek pontozásban is. A magyarok is nyertek egy számban, a taekwando-n.
aug. 12. 13:18
...itt az eredménye a sok kivándorolt magyarnak...
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Channa*)
aug. 12. 13:17
Az látszott rajta, hogy neki mindegy, bárkit megverne- valahol azt az "egerszegis" alázatot vártam volna. Magát ünnepeltette, keménykedett. A Himnuszt nem énekelte( lehet, nem is tudja a szövegét). Szuper izgalmas volt, drukkoltam neki, de egy éretlen viselkedést mutatott. Állítólag az UTE nagy pénzért vette meg őt, februárban igazolt. Ha ezt Újpestről, ott élve, magyar edzőkkel valósítja meg, akkor valahogy szebb lenne az egész.
10. Channa* (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 11. 14:35
Miért? Mi volt a baj Márton Vivian viselkedésével?
aug. 10. 21:06
Általában csak az összefoglalókra van időm. Kicsit csalódott vagyok, mert a kajak-kenuban aranyakat vártam. De szépen csillog az ezüst is.
8. Anyagi (válaszként erre: 2. - Bnedora)
aug. 10. 21:02
Nekem a bemutatók nagyon tetszenek!!!
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bnedora)
aug. 10. 13:58
Értem. Az én szememben is furcsa sport...
6. bnedora (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 10. 13:33
Azért nem tetszik, mert nem szemtől szemben küzdenek, hanem oldalt rúgdossák egymást.
aug. 10. 13:15
Nekem a török sportlövőn kívül semmi sem tetszett.
aug. 10. 13:14
Amúgy Katus1982 vagyok, ez a nevem itt a Hoxán.
aug. 10. 13:13
Miért nem tetszett? Mondjuk, most lett olimpiai sportág. Nekem inkább az aranyérmes viselkedése nem tetszett minden tekintetben,de amúgy nagyon örültem.
aug. 10. 13:10

És miért anonim szeretnél beszélgetni?

Én pl. most láttam először taekwondo sportágat, ami egyáltalán nem tetszett.

aug. 10. 12:58
Beszélgessünk az olimpiáról, a változásokról. Mi tetszik és mi nem tetszik manapság a játékokban, a versenyzőkben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook