Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nőket, akik félreléptek kapcsolatukban/házasságukban - ismertek ilyeneket? fórum

Nőket, akik félreléptek kapcsolatukban/házasságukban - ismertek ilyeneket? (beszélgetős fórum)


1 2
46. Pulcsis (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 5. 00:19

Jajj Drága, ha Te azt tudnád...



Annyira gáz ez az erőlködésed 😂

45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Semleges)
júl. 4. 20:51
Találgatunk, találgatunk, egy kis barkochba? Az mindig belefér, csak egy a bibi, hogy jónak kellene benne lenni. 😘
44. semleges (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 4. 20:41
Félrelépett az asszony, mi? Mit csináltál, vagy inkább mit nem? Szegény fejed:)
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Pulcsis)
júl. 4. 20:30
A kis tapasztalt! 🤣
42. Pulcsis (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 30. 21:30
Szerintem Te, ahogy így olvasgatlak, semmivel se tudnál meghatni egy nőt...
41. Ruslan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 28. 18:41
Ne magadból induljál ki. Aki jól szituált és jól néz ki inkább nem hagyják el. A külső nem társul értelmi szinttel. Van amelyiknek mindkettő megvan, másiknak csak az egyik és megint másiknak egyik sem. A többi ok, amit írtál szerintem helytáll. Na de nem írtad le a családi körülményeket, mert sajnos egyesek emiatt is kpesek szakítani (akik gyengébbek) vagy ha például gyereke van valakinek más nőtől az már nem jó.
40. andilaci (válaszként erre: 36. - Lady Lavender)
jún. 28. 18:40
🤣
jún. 28. 18:39
Igen. Mi volt a háttérben? Semmi különös.
38. vigyefene (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 28. 17:33
Nem kellett őket csábítani, mert viszketett nekik ott lent.
jún. 28. 17:27

Szinte látom a fájdalmat rajtatok! 😃 Hogy mennyire nehezetekre esik válaszolni - majd megszakadtok. Úr Isten, vége a világnak, hogy valaki ilyesmiről kérdezett!...


😆


Biztos utolsó előtti, hogy rosszul sejtesz bármit is - nagyon új vagyok még itt ezen a fórumon.


Annyira új, hogy kommentjeitek - és azok "némileg" kifogásolható stílusa után - még MINDIG reménykedek 😇 abban, hogy kapok ilyen eseteket. Hogy ezek a dolgok miért történtek? Mi volt a HÁTTÉRBEN? Mi történhetett, hogy ilyenhez folyamodtak ezen hölgyek? És mégis mivel hatotta meg őket a csábítójuk?

jún. 28. 15:36
Bivalybasznád, Szénakazal utca 69. Itt történt.
35. Ágio8405 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 28. 15:14
De ez miért érdekel téged ennyire? Mondjuk sejtem ki lehetsz... Ez a megcsalásosdi a perverziód vagy mi?
jún. 28. 10:44
Ismerek!
jún. 28. 10:39

"...lesznek itt majd valakik, akik szívesen emlékeznek nyilvánosan a titkos kiruccanásaikra?"


Nem a szívesen-en (lett volna) a hangsúly, csak a miért-en. És nem feltétlen az "ő" történetek (lettek volna) érdekesek, hanem az ismerőseiké.


Sajnos (én balga - szinte már bánom, hogy merészeltem kérdezni erről 😅 nem tudtam, hogy bűnözni nem bűn, de kérdezni róla az főbenjáró... 😃) igen.


Igen, vártam (volna) ezen eseteket. Hogy miért történt? (Ha nyilvánvalóan NEM mi is azt, hogy mi történt, csak a miért és hol.)

32. globus (válaszként erre: 29. - 80ASIQ)
jún. 28. 10:12
Ő sem írt túl bonyolult feltételeket hozzá.
jún. 28. 10:10

"Másképp biztosan nem léptek volna félre (szerintem)."

A konkrét nőkről nem tudok nyilatkozni, de egyébként jóval gyakrabban megteszik nők pusztán a változatosság kedvéért is, mint gondolnád. Illetve mert a kolléga "kéznél van".

Nyilván nem amikor szerelmesek, mint az ágyú, de nem kell boldogtalannak sem lenniük hozzá.

30. fortissimafingus (válaszként erre: 21. - Apeeng)
jún. 28. 10:07

"egyszer volt geng-beng(sic)is."

Komoly?

Ehhez képest a mi céges bulijaink nagyon szolidak :))

29. 80ASIQ (válaszként erre: 4. - Globus)
jún. 28. 09:34
Férfiaknál könnyebben megy.
28. Biciklis_ (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 28. 07:35

Nem mondod?

Fogalmazz érthetően, kérdezz világosan.

27. fidel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 28. 01:12

Te abban bízol,hogy lesznek itt majd valakik akik szívesen emlékeznek nyilvánosan a titkos kiruccanásaikra ?

Ilyesmit még egy normális,megbízható pasi sem mesél el!

(szerintem) Szabad férekefélni, senki nem tiltja de az után ne furdaljon senkit a lelkiismeret,föleg ha jól esett! Elvégre emberek vagyunk...

26. Violet18 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 28. 00:01
8 év kapcsolat 2 gyerek után úgy döntött neki jár egy 21 éves (28 voltam....) el us költözött 2 hónapra. Miután kirakta a kislány, visszajott. Nekem szeretőm lett 3 évig. Nem tartom megcsalásnak saját részről, mert számomra már nem volt a párom. Megcsalt, elhagyott. Így számít?
25. Violet18 (válaszként erre: 2. - Smaragdzöld 🐉)
jún. 27. 23:59
Pont itt. Anonim, bármit mondhatsz 🙈
24. Anyagi (válaszként erre: 4. - Globus)
jún. 27. 22:03
Teljesen!!!
23. Bichi (válaszként erre: 20. - Regin_a)
jún. 27. 21:30
Sehol, de azt kétszer :DDDD
jún. 27. 21:02

Ismerek.

A történeteket nem feltétlenül ismerem. Akiét meg ismerem, azért meg nem fogom közkinccsé tenni, mert gyűlöli, ha róla van szó.

21. apeeng
jún. 27. 20:54

Pasi vagyok, tiltakozom! a férfiak ártatlanok? A nőket nem szabadna ennyire "alulértékelni"...akárhány céges csapatépítőn voltam, (általában két éjszakás), estére mindenkinejk volt párja..de néha napköznen is, vagy a tengerben...


aztán vissza a fővárosba, és hétfőn mintha mi sem történt volna...


és volt olyan nő is, aki egyedül aludt..


( egyszer volt geng-beng(sic)is...)

20. Regin_a (válaszként erre: 19. - Vigyefene)
jún. 27. 20:34

Ma már három vagy négyen áll a vásár :)


De nem látom hol olvashatom a topiknyitó sztoriját

jún. 27. 20:31
Régebben is kettőn állt a vásár.
jún. 27. 20:26
ismerek
jún. 27. 20:22
igen
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook